Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 10-08-2015 15:36 przez Allure
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 15:36 )
Re: Lista samochodów
Dla mnie 'must be' to Plymouth Hemi Cuda, ale raczej w niego wątpie Pfft
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 15:19 )
Re: Lista samochodów

Cytat

Radzio edytowałem posta około 40 minut po opublikowaniu, więc kiepskie wytłumaczenie Smile

Co z tego, że 40 minut po? Przeczytałem Twojego posta raz (zaraz po jego opublikowaniu). Potem już na niego nawet nie spojrzałem - a skąd miałem widzieć, że coś dopisałeś? Wink


Wracając do listy samochodów. Ciekawe ile będzie tych "szybszych" jak Huracan czy Italia. Tym bardziej, że w NFS 2015 nie będzie podziału na klasy. Macie jakieś swoje typy? Moim zdaniem nie może zabraknąć Audi R8 (nie jestem fanem tego auta, ale według mnie jest to obowiązkowa pozycja) Smile
M
mike100 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 14:56 )
Re: Lista samochodów
Radzio edytowałem posta około 40 minut po opublikowaniu, więc kiepskie wytłumaczenie Smile Skyliner zmień nazwę Mustanga nie Boos tylko Boss (sorry wprowadziłem cię w błąd). Oficjalnych samochodów powinno być 26. Ale były by jaja gdy by się okazało że te wszystkie auta REALNE nie będą dostępne w grze. Już widzę te hejty. Brakuje dla mnie Lamborghini Aventador LP700-4, Dodga Charger SRT8 392 2012 i Shelby GT500 Super Snake.
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 11:16 )
Re: Lista samochodów
No to chyba można go już wpisać na car listę Pfft
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 11:03 )
Re: Lista samochodów
LINK

(Tak, musiałem zrobić zrzut ekranu, nie mogłem pobrać zdjęcia.) Trochę "spreparowałem" to zdjęcie, pobawiłem się wypalaniem i światłem i teraz lepiej widać, że to jest R35 GT-R.
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 10:08 )
Re: Lista samochodów
Ehh...
Według mnie jest to R35 gdyż linia szyb oraz dachu się zgadza, a także wloty na masce - dałem poglądowo screena z prawdziwym GT-R-em (Foto)
Screen jest z tego filmiku: (jak film się nie wczytuje to nazywa się "Need for Speed Icons - Risky Devil" - z oficjalnej strony NFS-a z zakładki Ekipa).
[movie=youtube]Ec0q5Fmoo-A[/movie]

W sekundzie 0.39/0.40 - przejeżdżają samochody i tam to wyłapałem.

Oczywiście to moje zdanie i mogę się mylić.
Pozdro =^.^=
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 09:59 )
Re: Lista samochodów
Jeden z użytkowników wrzucał ostatnio liste samochodów ze screenami , i wystapił tam Nissan R-35 GTR , ale ten "screen" dość ciezki zeby stwierdzic ze bedzie Godzilla , wiec pytam czy ktoś jeszcze inny widzi tam tego GTR-a ? i byłbym wdzieczny gdyby ktoś wysłał filmik na ktorym tego screena zrobiono . Dzieki Pozdro Pfft
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 09:56 )
Re: Lista samochodów

Cytat

Siekierka napisał(a):
Co do Golfa MK1 GTI - maska się zgadza, linia boczna też, nie ma tylko cienkiego słupka na przedniej szybie. Wątpię, żebyśmy szyby mogli modyfikować...

Co do Onevii - może do 180SX będzie się dało też przeszczepić tył? Albo do Silvii S13 przód... bo całkowity przeszczep na inny model byłby bez sensu.


Co do szybki - dlatego też nie byłem pewny w 100% - lecz w "race car-ach" występuje szyba "pleksi" ? bez tego słupka - Foto poglądowe
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 10-08-2015 08:56 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
ja myślę że będą 3 rodzaje naklejek, małe naklejki, naklejki na cały samochód i gotowe zestawy które będą trudne do odblokowania, albo te gotowe zestawy będą dostępne tylko i wyłącznie żeby pokazać co i jak.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 10-08-2015 08:51 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Nie będzie żadnego cyklu dobowego. Z tego, co Radzio mi mówił, jazda dowolna będzie tylko i wyłącznie w nocy. Cykle pt. zachód i wschód Słońca uświadczymy zapewne tylko podczas jakichś misji - takie moje przypuszczenia. Myślę, że do przeskoczenia tej pory dziennej użyte zostaną po prostu przerywniki.
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 10-08-2015 08:28 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Wygląda obłędnie, szkoda tylko, że śmigał w nocy, a nie w dzień Pfft
W ogóle będzie cykl dobowy, czy tylko pogoda ma ulec zmianie?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 21:04 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
[movie=youtube]80XKHY4trOI[/movie]

Super gameplay. W końcu jakiś ogarnięty gracz. Na nagraniu widać dużo możliwości tuningu i spory kawałek miasta.
W menu widać snapshot gallery Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 09-08-2015 20:20 )
Re: Lista samochodów
No sory nie widziałem, bo go dopisałeś edytując posta Pfft
M
mike100 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 09-08-2015 20:13 )
Re: Lista samochodów
Przecież napisałem kilka postów wstecz że to Forda Mustanga Boss 302 z 1969 roku.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 09-08-2015 20:10 )
Re: Lista samochodów
Tak, ale jaki? Bo nie ten sam, którym jeździ Ken Block Smile
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 09-08-2015 20:05 )
Re: Lista samochodów
To chyba też Mustaś xD
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 09-08-2015 20:03 )
Re: Lista samochodów
s2.ifotos.pl/img/boss-302p_wqeearq.png


Co ta za muscle? Smile Byłby to już drugi klasyk muscle po Mustangu Kena Blocka
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 18:51 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Oby, tak jak pisze Radzio, nie było samych gotowców czy coś w tym stylu Pfft
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-08-2015 18:17 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
System tuningu niby ma być podobny do Carbona. Więc pewnie te kilkanaście/dzieścia warstw nam dadzą... Albo po prostu naklejki nakładamy jak np. w U2.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 09-08-2015 17:47 )
Re: Lista samochodów
Co do Golfa MK1 GTI - maska się zgadza, linia boczna też, nie ma tylko cienkiego słupka na przedniej szybie. Wątpię, żebyśmy szyby mogli modyfikować...

Co do Onevii - może do 180SX będzie się dało też przeszczepić tył? Albo do Silvii S13 przód... bo całkowity przeszczep na inny model byłby bez sensu.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.