Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 04-10-2015 20:34 przez Radzio3
R
Radzio3 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 20:34 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15

Cytat

Radon napisał(a):
Jeśli jedziesz bardzo szybko i odstawisz przeciwników na duży dystans oni magicznie bardzo szybko Cię dogonią żeby podtrzymać pozory rywalizacji, jeśli popełnisz duży błąd to przeciwnicy nawet prawie się zatrzymają, żeby dać Ci czas na ich dogonienie.


Tzw. opcja "doganianie". Pamiętam była chyba w NFSU2 i dało się ją wyłączyć.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 20:33 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Tutaj nie ma zależności. Wiedźmin na konsole ważył około 10 GB więcej niż na PC. Myślę, że NFS na konsole spokojnie przekroczy te 30 GB Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 20:27 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):
NFS ma zajmować ok. 35 GB. Beta zawierała 19 GB danych.

35 gb na konsole??
O cholera, to PC z 60 jak nic...
No dobra, moze 50 Pfft


35 GB na PC.

Nie wiem jak wygląda objętość gry PC vs konsole, jednak nie bardzo chce mi się wierzyć, że jest to aż dwu-krotność.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 20:23 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15

Cytat

Jeśli jedziesz bardzo szybko i odstawisz przeciwników na duży dystans oni magicznie bardzo szybko Cię dogonią żeby podtrzymać pozory rywalizacji, jeśli popełnisz duży błąd to przeciwnicy nawet prawie się zatrzymają, żeby dać Ci czas na ich dogonienie.


Niezmienne w NFS Grin Również mi się rzuciło to w oczy, szkoda, że doganiali mnie zawsze na mecie i przegrywałem xd

Radon - na Xbox chodzi w 1080p?
Radon
Radon Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 04-10-2015 20:21 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie
Na początku driftów gra bez sensu katuje silniczki wibracyjne, denerwuje to i rozładowuje baterie w padzie. Powinni to usunąć albo chociaż osłabić, żebym nie miał obaw, że mój pad (a przecież bardzo solidny) rozleci mi się w dłoniach.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-10-2015 20:17 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ale oferty sklepów a Sony to i tak praktycznie wychodzi na to samo xd No chyba, że w przypadku oficjalnych Bundle packów to Sony kształtuje ceny, a w przypadku Bundle packów sklepów, to one mają wpływ na cenę.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 20:15 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Kajzer, nie ma takiego przelicznika, najpewniej wersja na PC także będzie ważyć około 35 GB.
Różnica 16 GB to myślę będą filmiki i kwestia kompresji niektórych danych np. dźwięków.

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):
efekt samochodzików na sprężynkę tzn?


Jeśli jedziesz bardzo szybko i odstawisz przeciwników na duży dystans oni magicznie bardzo szybko Cię dogonią żeby podtrzymać pozory rywalizacji, jeśli popełnisz duży błąd to przeciwnicy nawet prawie się zatrzymają, żeby dać Ci czas na ich dogonienie.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-10-2015 20:11 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Danio, to są oferty sklepów, a nie Sony.
Jeśli o grafikę chodzi - nie oglądałem żadnych filmików z bety na YT, widziałem natomiast na własne oczy na tym niby słabszym Xboxie i gra wygląda fantastycznie, naprawdę raczej nie będzie przepaści pomiędzy wersją konsolową a pecetową, poza odblokowanymi klatkami i może wyższymi rozdziałkami.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 04-10-2015 19:48 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie
Błędy:

Włączyłem rozmowę telefoniczną i wjechałem do garażu, gdzie rozpoczęła się cutscenka. Rozmowa telefoniczna się nie wyłączyła i leciała razem z dźwiękiem z cutscenki przez co nic nie zrozumiałem. Był to początek gry, cutscenka w garażu była z Amy.

Sugestie:

Dodać symetrię naklejek. Koniecznie.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 19:43 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15

Cytat

Inventer89 napisał(a):
NFS ma zajmować ok. 35 GB. Beta zawierała 19 GB danych.

35 gb na konsole??
O cholera, to PC z 60 jak nic...
No dobra, moze 50 Pfft
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 04-10-2015 19:37 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie
Za nami weekend z betą NFS'15 - jeśli macie jakieś sugestie lub zauważyliście błędy, możecie je zgłaszać w tym temacie lub na naszym profilu FB do 9 października do godziny 12:00. Potem wszystkie uwagi prześlemy do EA Polska.

Moja uwaga:
Problemy z odbiciami otoczenia w kałużach - o ile słupy i "martwe" elementy były widoczne w kałużach, o tyle brakowało w nich przyrody ożywionej, a więc wzgórz i drzew. Czasami w kałużach można było zobaczyć podwójne odbicia. Latania była widoczna w odbiciu w oczekiwanej jakości, a obok było drugie odbicie, tym razem w bardzo słabej jakości - widać było pikselozę.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 19:26 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Tak, można robić chromowane naklejki Wink Nie wiem ile jest warstw, ale bardzo dużo Grin
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-10-2015 19:25 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Wracając do tematu Bundle packa NFS z PS4, nic nie jest wykluczone. FIFA 16 ma umowę marketingową z Xboxem One, a spokojnie można znaleźć Bundle packa PS4 1TB z FIFĄ 16 za 1700 zł Wink
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-10-2015 19:23 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

xKajzerGaming007 napisał(a):
Czy tylko dla mnie grafika na PS4 czy X0NE nie ma szału? Tak jakoś... Jednak te ładności na PC robili


Stwierdzasz to po nagraniach z YT? Wink
R
Radzio3 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 19:23 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Co do edytora winyli - czy wybierając kolor danej naklejki można stworzyć chrom? Grin Żeby stworzyć na przykład coś takiego:

link
link

I ile warstw można maksymalnie nałożyć?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 19:00 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Inventer, bardzo możliwe. Aż mi się wierzyć nie chce, że do centrum nie można dojechać. A skoro Manu na jednym trailerze mówił, że odtworzymy przejazd Kena krok po kroku, musielibyśmy przejechać też trochę przez centrum Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 18:57 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
NFS ma zajmować ok. 35 GB. Beta zawierała 19 GB danych. Pytanie brzmi: jakich danych brakuje? To może być wideo kariery, kilka(dziesiąt?) samochodów? Nowe tereny? Na mapie są przynajmniej 2 miejsca, które mogłyby zostać dołączone/odblokowane w pełnej wersji.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Symetria naklejek - ważne 9 lata temu ( 04-10-2015 18:55 )
Re: Symetria naklejek - ważne
Czy ja wiem, czy zawsze odpisują. Mi jeszcze ani razu nie odpisali. Chyba zadaje im niewygodne pytania xD Grin
L
laster Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 18:41 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Dobra walić to jutro leci pre-order'ek Grin
zbiku12
zbiku12 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 18:28 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Ja jutro zamawiam Grin
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.