Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 21-10-2015 17:24 przez Gregi
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 21-10-2015 17:24 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Czyli jednak Royal Park będzie dostępny? ^^ a nie tylko przejazd pod nim Grin tak zrozumiałem, czytając tego newsa.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 21-10-2015 17:09 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Dokładnie opisana mapa , a dokładniej dzielnice link
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 20-10-2015 23:53 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Dokładnie - zaparkuj gdzieś auto, wyłącz silnik, a cooldown będzie Ci szybciej leciał Wink
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 20-10-2015 22:06 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
A jak działa to z silnikiem bo już nie pamiętam , schowam się gdzieś , wylacze silnik i wtedy jest cooldawn szybszy ?
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 20-10-2015 21:51 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
O tym już mówili wcześniej, a o silniku niekoniecznie Wink
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 20-10-2015 21:46 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
I w kanionach nie będzie policji , oraz można zapłacić aby przestały nas gonić
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 20-10-2015 21:41 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Wyłączenie silnika pomaga podczas cooldownu, identycznie jak w MW2012.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 21:08 )
Re: Lista samochodów
To z BMW jest prawdą twórcy sami pisali że są wielkimi fanami tej marki bla bla bla STOP. Wielkimi fanami tej marki ale od kiedy ? od 2015 kiedy jest zapowiedziany nowy NFS ? tacy z nich wielcy fani gdzie w poprzedniej części modeli BMW były aż dwa ?! BMW kupił NFS'a w tym roku , a EA jest głupie że się na to zgodziło , pewnie było tak że dostali licencje na te autka za free i już gwiazdki zamiast oczu bo tańsza produkcja.. Oczywiście szanuję fanów Bawarki ale brak Audi w grze przy takiej liczbie sportowych modeli które świetnie by sie nadawały do gry razi w oczy (RS6, RS5, RS3 ,RS7 ,R8 TT-S) można wymieniać bez końca , to po prostu boli że nie ma takich aut w grze.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 20:02 )
Re: Lista samochodów

Cytat

BRZ napisał(a):
Radzio, nie wiem czemu usilnie bronisz każdego kroku EA odnośnie tej produkcji, masz z tego jakieś profity? Chłopaki mają rację dali d... z carlistą, poważnie zastanawiam się nad anulowaniem pre-ordera, zobaczę jak się rozwinie sytuacja z samochodami i wtedy kupię.


Z całej mojej działalności odnośnie NFS nie mam żadnych profitów, pracuję za free Wink

Wiem, że czasem może to tak wyglądać, ale nie bronię każdego kroku EA. Po prostu zawsze próbuję spojrzeć na dany problem z ich perspektywy - wtedy łatwo znaleźć plusy ich decyzji Pfft Jestem tutaj, bo jestem wielkim fanem NFS i chciałbym jak największego sukcesu dla każdej części. Logiczne, że promuję NFSa w samych pozytywnych barwach Wink
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 20-10-2015 19:52 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Sterowanie padem nie jest do końca łatwe a co dopiero kierownicą xd Nowy NFS to ostatnia gra jaką polecił bym do kierownicy Pfft
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 18:04 )
Re: Lista samochodów
SpeedHunters są od EA, więc myślę, że skoro NFS i SH są w obrębie tego samego koncernu, Duchy mogły brać łowców prędkości za darmo. Takie są moje przypuszczenia
B
BRZ Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 17:51 )
Re: Lista samochodów
Radon, nie wchodzę tu codziennie, a jak chcę na coś odpowiedzieć lub się ustosunkować to robię to, proste.

A co do sytuacji z BMW może być prawda, ale byłoby to głupie i nielogiczne. Spójrzcie chociażby na ilość hot-hatchy. Nie ma satysfakcjonującej liczby! Prócz antycznego Golfa i Civica, a z nowszych Focusa, a gdzie Megane RS, a gdzie Audi RS3, a gdzie Mercedes A45AMG, a gdzie nowy Civic Type-R? Gdzie sportowe coupe spod znaku Merca i Audi, gdzie Alfa, gdzie Maserati, gdzie Seat, gdzie Peugeot, gdzie nowy NSX? Mamy za to M2, które będą promować na gwiazdę serii, ech. Ta carlista jest naprawdę kiepska, GG zapewniali o czymś innym, a wyszło jak zwykle z EA. Z drugiej strony w innych grach występują normalnie auta tych marek obok siebie i BMW nic nie narzuca, więc pewności nie ma. Dużo osób anulowało pre-order jak zobaczyli, że to wszystkie auta już. Śmieszne właśnie jest to, że dali jedno auto z 3 innymi znaczkami (wiadomo o które chodzi), a nie ma chociażby 350z, który jest legendą serii. LIPA MAX.

Wg mnie możliwa jest teżopcja, że wykosztowali się na licencję producentów części, Speedhunters i aktorów co zaowocowało mega brakami w carliście.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 17:47 )
Re: Lista samochodów
Gdzie to powiedzieli? Jeśli można wiedzieć Wink
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 20-10-2015 17:44 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
@Kajzer - marzenia Grin

Off-top
/Radzio
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 16:23 )
Re: Lista samochodów
Gregory - tych aut co wymieniłeś to nie będzie Pfft Duszki powiedzieli że więcej aut nie ma , będą jakieś dwa auta w DLC za 3-4 miesiące od premiery , mają to być egzotyki , miałem nadzieje że to Audi ale jednak nie .. bo marny w moim uznaniu koncern niemiecki zażyczył sobie aby w grze Audi nie wystąpiło Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Wrażenia z bety NFS'15 9 lata temu ( 20-10-2015 15:52 )
Re: Wrażenia z bety NFS'15
Marcus Nillson powinien pojawić się na NFSZone i nas zapytać Grin
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 20-10-2015 15:51 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
A ja wyobrażałem Smile w nfsa mam zamiar grac na kierce bo to wygodne, nawet przy arcade.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 15:50 )
Re: Lista samochodów
Powiem tak, jak będzie super rozgrywka to i car lista nie ma znaczenia
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 15:35 )
Re: Lista samochodów
Radzio mówi jakie jest jego zdanie na ten temat i ma do tego prawo. Nie wiem po co piszesz mu laurki, zwłaszcza, że jego ostatni post zniknął gdzieś na poprzedniej stronie i nikt pewnie już o nim nie pamięta. Ale jak carlista Ci się nie podoba, to pre-ordera możesz anulować, właściwie to na pierwszym miejscu trzeba było w ogóle pre-ordera nie zamawiać Pfft
B
BRZ Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 20-10-2015 15:26 )
Re: Lista samochodów
Radzio, nie wiem czemu usilnie bronisz każdego kroku EA odnośnie tej produkcji, masz z tego jakieś profity? Chłopaki mają rację dali d... z carlistą, poważnie zastanawiam się nad anulowaniem pre-ordera, zobaczę jak się rozwinie sytuacja z samochodami i wtedy kupię.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.