Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Underground 2

Underground do kwadratu

231 posty

Ostatnia aktywność, 22-05-2012 13:55 przez eS
E
eS Odpowiedział(a) w Pomoc 12 lata temu ( 22-05-2012 13:55 )
Re: Pomoc
Siemka.

Ostatnio naszła mnie ochoty aby pograć w Nfsu 2 ( Oryginalna Wersja) wkładam płytkę po załadowaniu pojawia się napis "Włóż płytę nr 1" Mówię od razu że płyta ta była umieszczona w napędzie. Próbowałem eksplorować i uruchomić przez setup lub Autorun wyskakuje to samo.
Komputer mam zgodny z wymaganiami. System operacyjny to Windows Home premium 32 bity.

Z góry dzięki za pomoc.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry NFS:U2 13 lata temu ( 11-08-2011 01:16 )
Re: Wrażenia z gry NFS:U2
To były czasy... miasto nocą, neony, tuning ... Gra-marzenie jak na tamte czasy. Nie pamiętam jak się dowiedziałem o tej grze, bo neta nie było, chyba z gazetki komputerowej. Przepływ informacji w roku 2004 był jeszcze niemrawy. Pamiętam tylko spędzone wieczory na driftach, ściganie się 1:1 i okładki...ach te okładki Grin Niestety nic z fabuły nie pamiętam, bo uczyłem się niemieckiego, a grę miałem po angielsku. Może kiedyś skusze się i przejdę ją jeszcze raz dla fabuły. Kojarzę komiks, choć nie zwracałem na niego zbyt dużej uwagi - liczyły się wyścigi Smile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry NFS:U2 13 lata temu ( 10-08-2011 12:00 )
Re: Wrażenia z gry NFS:U2
Jak dla mnie, to zdecydowanie obok Undergrounda jest to najlepsza gra wydana przez studio Black Box. Widocznie Undergroundy im najlepiej wychodzą. Niesamowicie podobał mi się klimat gry - pomysł na podziemia zrealizowano bardzo dobrze. Miasto miało swój urok, choć brakowało mi tu nieco ruchu ulicznego, gdyż obecna dawka była... Zbyt mała. Tuning był jednym z najlepszych w grach wyścigowych - brakowało w zasadzie już tylko przeróbek wnętrza, którego w U2 i tak nie odwzorowano w ogóle. W liście aut także panowały pewne małe braki, takie jak Honda S2000, Nissan Silvia S14 czy Acura Integra, ale dało się to wybaczyć. Niestety, największym minusem U2 zdecydowanie jest poziom trudności, oraz nieco głupsza AI aniżeli w U - zapewne to wina protestu dzieci neo. Model jazdy za to świetny. To tyle.
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry NFS:U2 13 lata temu ( 10-08-2011 11:15 )
Re: Wrażenia z gry NFS:U2
Mhh... U2? Żeby była idealną grą musiała by mieć odrobinkę więcej aut, tak około 35-40. Swój egzemplarz dostałem, jak się nie mylę to 3 lata temu na gwiazdkę. ^^ Byłem nią zachwycony, tak jak Demi kochałem nielegalne wyścigi w nocy i tak do dziś je uwielbiam. Miasto jak na tamte czasy było naprawdę duże, a dzisiaj śmiałbym powiedzieć, że jest bardziej klimatyczne niż Rockport z MW. Neony, spoilery, felgi - nadal lubię nimi się pobawić. Smile
S13
S13 Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry NFS:U2 13 lata temu ( 10-08-2011 10:45 )
Re: Wrażenia z gry NFS:U2
Jak ja dostałem swój pierwszy komputer (2004 - 2005 r., był to grat z Windowsem XP , 80 GB twardego dysku, prockiem ok. 2.6 GHz) troszkę później miałem NFS: UG2, ale demo, w którym były tylko 3 Nissany 350Z, jedna trasa driftowa i kariera bez niczego, a w menu tylko Chingy "I Do". Po jakimś czasie mi się znudził. W końcu dostałem pełną wersję Underground'a 2. Szkoda, że to wersja amerykańska. Od razu gra wydała mi się łatwa. Lista aut mnie zaskoczyła. W tamtych czasach tunowałem o wiele gorzej niż teraz. Kiedyś patrzyłem się na ilość (70 %) i jakość (30 %). Z biegiem lat, kiedy to powstały strony takie jak np. NFSZone nauczyłem się tunować. Odkrywałem nowe triki (wheelie).

