Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 05-10-2015 20:29 przez Radon
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 05-10-2015 20:29 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Tak, w moim odczuciu jest bardzo mała, ale to nawet nie szkodzi bardzo, jest całkiem niezła. Brakuje mi bardzo tego rozświetlonego centrum jakie mieliśmy w Undergroundzie 2 chociażby.
L
laster Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 05-10-2015 20:21 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Czy naprawdę mapa zdaje się być bardzo mała ?
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 05-10-2015 19:28 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Ostatni dzień bety postanowiłem spędzić na wyścigach. I powiem wam, że jak dla mnie oczywiście, soundtrack jest NIEZIEMSKI! Jedynie Free-Roam trochę mnie zawiódł, ale wyścigi... Cudne. Swoją drogą szkoda, że nie możemy wjechać do centrum miasta. "Centrum jest zbyt zatłoczone i nie można tam swobodnie jeździć." Tłumaczenie Ghostów zapewne będzie tak wyglądać kiedy ktoś o to spyta. A jeśli chodzi o to doganianie i zatrzymywanie się to może z jednej strony to dobrze. 2-3 miesiące temu przeszedłem U2, MW '05 oraz Carbona i stwierdzam, że 4 letnie dziecko poradziłoby sobie lepiej niż te boty, więc się cieszę z tej opcji. Przynajmniej odrobinę mamy jakieś wyzwanie w wygrywaniu wyścigów. Osobiście czuję smutek i niedosyt. Za krótko minęły te 3 dni. W zasadzie mam jeszcze większy hype niż przed betą. Daję 5+.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 05-10-2015 19:08 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie
Błędy:
-Samochody w ruchu ulicznym wjeżdżają pod prąd.
-Samochody jadące ulicą wyskakiwały spod asfaltu.
-Próbując przenieść się do wyścigu teleportowało mnie np. do garażu.
-Wrapy czasem mają problem się wczytać lub nie wczytywały się wcale.
-Wchodząc w poślizg na prostej ulicy i wciskając ręczny samochód nienaturalnie "odbijał się" w przeciwną stronę do kierunku poślizgu.
-Wciskając przycisk "Play" w NFS Network gra crashowała się lub miała problem z połączeniem. Po pewnym czasie się to poprawiło.
-Wjeżdżając samochodem w samochód z ruchu ulicznego nasza maszyna odskakiwała. Podobnie zachowuje się gdy uderzymy w barierę. Nie zawsze, lecz tak się dzieje.
-Uderzając w zwykły samochód dostajemy punkty "Slammed Cop".
Sugestie:
-SYMETRIA NAKLEJEK
-Poprawić trudność pościgów ponieważ, policja jest ospała.
-Dodać możliwość wyłączenia wibracji
-Wyłączyć ikony części do znalezienia lub poprawić aby pojawiały się dopiero wtedy gdy jesteśmy bardzo blisko.
-Poprawić driftowanie pojazdem ponieważ, gdy wychodzimy z poślizgu samochodem przez ułamek sekundy prawie nie da się kierować. (nie wiem czy wyślecie to, ale to na serio czasem wkurza zwłaszcza na Drift Trailach, więc uważam, że warto spróbować, ale cóż).

Nie wiem czy coś jeszcze. Jak coś mi się przypomni to dopiszę.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-10-2015 18:04 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

zbiku12 napisał(a):
A mnie zastanawia jedna rzecz jaki będzie max lvl ??


Chyba 50 Wink Było na jakiś gameplayach.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-10-2015 17:54 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Pewnie setny
zbiku12
zbiku12 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-10-2015 17:39 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
A mnie zastanawia jedna rzecz jaki będzie max lvl ??
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Symetria naklejek - ważne 9 lata temu ( 05-10-2015 14:06 )
Re: Symetria naklejek - ważne
Pewnie tak. Więc tym sposobem pewnie zbyt wiele nie zdziałamy :/
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Symetria naklejek - ważne 9 lata temu ( 05-10-2015 14:04 )
Re: Symetria naklejek - ważne
Mi też nie. Wolą odpisywać po raz 173, że nie wolno udostępniać żadnych materiałów z bety itp. Po prostu odpowiadają na wygodne dla siebie pytania i tyle.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 05-10-2015 13:58 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie
Przydała by się możliwość wyłączenia wibracji w padach itd
Symetryczne vinyle
NEONY jak da radę
BETA dla PC w okolicach grudnia Pfft
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Symetria naklejek - ważne 9 lata temu ( 05-10-2015 13:54 )
Re: Symetria naklejek - ważne
Mi nie odpisali, nie wiem jak wam Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 05-10-2015 13:47 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Ulice zawsze będą mokre... Ghost zadecydowało noc + deszcz ale może NFS Edge będzie w dzień na FB3
zbiku12
zbiku12 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 22:58 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
ja od czasu do czasu miałem deszcz Smile
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 04-10-2015 22:50 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie
Karbonowe nakładki na nadkola do BRZ do poprawki - są brzydko nałożone i z pewnych perspektyw widać ukryte pod nimi kierunkowskazy.
Naklejki - jak włożyłem spoiler RKTBNY v2.0 do BRZ-ki to przykrył on jeden z vinyli.

