Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 18-10-2015 15:13 przez Dominik
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 18-10-2015 15:13 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
DLC pls.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 18-10-2015 15:02 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ile kanionów... I LOTNISKO?

Edit: teraz jak się przyglądam, to na mapie bety narysowane drogi pokrywają się z zdjęciami "satelitarnymi", a te nowe drogi nie pokrywają się z widokiem satelitarnym, a przynajmniej tak mi się wydaje. Szczególnie to lotnisko (bo co to innego mogło by być?) jest niepokrywające się z otoczeniem. Ogólnie wygląda to w miarę prawdopodobnie, oprócz tego lotniska Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 18-10-2015 14:44 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ktoś stworzył "rozszerzoną" wersję mapy Ventura Bay. link
Czy tylko według mnie powinna tak wyglądać oryginalnie? W ogóle to szacun dla gościa, który to zrobił Grin
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 18-10-2015 00:59 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Wow wow wow!!! Odpisali mi na Twitterze! Wink Mała rzecz, a jak cieszy xd A więc wtrąciłem się do rozmowy, gdy na pytanie o splitscreena, Ghost odpowiedzieli, że skupiają się na efekcie HD na pełnym ekranie. Zapytałem więc, czy jest szansa na dodanie splitscreena w przyszłości. Odpisali mi, że nic w tej sprawie jeszcze nie ogłosili i legendarne już "stay tuned!". Miło, że nie odrzucają tego aspektu i nadal jest nadzieja, że zostanie kiedyś do gry dodany.
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 18-10-2015 00:02 )
Re: Lista samochodów
Nie wiem w czym tkwi problem z tak "małą" ilością aut... Jeżeli kolejny NFS ma się pojawić za 2 lata i maja być darmowe paczki to chyba oczywiste, ze wstępnie tych aut będzie mało. Pfft
Przykład 1., The Crew. Na początku samochodów było około 40, ale gdy wpadło parę paczek, liczba szybko skoczyła do ok. 67 (+ te dla osób z Season Passem, które dostały 2 auta więcej), a teraz wraz z Wild Runem dojdzie ich kolejne ~8 i do tego motocykle.
Przykład 2., GTA. Od premiery gry na PS3 aż do dzisiaj lista ogólnie pojazdów (samochody, motocykle, samoloty, helikoptery, łodzie) wzrosła dwukrotnie, a kolejne DLC już w drodze (z czego najnowsze już we wtorek #hamskareklama). Czemu? Bo gdyby wypuścili wszystko od razu, to większość graczy olalaby grę po pół roku... W ten sposób gra cały czas żyje i nie cierpi na brak graczy Smile
Myśle, że EA i Ghost wzorują się na tych dwóch tytułach i chcą utrzymać grę przy życiu tak długo jak się da. Pojawienie się tych wszystkich w/w japońców to tylko kwestia czasu i za jakieś 2-3 miesiące (przynajmniej na konsolach) będziemy mogli się nimi cieszyć Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 20:36 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Te zmiany zostały wprowadzone dzięki wsparciu udzielonemu w trakcie trwania bety a nie dzięki ankiecie przeprowadzonej długo po fakcie, w momencie kiedy gra najpewniej jest już w złocie. Pytania w ankiecie były w większości tak ogólne, że ewidentnie widać, że chodzi tylko o zbadanie tendencji. Chcą się dowiedzieć, czy kolejny NFS ma być podobny czy zupełnie inny, tyle.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 20:29 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Co ty Radon gadasz ? XD wypuścili bete a pózniej ankiete żeby poprawić to w następnej części ? Się uśmiałem XD

Zmienili charakter SI , symetryczne vinyle , i jakieś duperele.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:55 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Jakie drobne rzeczy zmieniła ta ankieta?
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:49 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Nie no parę rzeczy zmieniła. Drobnych, ale jednak.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:31 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Było o tym wcześniej - ta ankieta nic nie zmieni w nowym NFS, stanowi jedynie feedback potrzebny w tworzeniu kolejnej części.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:20 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Niektóre pytania były głupie. Przykład: W jaki tryb najczęściej grałem (Solo lub alldrive) lub czy podoba Ci się carlista. Dałem im 8, ale czy dając 0 zmieniliby coś do premiery? Może nawet po mieście jako najsłabsze auto preferuję jakąś Carrerę? Reszta pytań była typu "Czy polecisz grę znajomym?" itd. Trochę bez sensu. Najważniejsze informacje zostawiłem w feedbacku i myślę, że zrobiło to też wiele innych użytkowników. Bzdety jednym słowem.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:20 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Był w becie pakiet tuningu NISMO do GTR-a?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:20 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
A jakie pytania w tej ankiecie? Tak z ciekawości, nie grałem w betę, ale ciekawym o co Duchy pytajo
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:20 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15

Cytat

Radon napisał(a):
Chyba pomogą im w tworzeniu dopiero nowego NFSa xd


Chyba taki jest ich główny cel :p Kilka rzeczy mogą poprawić w aktualizacjach Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:20 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
beta była późno, a te ankiety to już w ogóle. Chyba pomogą im w tworzeniu dopiero nowego NFSa xd
BTW. Dostałem ankietę i wypełniłem.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:20 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
czekamy na link do ankiety , ciekawe co w niej będzie Pfft
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 17-10-2015 19:20 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Wiadomość dla uczestników bety - EA rozsyła na maile link do ankiety odnośnie bety.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 17-10-2015 17:25 )
Re: Lista samochodów
Na pewno nie ma czegoś takiego, jak licencja na całą markę. Każdy model jest uzgadniany indywidualnie.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 17-10-2015 16:17 )
Re: Lista samochodów
tekstury...
Wykupienie na całą markę to hajsu hajsu dużo idzie
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 17-10-2015 16:15 )
Re: Lista samochodów
Podejrzewam, że różnica w rozmiarze bety i pełnej wersji to kwestia kompresji plików audio.
Wykupywanie licencji to chyba nie jest taka prosta sprawa, podejrzewam, że raczej producenci samochodów nie maja ściśle uregulowanych zasad na jakich udzielają licencji twórcom gier, myślę, że warunki ustalane są za każdym razem indywidualnie.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.