Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Underground

Zupełnie nowe spojrzenie na wyścigi

130 posty

Ostatnia aktywność, 23-11-2011 17:47 przez Slight
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Underground 1 - Save Game 12 lata temu ( 23-11-2011 17:47 )
Re: Underground 1 - Save Game
Napisałem przecież, że jeden save ma to czego ja nie mam, a nie ma czegoś co ja mam, oryginał mam, full install.
Odpowiedz Dzonego trochę mnie zastanawia czy rzeczywiście coś dostane, ileś repa muszę nabić, czy na wyższym poziomie trudności pojechać???
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Underground 1 - Save Game 12 lata temu ( 23-11-2011 17:45 )
Re: Underground 1 - Save Game
Masz oryginała czy pirata ? Bo jak pirat to może ściągnąłeś lżejszą wersję bez różnych dodatków.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Underground 1 - Save Game 12 lata temu ( 23-11-2011 17:43 )
Re: Underground 1 - Save Game
przejdz kilka wyscigów w quick race
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Underground 1 - Save Game 12 lata temu ( 23-11-2011 17:40 )
Re: Underground 1 - Save Game
Siema

Otóż mam skończonego Underground'a 1 lecz nie mam odblokowanych wszystkich części, spoilerów, masek itp. jednego wide body i kilku vinyli w tym tych unique vinyls. więc mógłby by mi ktoś doradzić jak mam to odblokować??? Ewentualnie save'a podesłać??? Byłbym wdzięczny za pomoc.

PS. Z neta ściągnąłem Save'a, lecz też było jedno widebody ale to drugie którego nie mam, było kilka partsów więcej niż ja mam, a kilku nie było tych co ja mam. Dziwne to trochę.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Anti - Aliasing 12 lata temu ( 08-11-2011 19:54 )
Re: Anti - Aliasing
Siema!

Otóż by polepszyć sobie nieco grafikę, w CCC (Control Panel Center) ustawiłem sobie AA X4. Włączam Underground'a, wszystko ładnie, pięknie chodzi no ale ciągłe zmienianie w CCC wygładzanie krawędzi mnie denerwuje. Teraz nasuwa się moje pytanko, czy da radę zrobić tak, by sam ustawiał się AA X4 przy włączaniu się U1 i wyłączał się przy wyjściu z U1???

Wyłączać AA muszę bo mam inne gry i aplikacje więc wiecie...
Posiadam Windows XP.
Viper
Viper Odpowiedział(a) w NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ? 13 lata temu ( 11-09-2011 20:20 )
Re: NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ?
Nie , nie i nie. Mam Underground 1 , Squarter - Tam nie ma.
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ? 13 lata temu ( 11-09-2011 20:08 )
Re: NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ?
Se3a, On ma Windows7 Wink
C:\Users\Nazwa_użytkownika\AppData\Local\NFS Underground 2
Oczywiście wszystkie pliki muszą być odkryte.
Down: Ajć, sory, nie doczytałem. ;/
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ? 13 lata temu ( 11-09-2011 19:59 )
Re: NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ?
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\NFS Underground
Viper
Viper Odpowiedział(a) w NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ? 13 lata temu ( 11-09-2011 19:40 )
Re: NFS Underground - Gdzie wgrać save'a ?
Elo , mam problem - otóż nie wiem gdzie wgrać save'a do NFS Underground. Razem z Radonem próbowaliśmy zgadnąć , gdzie ten folder jest , ale nic z tego. Jakby co , mam Windows 7. Ktoś pomoże ?
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 20:50 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
tak właśnie myślałem. Dawno temu też miałem z tym kłopot.
Lenarek
Lenarek Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 20:41 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Nie zmienisz rozdzielczości w menu, bynajmniej ja do czegoś takiego nie doszedłem. Jest to naprawdę dziwne, ale chyba tak to zostało zrobione... Smile
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 19:10 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Ta ale tylko w menu.
EDIT: o pierwszego underground'a chodzi jakby co.
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 18:20 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Według mnie tak tą grę zrobili. W grze masz taki "rozszerzony" ekran?
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 13:12 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Mam ustawione na 1024x768 i podczas wyścigu ta rozdzielczość jest, ale w menu głównym zmniejsza się na 800x600 niezależnie ode mnie, mimo że ustawione mam na 1024x768 i tylko w menu głównym tak jest.
dongU
dongU Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 13:07 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
a próbowałeś dać 1024x768 zamiast 800x600 ?
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 12:36 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Ekran 1024x768, w grze menu 800x600, podczas wyścigu 1024x768, więc gdzie indziej przyczyna
dongU
dongU Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 12:06 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Faktycznie ;p No niestety ci nie pomogę . Chyba że sprawdź jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu i w grze; ustaw na takie same.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 11:14 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Spójrz gdzie temat zamieściłem...
dongU
dongU Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 09:36 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
nie wiem ale chyba taka gra jest nie jestem w stanie ci pomoc

ps. Jaka gra ?
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Problem z rozdzielczoscią 13 lata temu ( 23-04-2011 00:49 )
Re: Problem z rozdzielczoscią
Przejdę od razu do sedna sprawy. Otóż kiedy włączam grę mam rozdzielczość 800x600, a gdy już ładuje mi się wyścig mam rozdzielczość przez ze mnie ustawianą na 1024x768. Nie rozumiem dlaczego tak jest i czy istnieje rozwiązanie tego problemu? Może to normalne, nie pamiętam już jak to było w tamtych czasach.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.