Standardowo już symetryczne vinyle Pfft
zbiku12
zbiku12 Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 04-10-2015 22:49 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie
a mnie cały czas rozłaczało z NFS network :/
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 22:42 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
I bardzo dobrze Pfft

Nie miałeś Rain Splattera? Pfft Zazdroszczę. XD Cały czas miałem te krople deszczu na ekranie :v

Jak jest to nowa moda, to niech trwa aż po wsze czasy bo pokazuje to, jak bardzo twórcy pamiętają i troszczą się o to, by gra była jeszcze lepsza. Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 22:00 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Oficjalnie beta to dosłownie "trochę stara" wersja gry (słowa pracownika Ghost Games). Dużo spraw już poprawiono Smile

W ogóle co wy z tym deszczem? xD Albo jestem ślepy albo u mnie nie padało. W ogóle nie zwróciłem uwagi na deszcz Smile
Co do aktualizacji - to więcej niż pewne, że po premierze jakieś się pojawią. Teraz to taka moda chyba jest, że gra nie jest w 100% dopracowana na premierę Grin
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 21:22 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
W końcu udało mi się trochę pograć w tego NFS'a i muszę stwierdzić, że... czuję niedosyt. ;/ Ale od początku:

- model jazdy - jak wsiadłem do tego Mustanga Fox Body poczułem się jakbym sterował Titaniciem a nie samochodem. Charakterystyka tego auta jest okropna. Jako własne auto wybrałem Subaru BRZ i poczułem się znacznie lepiej, choć nie było to jeszcze to, czego się spodziewałem, dopiero wstępny tuning prowadzenia coś zdziałał.

- tuning prowadzenia - bardzo przyjemny aspekt. Ta zabawa suwakami naprawdę porządnie wpływa na zachowanie auta na drodze a po pewnej wprawie można doskonale wyczuć, że np. w przednich kołach mamy za duże ciśnienie opon. Smile

- wyścigi - zdecydowanie do poprawy. Są strasznie "bezpłciowe", nie czuć od nich tego nielegalnego klimatu. Uważam, że za bardzo skupili się na ich różnorodności zamiast dopracowaniu.

- grafika - nie wyczuwam jakiegoś mocnego downgrade'u, wszystko cały czas wygląda super. Przeszkadza mi jednak ten nieustanny deszcz. Co to k.... Need For Speed Heavy Rain? :v

- świat gry - E-PIC-KI! Mam większą fazę na zwiedzanie Ventura Bay bardziej niż USA w The Crew. Całe miasto żyje, a jeśli dołączyć do tego innych graczy, z którymi można się pościgać tak bez żadnego celu klimat jeszcze bardziej rośnie Grin

- soundtrack - bardzo dobrze zróżnicowany i dynamiczny, motywuje do tego aby jechać szybciej ^^ Zachwyca nawet w menu

Niestety, nie miałem okazji sprawdzić innych aut, ponieważ jak już uzbierałem trochę pieniędzy na nie, nie mogłem dostać się na serwery...

Podsumowując, zabawa przy tej grze jest naprawdę fajna lecz ciągle strasznie niedopracowana. Owszem, jest to beta, lecz do konsolowej premiery już mniej niż miesiąc. Jeżeli wziąć pod uwagę, że zanim zbiorą wszystkie uwagi nt. gry, i wysłanie projektu do tłoczni (czy jak to tam można nazwać, miejsce, gdzie będą wypalać płyty xd ) to minie ok. 1,5 tygodnia, zabraknie im czasu na ulepszenie gry. Tak więc, albo liczymy na prężnie rozwijający się support gry albo porządny DOP (Day One Patch). W każdym razie, mam ochotę na to, by pozostać w Ventura Bay na dłużej. Smile

#TonightWeRide
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w NFS '15 beta - błędy i sugestie 9 lata temu ( 04-10-2015 20:44 )
Re: NFS '15 beta - błędy i sugestie

Cytat

Radzio napisał(a):
Sugestie:

Dodać symetrię naklejek. Koniecznie.


Ja to samo daję jako sugestię. Błędów nie podaję bo nie grałem. A naklejki to sprawa życia i śmierci... Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 04-10-2015 20:40 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Tutaj nic się z tym nie da zrobić, ta opcja była we wszystkich NFS-ach od CG i także w Rivals i nie dało się jej wyłączyć. Z tym, że dopiero tu jest tak absurdalnie wyraźna.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.