Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Filmiki

Własne bądź inne ciekawe filmiki z internetu

534 posty

Ostatnia aktywność, 01-02-2016 23:14 przez Gregi
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał. 8 lata temu ( 01-02-2016 23:14 )
Re: [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał.
A co sądzisz o zwiększeniu połyskliwości materiału Lambosa? (parametry związane z "mirror" ) autko wyglądałoby bardziej realistycznie Smile no i może lepsza tekstura podłoża... Ale jak komp nie uciągnie, no to nie rób, żeby zwiechy nie było Wink
R
RazorPlayYT Odpowiedział(a) w [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał. 8 lata temu ( 01-02-2016 23:10 )
Re: [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał.
Wszystko nadal dopracowuje oraz poprawiam i dodaje detale do intra. Dodany zostanie dym i możliwe ze aniamacje lambo zostaną podniesione na wyższy poziom i może dodam deszcz ale nie jestem pewien czy dam rade z moim kompem
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał. 8 lata temu ( 01-02-2016 17:29 )
Re: [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał.
Nie jest złe, gdyby to dopracować wyszło by to mega.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał. 8 lata temu ( 01-02-2016 11:12 )
Re: [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał.
Co do złudzenia nie zgodzę się, odwaliłeś niezłą robotę ALE
Shadows lvl 69
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał. 8 lata temu ( 01-02-2016 01:52 )
Re: [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał.
Najlepsza końcówka z koroną, animacja koła i auta jeszcze nie oszałamiająca, ale wiem jak to ciężko jest zrobić, sam ostatnio siedzę w Blenderze Wink nie mniej jest to szablon na zajedwabiste intro i outro Wink

P.S. Fajny początek modelowania Nissana Wink sam próbuję wymodelować Toyotę GT86, ale na razie cienko mi to idzie. Życzę tobie jak i sobie powodzenia w dokończeniu Grin i jak wyżej napisałem - intro po kilku poprawach będzie świetnym intrem w stylu PS Smile
R
RazorPlayYT Odpowiedział(a) w [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał. 8 lata temu ( 01-02-2016 01:25 )
Re: [YT] Remake Intro NFS PS & Mój kanał.
Witam wszystkich ogôlnie to jestem tu nowy, ale ostatnio stworzyłem intro dla mojego kanału które do złudzenia przypomina to z NFS ProStreet. Intro (+ outro) zajmuje ok 30 sekund. Wszystkie animacje i loga (Rz Razor, Korone i jej dodatki itp) wykonałem sam oczywiście montarz też.. Ogólnie teraz pracuje jedynie nad dymemGrin

[movie=youtube]CAisUj_tJXQ[/movie]

Na kanale znajdziecie też spoko filmów z GTA i wg tym podobnych Grin oceniajcie!

Razor

// Inventer89
Wstawiamy video do bbcode
R
rasah Odpowiedział(a) w [YT] Pykamy w NFS Underground 2 ! 8 lata temu ( 15-01-2016 14:43 )
Re: [YT] Pykamy w NFS Underground 2 !
Witam serdecznie, chciałbym zaprosić serdecznie do oglądanie serii z Nfs Underground 2, jest to taki mały powrót do przeszłości, u niektórych do dzieciństwa Smile
Jeśli seria Ci się podoba, zobacz inne odcinki oraz zostaw lika, suba i komentarz Smile

https://www.youtu...ardE7rQ9dc
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 8 lata temu ( 19-11-2015 21:37 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Jak znajdę czas - napewno obejrzę Smile
N
nieznanynikomu Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 8 lata temu ( 19-11-2015 21:18 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Seria zakończona z powodu przycinania się gry i odrzucania programu do nagrywania, wystartowałem z nową serią, tym razem NFS Most Wanted, póki co też mobilny.

[movie=youtube]TDSqccZP60g[/movie]
N
nieznanynikomu Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 12-11-2015 19:14 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Kolejny odcinek!
[movie=youtube]zap_RmNV2AM[/movie]
N
nieznanynikomu Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 29-10-2015 20:03 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Siema! Dziś pojawił się nowy odcinek Wink
Nie chcę robić spamu, więc tylko co jakiś czas będę umieszczał tu takie info
Link: [movie=youtube]vClRs_4aCBY[/movie]

//Ok, temat jest Twój, tylko używaj bbcode YouTube (ostatnia ikona)
Inventer89
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 26-10-2015 15:17 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
No to fajnie Smile chętnie zobaczę serię z mobilnego MW Wink
N
nieznanynikomu Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 26-10-2015 14:40 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Nagrywam programem AZ Screen Recorder, wielkiej filozofii nie ma, odpalam program, ustawiam co chcę i nagrywam :p Według mnie to jest nawet prostsze od nagrywania Frapsem na komputerze Smile

Dzięki za suby i wsparcie! Wink Jeśli odłożę parę zł to kupię NFS Most Wanted w Sklepie Play i zacznę kolejną serię Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 25-10-2015 18:46 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Na co nie próbujesz patrzeć? Xperia M2 najgorsza nie jest, ale 1,2 GHz procek i Adreno jakieś słabsze nie dałyby rady nagrywać :/
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 25-10-2015 18:11 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
To ja nawet nie próbuję patrzeć. xD
Poza tym nie mam z czego nagrywać. Pfft
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 25-10-2015 17:56 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
No właśnie taki, że programiści z góry mogą założyć, że mi nie pójdzie Grin
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 25-10-2015 17:52 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Zależy co masz za telefon. Na moim sobie mogę pomarzyć o nagrywaniu. Sad
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 25-10-2015 17:32 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
No a na Androidzie? Jak wpisałem screen capture do Google Play to za wiele mi nie znalazło, no chyba że z góry zakładają, że mój telefon nie uciągnie nagrywania Pfft
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 25-10-2015 14:16 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Są specjalne programy przechwytujące obraz z telefonu/tabletu. Jeśli chodzi o system iOS, to wystarczy Mac i iTunes.
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Zagrajmy w NFS NL 9 lata temu ( 25-10-2015 13:01 )
Re: Zagrajmy w NFS NL
Mnie zawsze ciekawiło to, jak się na mobilniakach nagrywa...
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.