Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 16-08-2015 21:30 przez Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 16-08-2015 21:30 )
Re: Lista samochodów

Cytat

Truskawek napisał(a):
link Tak jak wcześniej ktoś to już powiedział - jest tylko jeden Mustang '15, z możliwością przerobienia go na wersję RTR Smile


Ja to powiedziałem Pfft
No i mam oficjalne potwierdzenie, że będzie oryginalny Ford Mustang z 1965 z możliwością stuningowania go do wersji Hoonicorn.
Ciekawe czy będą też inne klasyczne muscle Grin
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 21:14 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Hiro - wygięta maska to uszkodzenia wizualne, my mówiliśmy o uszkodzeniach mechanicznych Pfft
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 21:05 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Markus gdzieś mówił że policja ma być nie natrętna
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 21:00 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ja widziałem tylko wygiętą maske Pfft
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 20:48 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Jeśli chodzi o ten system ucieczek z Rivalsa, to ja bym go wolał troszkę pomieszać z innymi częściami. Jest cooldown na ucieczkę (jak w MW '05), ale nie ma tych "kryjówek" przyspieszających go (patent z MW '12). W momencie, gdy zgubimy gliny możemy spokojnie dalej śmigać, pod warunkiem, że nie zauważą naszego kolejnego wykroczenia; moglibyśmy za jednym z radiowozów przepisowo jeździć, ale nie zacznie nas on gonić.

Czy uszkodzeń nie będzie na 100% tego nie wiem, w każdym razie na rozgrywkach nie ma żadnego wskaźnika co do tego.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 20:48 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Właśnie chodziło mi o ten system z Rivalsa. Nie chcesz pościgu? Chowasz się. Zawsze się bardzo stresowałem gdy musiałem czekać przez minutę na Cooldown i ciśnienie skakało, gdy jakiś radiowóz mnie wtedy wykrył.
Nie ma uszkodzeń pojazdu? Jak dla mnie bajka. Wystarczą te otarcia i rysy z Carbona.
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 20:48 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Siekierka napisał(a):
Oby tak to wyglądało. Chciałbym w ogóle, by z jazdą dowolną było jak w World - policja owszem jest, ale rusza do pościgu tylko jak do niej dobijesz. I fajnie byłoby, gdyby można było wjechać do kryjówki podczas pościgu i tam przeczekać. Nigdy nie lubiłem nachalnej policji w jeździe dowolnej.



Niestety, po tym, co mamy pokazane na gameplay'ach, policja rzuca się na nas, jeżeli jeździmy nieprzepisowo ;/ Lecz widać tam też, że radiowozy na pierwszych poziomach pościgu (o ile takowe tam będą) są strasznie ospałe i daje się je zgubić po kilku sekundach.

Na mapie (dotychczas) nie było żadnych kryjówek znanych z MW '05 i Carbona, ale wygląda na to, że przetrwa system z Rivalsa, gdzie najlepiej było się schować do "bazy wypadowej". Ponieważ w tym NFS'ie nie ma uszkodzeń pojazdu, mam nadzieję, że ich rozmieszczenie będzie znacznie rzadsze i ograniczy się 7-8 na całą mapę Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 20:44 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Potwierdzone info. Policji dużo będzie w centrum miasta - w kanionach prawie w ogóle.
Tak, policja będzie reagować tylko po złamaniu prawa np. przekroczenie prędkości.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 20:44 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Oby tak to wyglądało. Chciałbym w ogóle, by z jazdą dowolną było jak w World - policja owszem jest, ale rusza do pościgu tylko jak do niej dobijesz. I fajnie byłoby, gdyby można było wjechać do kryjówki podczas pościgu i tam przeczekać. Nigdy nie lubiłem nachalnej policji w jeździe dowolnej.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-08-2015 20:44 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ja gdzieś czytałem z oficjalnych źródeł, że gliny będą w mieście tylko, a na szosach itd ich nie będzie. I policja będzie łatwa, bo było to bolączką (moją)
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 16-08-2015 11:26 )
Re: Lista samochodów
link Tak jak Radzio już wcześniej powiedział - jest tylko jeden Mustang '15, z możliwością przerobienia go na wersję RTR Smile

//EDIT (down)
Nie chciało mi się szukać, już poprawione Wink
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 18:50 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Fajnie by było jakby twórcy oddali nam w ręce funkcje tworzenia własnych winyli Grin
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 18:14 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Jeśli chodzi o ostatnią ikonę, mam 3 pomysły:
1. Losowanie części (gra nam sama wybierze body, felgi itd.).
2. Gotowe pakiety, w których wszystko jest od jednego producenta (czyli, że będzie można zrobić całe RKTBNY do Subarki za pomocą 1 kliknięcia).
3. Najlepsze pakiety ze Snapshot'a włącznie z malowaniem (coś jak dzielenie się malowaniami do aut w FH2).

//EDIT
4. pomysł - zmiana napędu/silnika (znowu jak w FH2, znowu, ale ta gra to obecny prekursor ścigałek Pfft ), tak, aby można było przerobić Focusa RS (jeżeli się w ogóle pojawi) na tylnonapędówkę, by można nim było driftować.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 17:35 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Jak już mówiłem demo jest mocno ograniczone. Pragnę zwrócić uwagę na jeden szczegół. Na ostatnich gameplayach pod ikonką pędzla kryła się możliwość zmiany lakieru. Jednak na oficjalnym gameplayu z E3 widzimy co innego:

s5.ifotos.pl/img/huehuepng_wqsnane.png


Myślę, że o tuning wizualny (vinyle) nie musimy się martwić.
I zostaje jeszcze ostatnia, szósta ikonka po prawej stronie.

Edit// Twitter rozwiewa wszystkie wątpliwości

Cytat

Need for Speed:
we'll be talking more about paint and design next month.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 16:36 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Np. na drift attack dać suwak na drift Smile
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 16:01 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Siekierka napisał(a):
Tylko wiecie - łatwiej będzie nam wygrywać wyścigi jadąc na pełnym gazie i driftując, bez hamowania.

Wydaje mi się, że trzeba będzie korzystać z tych "suwaków" z rozwagą; na kręte, ciasne tory/sprinty/próby driftu stosować model jazdy preferujący poślizgi, na szybkie, proste spirnty/próby czasowe bardziej "przyklejoną do podłoża" charakterystykę auta.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 15:02 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Kajzer - ten model jazdy możemy w sumie modyfikować. Szkoda, że nie ma tej lekkości z autami jak w U2 - bo widać, że cały czas czuć bardzo masę auta - ale z drugiej strony... to dobrze. Tylko wiecie - łatwiej będzie nam wygrywać wyścigi jadąc na pełnym gazie i driftując, bez hamowania.

Opcje dobierania części są mega rozbudowane. Coś czuję, że każdemu tuningującemu w nowym NFS podskoczy średnia tunera - prawie każda opcja tuningowa dobrze wygląda.
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 14:35 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
To nie było prawie pewne, to było w 1000% pewne; nitro pojawiło się już na pierwszym gameplay'u, tym na E3 Pfft
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 14:21 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
i nasze auta będą miały nitro. Grin co było prawie pewne, ale no cóż. Pfft
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-08-2015 11:39 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Markus nie skłamał - w nowym NFS będzie połączenie modelu jazdy przyczepnego z blackbox i driftowego z criterion...
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.