Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 11-08-2015 19:59 przez Allure
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 19:59 )
Re: Lista samochodów
Albo jak w Rivals (chyba) w Veyrony SS i Aventadory Grin
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 19:35 )
Re: Lista samochodów
Tak, zdecydowanie, Crown-Victoria dogoni takiego 500-konnego Lancera, bo będzie miała nitro, w które (zapewne) będzie wyposażone i wasz wóz Pfft Dajcie szansę pokazać się i policji, jakieś Chargery lub Corvetty też by się przydały Wink
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 11-08-2015 14:07 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Faktycznie, tuning tutaj powala Smile
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 13:59 )
Re: Lista samochodów
... więc i tak pewnie mamy przerąbane, jak beznogi człowiek w zawodach kopania w tyłek...
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 12:14 )
Re: Lista samochodów
Ja nie wiem czemu, ale fajnie by było gdyby same Crowny były :v Bez helikoptera..
Bo te victorie mają nitro więc...
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 11:17 )
Re: Lista samochodów
Jak dla mnie powinien być Nissan 180sx(jest), za r32-24 nigdy nie przepadałem, wole raczej GT-Ra, Chciałbym tez Porsche Cayman S, moim zdaniem najładniejsze porsche. Nie pogardził bym Chevroletem Camaro SS starym. Fajnie by było jakby były inne muscle cary a nie tylko dwa mustangi... serio z chęcią bym zobaczył chargera czy hemi cude... Chciałbym zobaczyć starą corvettę... tą most wantedową. Gallardo tez fajne, skoro hurican to i gallardo powinno być. Macie jakieś informacje odnośnie Mazdy RX-8?

I takie pytanko. Czy sądzicie że będzie tylko Crown Victoria jako auta policji, czy będzie jak za czasów carbona i most wanted?
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 02:25 )
Re: Lista samochodów
dragmaster - pominąłeś The Run w NFS'ach od supersamochodów.

Będą R32 i R34? Świetnie. Ale... kiedy w końcu do NFS zawita R33? Moim zdaniem najładniejsza generacja Skyline'a w historii. Taka trochę "niedoceniona". Czapki z głów dla Ghost, gdy zaaprobują R33. W końcu R32 i R34 zdążyły się już lekko przejeść w NFS'ach...
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 01:18 )
Re: Lista samochodów
Owszem Danio , to jest PRAWDOPODOBNE ze beda te auta , ale nie rozumiek wypowiedzi kolegi wyzej ze R-34 potwierdzony od dawna , tworcy nawet garstki o tym samochodzie nie wspomnieli :p
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 01:13 )
Re: Lista samochodów
R32 i R34 prawdopodobnie dołączą do carlisty, ale już bardziej pewny jest R32 Wink
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 01:07 )
Re: Lista samochodów
Skąd niby info że Skyline potwierdzony ?
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 11-08-2015 00:55 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Dokladnie Wink Oglądałem najnowszy gameplay i jestem zachwycony OGROMEM możliwości tuningu! Grin Hype nadal rośnie, mimo że na ten moment nie mam na czym odpalić NFS xD Jednak jest nadal wiele rzeczy nieujawnionych i niedomówionych; powinni juz coraz więcej ujawniać informacji. Na Expo liczę na porządny gameplay Wink
dragmaster
dragmaster Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-08-2015 00:42 )
Re: Lista samochodów
R-34 potwierdzony od dawna. Mike, Huracan i porszawki są potwierdzone, fan super-samochodów nie będzie miał na co narzekać. To po pierwsze. Po drugie, od supersamochodów były pierwsze NFSy, HP z 2010, MW '12, Rivals, Forza, Gran Turismo i jeszcze ci nie starczy? Był czas Lamborghini i Ferrari, teraz czas na to, co było wyjątkowe w NFSach z początku XXI wieku. Dla każdego po trochu było, a takich ścigałek nie było trochę czasu.
dragmaster
dragmaster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 11-08-2015 00:26 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
To już po rozpoczęciu roku szkolnego... Kurde, trzeba wyczekać najgorsze, by doczekać się najlepszego.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 11-08-2015 00:19 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Targi odbędą się w dniach 24-27 września Wink
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 10-08-2015 23:17 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Eurogamer Expo
Mam nadzieję, że tam Ghost się pojawi Smile W 2013 roku byli razem z NFS Rivals - pokazali nowy trailer i dużo informacji.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 10-08-2015 23:03 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Pytanie co teraz zrobić z życiem!? Oczekiwanie na gamescom zakończone, już po... Co robić? Jakieś targi są sierpień/wrzesień?
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 20:13 )
Re: Lista samochodów
Czytając ten artykuł z oficjalnej strony EA , możemy się spodziewać Nissana Skyline-a R-34 :p
M
mike100 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 19:48 )
Re: Lista samochodów
Vauxhall Monaro, Holden Monaro, Pontiac GTO, Chevrolet Lumina Coupe czworaczki Smile
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 19:44 )
Re: Lista samochodów
mike100, może wyglądają jak złomy, ale tuninguje je się mega Smile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-08-2015 19:27 )
Re: Lista samochodów
Przypomina mi się, jak kilka lat temu podawałem gdzieś wizję dot. Undergrounda 3 właśnie zmieszanego z Carbonem... I było tam sporo klasyków, ale i super samochody. Hiper nie było. Wreszcie to się sprawdza.

Właśnie, znacie jakieś inne modele-bliźniaki lub nawet trojaczki i więcej pokroju SX, Onevii, Sileighty i Silvii S13?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.