Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 11-09-2015 17:31 przez Pepciorrek
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 11-09-2015 17:31 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Emm poszli na łatwiznę dając mozliwośc tworzenia własnych grafik ? Nie SONDZE Grin
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 11-09-2015 17:15 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
link

Naklejki znane mi z NFS Pro Street. Poszli na łatwiznę?
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-09-2015 14:19 )
Re: Lista samochodów
Radzio, ale raczej nie zapowiada się na reprezentanta Francji, czyli króla tej klasy aut ;/ Mam takie skryte marzenie, żeby kiedyś mieć Megane lub Clio RS i byłoby świetnie, gdyby te marzenia przenieść na teraz do gry
Anoax
Anoax Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 11-09-2015 06:26 )
Re: Lista samochodów
Acura RSX - Pierwsze auto z U1... Przypadek? Nie sądzę. Grin
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-09-2015 22:33 )
Re: Lista samochodów

Cytat

Truskawek napisał(a):
Ciągle marzę o jakichś hot hatchach, pojeździłbym sobie Clio RS, ale ciężko będzie do niego jakieś ładne widebody znaleźć... Sad


Moim zdaniem hot hatche muszą być. Mercedes klasy A, Audi A1 Quattro, VW Golf i Ford Focus to moim zdaniem obowiązkowe pozycje Grin Nie wyobrażam sobie NFSa bez nich ;D
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-09-2015 21:54 )
Re: Lista samochodów
Fajnie jak by było low ridery, troche soundtracku rap'90, hydraulika... Tak, wiem... Nie pasuje to do gry :c
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-09-2015 20:09 )
Re: Lista samochodów
Ciągle marzę o jakichś hot hatchach, pojeździłbym sobie Clio RS, ale ciężko będzie do niego jakieś ładne widebody znaleźć... Sad
L
laster Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-09-2015 17:07 )
Re: Lista samochodów
350z Pfft

Post na forum powinien zawierać przynajmniej jedno zdanie. Tylko pouczam, ale następnym razem uważaj Wink
/Radzio
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 10-09-2015 16:42 )
Re: Lista samochodów
Jakie jeszcze samochody byscie chcieli zobaczyc ? Pfft
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-09-2015 23:10 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Małe info:
- Nitro nie będzie zamontowane w samochodach. Trzeba będzie je kupić Smile
- W tym miesiącu na pewno dostaniemy kolejną część carlisty.
- Wrzesień będzie dobrym miesiącem dla fanów tuningu (trailer albo gameplay).
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-09-2015 18:24 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ja juz widze swoj garaz:
Nissan GTR
Subaru BRZ
Supra
Mazda mx5
M3 GTR
Pfft
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-09-2015 18:05 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Odpowiedzą ci to co zwykle - śledż Facebooka i Tweetera to się dowiesz Pfft

Jaki jest sens trzymania np. 5 BMW M3 GTR? Jak dla mnie ten pomysł jest trochę dziwny...
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-09-2015 15:53 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Przynajmniej by podali datę kiedy podadzą mapę, car listę i wymagania, poszedł już zapytajnik

Can we know the date show the map requirements and a list of cars?
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-09-2015 08:00 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Będzie można mieć 5 tych samych samochodów w garażu Wink Takie mini-info z Twittera.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-09-2015 20:23 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Mnie cieszy fakt, że twórcy NA PRAWDĘ postarali się by trzymać gracza długo przy grze...
Osobiście mam zamiar przejść tego NFSa 5 razy.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-09-2015 18:44 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
81 CHECKPOINTOW!!! Matko boska. Ogółem w trybie driftu brakuje mi troszkę takich typowych wyścigów. Mianowicie chodzi o to, że ścigamy się z drugim kierowcą pokonując zakręty bokiem na czas lub po prostu kto pierwszy do mety. Za każdy "pominięty" zakręt dostajemy karę czasową lub dostajemy "karny zakręt". Im mniej ich mamy tym dla nas lepiej. Jeśli byłoby po 0, wtedy wygrywa pierwszy na mecie. Myślę, że byłby to dobry tryb, no ale to tylko mój pomysł. Jeśli chodzi o słabsze auta to nie mamy się co o nie martwić. Mamy przecież już S13 180SX i s15, które demonami prędkości nie są. O tuning też jestem już spokojny. Zastanawia mnie ciągle poziom policji, a od niedawna soundtrack Grin. Jestem ciekaw czy policja będzie,pod względem trudności, jak w MW '05, czy raczej ospała i dla niedzielnych kierowców, a także jaka muzyka będzie nam przy tym wszystkim towarzyszyć. Po trailerach możemy być pewni, że usłyszymy trochę trapu, EDM, house, zapewne trochę popu, rock, ale czy będą to znane kawałki? A może EA da w tym roku szanse mniejszym artystom. Jestem bardzo ciekawy i już odliczam dni do 5 listopada.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-09-2015 16:41 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Nowy screen

