Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 06-08-2015 01:49 przez Dominik
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-08-2015 01:49 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
I znowu model prowadzenia, który przypomina prowadzenie skutera wodnego. Rozumiem że to gra komputerowa, że ma być łatwo i przyjemnie ale cholera jasna odrobinkę realizmu w tym prowadzeniu. W rea;mym życiu nikt nie driftuje przy prędkości 200 km/h. ;/
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-08-2015 01:27 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Może to są eventy zrobione tylko na cel tegoż dema, które znowu będzie miało ograniczenia czasowe...
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-08-2015 01:18 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Podoba mi się większa tolerancja przy zderzeniach - wydaje mi się, że w Rivals czy Most Wanted już 2 zderzenia by były odnotowane, a tu 0. Natomiast bardzo mi podpadły czasy wyścigów - gdzie się podziały wyzwania na kilka minut? Co to za wyścigi, które trwają zaledwie minutę?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-08-2015 00:01 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
[movie=youtube]BY1B8Ez3xtk[/movie]
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 23:01 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Na pewno tak nie będzie edycje deluxe zawsze zawierają tylko jakąś tam durną zawartość cyfrową.
Wyniki sprzedaży ze strony, którą podał Siekierka traktować z dystansem, EA nie opublikowała aż tak szczegółowych raportów sprzedaży, wyniki tam podane są szacunkowe. Z tego co pamiętam oficjalnie NFS-em, który najlepiej się sprzedał było HP 2010, ale za to ręki sobie uciąć nie dam.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 22:20 )
Re: Lista samochodów
Może będą wszystkie modele, które posiada Walker? Smile
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 21:44 )
Re: Lista samochodów
Porsche 911 Carrera (993)
Porsche 911 Carrera RS 2.7
Porsche 911 Carrera RSR 3.0
Porsche 911 Turbo (930) 3.0
Porsche 911 GT3 RS (991)
Podają na innej stronie takie przypuszczenia co do Prosiaków ...
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 21:38 )
Re: Lista samochodów
A ja tymczasem... zmienię temat na 911-tki. Jak do tej pory pewne mieliśmy 911 930 Carrera RS (z tego co widzę, to nie ma dwóch wersji, bo w bodykit RAUH RWB można obudować każdą poza Turbo zapewne - link) oraz 911 991 GT3 RS. Ze screenów z Gamescom oczywiste jest, że do listy dołącza 911 993.
Jednak pytanie, co z dalszymi 911-tkami. Chodzi konkretnie o TEN screen. Otóż jest to...
964! LINK Zobaczcie, bodykit dokładnie się zgadza i różni się lotkami od tego z 930. Mamy zatem czwartą 911-tkę na liście.
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 21:28 )
Re: Lista samochodów
Infiniti G35. :') auto z nfs u2 tu robi za traffica. xD
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 21:19 )
Re: Lista samochodów
Jak kogoś interesują traffic car-y to będą to prawdopodobnie : BMW 1 Coupe (e82), Infiniti G35, Ford Explorer, Dodge Caliber.
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 21:17 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Mi się zdaje, że jeśli będziemy deluxe edition będziemy miec nawiązanie do poprzednich części fabularnie... dokładnie mi chodzi o części wydane przez blackbox...
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 21:11 )
Re: Lista samochodów
Przyuważyłem drugiie auto w momencie gdy Subaru BRZ skakało... sec 55 trailera, przypatrzcie się uważnie... jak dla mnie to wygląda jak Acura RSX.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 21:00 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
BMW M3 E46 na oficjalnej okładce NFS Deluxe Edition!

link
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 20:53 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ale jasno Pfft
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 20:03 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Myślę, że to nie istotne. Po prostu razem jechali. Na koniec trailera wszystkie ikony spotykają się w jednym miejscu (autostrada, blokada drogowa)


