Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 03-10-2015 19:24 przez Radzio3
R
Radzio3 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 19:24 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Może ktoś coś powiedzieć na temat regulacji wysokości zawieszenia? Czy zakres regulacji zależy od tego jakie zawieszenie mamy zamontowane czy jest one niezależne od kupionego "poziomu" zawieszenia. Nie żebym chciał jakąś super glebę ale widziałem w Hondzie Civic, że przesunięcie suwaka od maksimum do minimum obniżyło auto o jakieś 2 centymetry XD Auto wygląda jak na szczudłach. Nawet seryjna niżej siedzi.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 18:36 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
szczerze opinie każdy ma swoją ale tka na prawdę to nie wiem dlaczego niektórzy piszą że są zawiedzieni. Z jednym co się zgodzę że wyścigi są tłoczne, i ciężko coś czasami wskórać Pfft Ale tak na prawdę to jest gra która sami chcieliśmy z przepiekną grafiką i nocnym trybem , tutaj co mnie denerwuje najbardziej.. " Za dużo świateł " , "oświetlenie zbyt mocne" kurde czy kiedykolwiek śledziliście wywiady twórców , Ventura Bay to fikcyjne Los Angeles .. i tutaj jest właśnie to że to miasto tętni nocą , i jest tak na prawdę że aż oczy bolą , moim zdaniem to jest urok te oświetlenia , widoki , i odbicia w wodzie , coś pięknego Smile

Więc Ci co jeszcze nie grali nie suregujcie się innymi opiniami tylko sami poczekajcie i wypróbójcie bo w moim przypadku mam już rozegrane 13h Grin
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 18:22 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Ja pograłem w betę naprawdę długo, bo aż 7h XDDDD. Jestem nolifem wiem o tym. Sam początek mi się spodobał mimo, że wrzucają nas w akcje tak bez podstawy. Cutscenki jak dla mnie ujdą a nawet powiem, że są dobre. Kwestia tego czy rozumiecie angielski czy nie. Sterowanie z początku wydawało się trudne i faktycznie męczące, ale da się jeździć i po jakimś czasie nawet mi się spodobało. Wiadomo każdy ma swój własny gust. Po to macie te suwaczki, żeby sobie dostosować sterowanie. Fabuła na początku jest średnia. Dzwonią po to, by się pościgać i powiedzą nie wiem np. że im się nudzi. Ot cała historia. Zapewne po spotkaniu z ikonami będzie lepiej. Duuużo lepiej. Tuning jest na dobrą 5. Jedyne co nie daje mi spokoju to ten brak symetrycznych naklejek. Ojjj jak mnie to denerwuje. Mam nadzieję, że to poprawią, bo dostane szału robiąc "arcydzieła" Grin. Są bugi np. chcę teleportować się do misji, a ląduję przy garażu. Policja zachowuje się jakby dopiero wstała po grubej imprezie. Dopiero na 3 poziomie jest trochę lepiej. Soundtrack jest taki 4/5. W garażu jest super, natomiast w free-roam'ie jest mocno przeciętna. Na szczęście posiadacze PS4 mają Spotify, więc nie musimy się przejmować słabą muzyką w żadnej grze Grin. Grafika też zasługuje na wysoką ocenę. Te migotające światełka miały pokazać, że pomimo, iż jest noc miasto żyje. Przynajmniej ja to tak interpretuję. Ogółem gra troszeczkę mnie zawiodła co i tak nie zmienia faktu, że jak dla mnie jest bardzo dobra i tak czy siak zamierzam ją kupić.
Kubahn
Kubahn Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 17:58 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):
Cutscenki nie mają "tego czegoś" bo nie są po polsku tłumaczone...


Ja tam się bardzo z tego cieszę, bo często jest tak, że polskie tłumaczenia są po prostu słabe do tego stopnia, że potrafią zabić klimat nawet najlepszej gry. Ja tam wolę jak jest wszystko po angielsku.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 17:41 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Myślę, że wielu z nas spodziewało się produkcji idealnej a okazała się "po prostu dobra". A sprawy typu soundtrack to kwestia gustu - dla mnie zarąbisty a dla Radona kaleczy uszy Wink

Radon - dlaczego wyścigi to męka? Może jeszcze trochę pograj Pfft Ja po drugiej godzinie gry przyzwyczaiłem się do sterowania i z czasem grało się lepiej.

PS zaczęło się
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 17:08 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Hype na NFSa '15 spada? Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 16:50 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Zagrałem ok godziny i nie wiem co mam o tym sądzić. Cholernie się wynudziłem, jestem tą grą zwyczajnie zmęczony. Model jazdy to prawdziwy koszmar, wyścigi również. Otoczka wydaje się być fajna, tak samo jak tuning, ale żeby tuningować czy robić jakieś postępy w fabule trzeba się ścigać a to jak już powiedziałem jest męka. Grafika fajnie wygląda przez chwilę potem męczy migotającymi światłami i wiecznie padającym deszczem. Udźwiękowienie w porządku za wyjątkiem muzyki, której na ogół nie ma w ogóle, a jak już jest to kaleczy uszy.
Takie są moje pierwsze wrażenia z bety, nie wiem czy w ogóle będę w to jeszcze grał.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 03-10-2015 16:18 )
Re: Lista samochodów
Biorą rzeczy do najlepszej gry z bardzo dobrej gry Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 14:46 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Cutscenki nie mają "tego czegoś" bo nie są po polsku tłumaczone...
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 14:26 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Ok, dzięki. Czyli w sumie jest po to, żeby była a nie do motywacji Smile może w pełnej wersji gry, w późniejszym czasie będzie coś lepszego
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 13:59 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Generalnie to głupio się zaczyna moim zdaniem (tak trochę z du*y, nie wiadomo o co chodzi). Ale początki zawsze są najgorsze Grin Potem to już jakoś leci. Fabuła nie jest jakaś porywająca, ale jest okej. Bardzo wyraźnie jest podzielona na 5 części - każdy przyjaciel odpowiada za inną ścieżkę gry.