Przy okazji, głębiej opiszę moje wrażenia po gameplayu Wink

Bardzo się cieszę, że tuning w Need For Speed został potraktowany bardzo realistycznie. Dostosowanie sterowania pod nas, co wymagało stworzenia dwóch modelów jazdy (Grip vs. Grip), a także takie smaczki, jak wpływ spoilera na docisk i przyczepność, obniżenie zawieszenia czy rozszerzenie rozstawu kół Grin Tuning wizualny prezentuje się prześlicznie - zmienić możemy praktycznie wszystko, co tylko zechcemy + możliwość tworzenia własnych vinyli! Dodajmy do tego jeszcze rozbudowany tuning mechaniczny.

Bardzo intryguje mnie obecność nowego trybu gry - Gymkhana. Będzie polegał na tym, że musimy w określonym czasie zdobyć jak najwięcej punktów - czy będziemy robić to driftując, skacząc lub kręcąc bączki, zależy już tylko od nas Wink Warto także odnotować powrót Circuit, co jest miłym dodatkiem do trybów rozgrywki. Podoba mi się także "rozbicie" Driftów na 2 tryby - Drift Train, gdzie musimy zdobyć określoną ilość punktów oraz Drift Contest, gdzie musimy zdobyć za drift więcej punktów niż rywale. Mam nadzieję, że zostanie w stosunku do dema zmienione to, że za zderzenie z przeszkodą nie traci się punktów. Tym bardziej, że na trasach, które prezentowane były podczas dema na Gamescomie, ciężko w coś przywalić.

Widać, że wracają długie wyścigi (a niektórzy się przestraszyli wyścigów z zaledwie 6 checkpointami, co było podyktowane ograniczeniami dema) - w trakcie wykonywania Próby Czasowej musimy pokonać aż 81 checkpointów Wink Pod tym względem Need For Speed zbliży się do Hot Pursuit (2010), które znamy z wielokilometrowych wyścigów.

Jeszcze podepnę pod ten temat carlistę, która wygląda już na tym etapie naprawdę wyśmienicie! Wśród nowych, ujawnionych aut mamy debiutanta w serii NFS w postaci Forda Mustanga III SVT Cobrę z 93' oraz perełkę w postaci Acury RSX, która jest ukłonem w stronę Undergroundów. Acura daje także nadzieję na słabsze auta, gdyż podstawowa wersja RSX posiada "tylko" 160KM. Mamy dużo tunerów, sporo muscle car, nowości motoryzacyjne oraz klasykę - w tym samego Forda Mustanga I z 1965!

Jeszcze ciekawi mnie kwestia punktacji pięciu Stylów Rozgrywki, a konkretniej Tuningu. Skoro ta ścieżka rozgrywki dotyczy podrasowania samochodów, co rzecz jasna dokonuje się w garażu, to średnio można zbierać za to punkty podczas jazdy. Owszem, widzieliśmy punkty lecące na rzecz Tuningu za "Max Speed" czy przyspieszenie "0-60" w milach. Wygląda to trochę komicznie, bo za "High Speed" dostajemy punkty do Prędkości. Co prawda jest to tylko aspekt kosmetyczny, ale ciekawe, jak to rozwiążą czy zostawią jak jest.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-09-2015 13:51 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Cicho XDDD. Nie przeglądam wszystkich artykułów na stronie Grin.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-09-2015 19:39 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Widzę dobry ogar masz Ryan... Dawno jest to w artykule
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-09-2015 18:31 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Mam parę filmików z NFS. Nie wnoszą nic nowego, jedynie prezentują poszczególne ikony. Jak ktoś nie widział niech ogląda:
[movie=youtube]4UQqoCSuluU[/movie]
[movie=youtube]kiPLAls6cZM[/movie]
[movie=youtube]itGIpXlsrP8[/movie]
[movie=youtube]Hn8Vghpja6g[/movie]
[movie=youtube]YH3aS1oFc4s[/movie]
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.