Kolejny screen z zachodu słońca:
link
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 19:58 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
To bardzo dobrze, że odchodzą od HP. Rozumiem powrót do korzeni, ale jakby nie patrzeć dzięki wprowadzeniu tuningu do NFS zarobili ogromne pieniądze.
Wgl. Zastanawia mnie pare spraw. Pierwsza to wyścig (?) ikon w najnowszym trailerze. Magnus ściga się z Blockiem? Czy to zwykła przejażdżka? A może to główny bohater ścigający się samochodem którejś z ikon? Natomiast druga to policja. Czy będą to stróże prawa, którzy dadzą nam porządny wycisk czy będą to potulne owieczki dające się zgubić Fiatem 126p.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 19:49 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
1. Ujrzymy NFS'a w 2016?
Jeszcze nie wiadomo. Jest to uzależnione m. in. od sprzedaży Pfft

2. Jaka będzie to część. Czy bardziej w klimacie podziemnym czy znów supersamochody i jazda po malowniczych krainach?
Ghost z Marcusem na czele chce ujednolicić markę NFS więc w przyszłym roku nie ma szans na "hot pursuit"
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 19:46 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Uważam, że nowy NFS nie ma w najmniejszym stopniu szans przebić Undergroundów. Czynnikami, które napędzały hype na Undergroundy, były pierwsze filmy "Fast and Furious". Do dziś pamiętam jak przesiedziałem dłuuugie godziny jako mały dzieciaczek na tuningowaniu Skyline'a, Supry i EVO VII w U2 na wzór wozów Briana O'Connera. <3 Dziś gry wyścigowe muszą radzić sobie same, a ludzie odpowiedzialni za marketing mają więcej pracy do wykonania niż kiedyś (chwytliwe hasła, plakaty itd.). Ktoś napisał też, że powodem dla którego sprzedaż "ścigałek" zmniejszyła się jest to, iż w telewizji, internecie, radiu słyszymy o zabójstwach, wojnach, przemytach narkotyków, lecz nic o nielegalnych wyścigach samochodowych. No może sporadycznie coś można zobaczyć ale nie ma tego dużo. Jest to w 100% prawda. Wracając do sprzedaży NFS '15 strzelam 3 miejsce. Undercover nie był grą doskonałą. Był przeciętny, choć nie mówię, że granie w niego nie przynosiło mi frajdy.
Zmieniając temat i wybiegając w przyszłość. Jak myślicie czy: 1. Ujrzymy NFS'a w 2016? 2. Jaka będzie to część. Czy bardziej w klimacie podziemnym czy znów supersamochody i jazda po malowniczych krainach?
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 19:34 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ale zainteresowanie to też kwestia popularności YouTube'a. W ciągu ostatnich pięciu lat wyniki oglądalności wzrosły dwukrotnie.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 19:28 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Siekierka napisał(a):
link

Polecam bardzo tę stronę. Można się dowiedzieć, ile egzemplarzy danej gry zostało sprzedane na każdą platformę. Pamiętacie? Mówiłem, że sukcesem będzie dobicie nowego NFS do 5 mln. Jak się okazuje...
Najlepiej sprzedające się NFS'y to Underground 2 (około 11 mln) i Underground (ponad 10 mln), a zaraz za tym MW z 2005 (niecałe 10 mln) i... ProStreet (około 8.5 mln). Potem jest... uwaga... Undercover, następnie Carbon, HP 2010, MW 2012 i Shift (wszystkie te ponad 5 mln). The Run i Rivals zeszły w nakładzie ponad 4 mln egzemplarzy.
Jak widzę, nie wszystkie dobrze schodzące NFS'y były świetne. Teraz możemy liczyć na coś naprawdę dobrego, do czego na pewno sięgnie klientela Undergroundów i Carbona (z tego, co wnioskuję to ludzie nadal chcący remake'u MW podchodzą sceptycznie do NFS 2015). Tyle, że z tego, co jest na tym portalu to Shift 2 i Porsche były klapami sprzedażowymi. Kulą u nogi może okazać się tylko... cena. Wiadomo, chcielibyśmy, by NFS 2015 wszedł chociaż do tej piątki najlepiej sprzedających się NFS'ów (co na pewno się uda), a najlepiej do trójki, bo wątpię, by przebił Undergroundy. Co o tym myślicie?



Nowy Need for Speed cieszy się zainteresowaniem - teaser trailer jest najpopularniejszym filmem na kanale (nie licząc gymkhany i movie). Jest jeszcze druga sprawa - w tym roku nie ma konkurencji dla NFSa. Myślę, że sprzedaż będzie bardzo dobra, ale nie będę strzelał w liczby Pfft
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.