Co chwilę do nas dzwonią i mamy kolejne misje. Póki co misje były typu "spotkania" i wyścig.
Spotkania - pojechałem na miejsce, była cut-scenka i koniec.
Wyścig - po prostu przejechałem wyścig i tyle.
Brakuje w tym wszystkim dynamizmu Smile

Nic ciekawego i porywającego. Dialogi są po angielsku i rzadko kiedy zwracałem na nie uwagę. Jest to początek gry więc trudno mi już ocenić fabułę. I tak super, że w ogóle jest i że są jakieś misje itd. Mam nadzieję, że później misje są ciekawsze i bardziej wciągające.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 13:49 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Jak oceniasz fabułę? Motywuje do grania czy tylko tak sobie jest? Nie wiem czy dużo jest fabuły do tego 20 lvl, co można maksymalnie wbić Smile
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 03-10-2015 13:29 )
Re: Lista samochodów
Moim zdaniem Ghost spodobała się polityka jaka była przy GTA V, dobry produkt, mnóstwo darmowych dlc i przez to masa graczy
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 03-10-2015 13:20 )
Re: Lista samochodów
Podobno w grze ma być 51 samochodów tak jak w becie, ale Ghost ma wypuszczać darmowe DLC z autami. Ile jest w tym prawdy? Zobaczymy.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 13:16 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Zwiedziłem całe miasto i znalazłem też rozwiązanie pory dnia. Gdy pojedziemy w góry robi się trochę jaśniej. Gdy zjedziemy do dzielnicy jest ciemno. Bardzo fajne są znajdźki tylko, że za łatwo się je znajduje. Pojawiają się na mapie, gdy jesteśmy w pobliżu.

Znajdźki:
- pickupy z darmowymi częściami samochodowymi (potem w garażu możemy je zamontować albo sprzedać)
- donuty (miejsca, w których musimy kręcić bączki)
- foto (podjeżdżamy w zaznaczone miejsce i robimy snapshota)

Typy wyścigów:
-Circuit Race
-Drift Contest
-Drift Trial
-Sprint Race
-Time Attack
-Time Trial
-Touge
-Gymkhana
-Drift Train

Pograłem trochę i powiem tak - mam mieszane uczucia. Ogólnie gra nie sprawia takiej radości jaką powinna. Sterowanie jest męczące a grafika... też męcząca.

Sterowanie - być może trzeba dłużej posiedzieć przy tuningu sterowania, aby dostosować do swoich upodobań. Gdy suwak przesunąłem maksymalnie na drift wystarczyło lekko ruszyć gałką, aby auto wchodziło w zakręt poślizgiem. Gdy auto jest na gripie nie da się jeździć xD Jest mało zwrotne i ciężkie. Zdecydowanie przyjemniej było przy nastawieniu na drift.

Grafika - ciemność i wszędzie mocne, kolorowe światła... blur, blur, blur. Po pewnym czasie to męczy. Jednak muszę przyznać, że grafika i tak robi wrażenie Smile
Podobno w ostatecznej wersji grafika ma być poprawiona (być może konsolowcy dostaną opcje wyłączenia tego bluru).

W sumie nie wiem o czym mogę jeszcze napisać - pytajcie Wink


PS Mogę powiedzieć jedno - nowy NFS ma klimat, nie jest jak poprzednie części "bezpłciowy" Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 12:36 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
No dobra, to kiedy będą wallhacki, i dzieci mówiące
Bayviev!!! Rockport jest tam!! :v
L
laster Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 03-10-2015 12:05 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15

Cytat

Radzio napisał(a):
Mapa - największym minusem jest jedna sprawa... już przedwczoraj się zorientowałem porównując screeny i mapę. "Centrum" czyli miejsce, gdzie są wieżowce itd. jest niedostępne. Jest to obszar poza mapą stanowiący jedynie tło. Jeśli nie wiecie o co mi chodzi to daję zdjęcia:

s2.ifotos.pl/mini/hjpng_shxsrwh.png


s2.ifotos.pl/mini/jjpng_shxsrwr.png



To oznacza że nie będzie głownego miasta tylko dzielnice? Sad
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 03-10-2015 11:52 )
Re: Lista samochodów
nie ma rx8
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 03-10-2015 10:51 )
Re: Lista samochodów
Ale to nie wszystkie samochody chyba ? NFS bez 350Z ? bez Audi ? Jeśli twórcy zapomnieli o tym modelu i tej marce to mały minusik Pfft

Co nie zmienia faktu że gra powala Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Garaż moich marzeń 9 lata temu ( 03-10-2015 10:08 )
Re: Garaż moich marzeń
Po cholernych 2 godzinach w moim garażu w nfs znajdzie się:
Mazda RX7 Spirit R [2002]
Mitstubishi Lancer Evolution MR IX [2008]
Nissan Skyline GT-R V-Spec R34 [1999]
Subaru BRZ Premium [2014]
Toyota Supra SZ-R [1997]
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.