NFS UG2 - wspaniała gra!
Demi
Demi Odpowiedział(a) w Wrażenia z gry NFS:U2 13 lata temu ( 10-08-2011 10:11 )
Re: Wrażenia z gry NFS:U2
Tak więc jest temat "Wrażenia z gry NFS:MW" a teraz ja zakładam temat pytając jakie wy macie wrażenia ze starszej produkcji EA i co sądzicie o grze i według was czego w niej brakowałoby była idealnym NEED FOR SPEED'em?

Zacznę pierwszy:

Otóż pamiętam jak dostałem tę grę na swoje urodzinki jeszcze na słabszym PC więc nie zbyt mogłem marzyć o lepszych grach wtedy, no, ale też jeszcze takowych nie było Pfft Przy instalacji towarzyszyły mi wielkie emocje, ale nie ma co się dziwić jak dziecko byłem haha. Co myślę na temat tej gry? Hmmm na pewno tak samo jak NFS:MW na długo zostanie w moim sercu gdyż kupiła mnie za swój rozbudowany w tedy tuning i bajery typu neony i jazdę w nocy - co kochałem ;> Nielegalne wyścigi z czego jeszcze wtedy słynęło studio EA, drift w kanionie oraz naprawdę długo trwająca kariera : ) no i oczywiście nie zapominajmy o dużym mieście i o jeździe dowolnej czego nie było w U1 (chyba xd) No, ale także gra miała swoje minusy takie jak brak policji no, ale wtedy po U1 chyba nikt nie marzył o niej oraz coś co mnie naprawdę denerwowało to te filmiki z FABUŁY... Czy tak ciężko było zrobić płynny film?! Musieli dać jakiś komix i w dodatku "klatkowany" -.- Eh to były dwie rzeczy jakie mnie gryzły w tej grze, a reszta po prostu mnie kupiła. Uwielbiałem tą grę i długo przy niej siedziałem, a nawet do dziś potrafię ją sobie odpalić jak mam chwilę wolnego i z tunować coś czy zapodać mały drifcik na LIGHTHOUSE (mam nadzieję, że dobrze napisałem nazwę trasy xd)

Teraz wasza kolej : ) Liczę na dużo wypowiedzi... Powodzenia : )
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w 2 Sprawy dotyczące NFS U2 13 lata temu ( 23-07-2011 22:14 )
Re: 2 Sprawy dotyczące NFS U2
Dobra i tak już dużo pomogłeś Dzięki ziomki. Polać Im! ee.. albo nie, nie pełnoletni są Grin
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w 2 Sprawy dotyczące NFS U2 13 lata temu ( 23-07-2011 21:12 )
Re: 2 Sprawy dotyczące NFS U2
Na pewno będzie potrzebny program do importowania textur. Pfft Dalej już ci nie pomogę. Ale wiem kto może. Masz tu do niego kontakt Pfft
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w 2 Sprawy dotyczące NFS U2 13 lata temu ( 23-07-2011 20:57 )
Re: 2 Sprawy dotyczące NFS U2
Dzięki, a mam jeszcze jedno pytanko mianowicie: Jak wgrać te dodatkowe naklejki bo mam takie i jest to plik dds i czym to rozpakować bo zippem nie da rady ;/
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w 2 Sprawy dotyczące NFS U2 13 lata temu ( 23-07-2011 19:56 )
Re: 2 Sprawy dotyczące NFS U2
XP

C:\Documents and Settings\"Nazwa konta"\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2

Vista i 7

C:\Users\ "NAZWA KONTA" \AppData\Local\NFS Underground 2

Oczywiście muszą być pokazane ukryte pliki.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w 2 Sprawy dotyczące NFS U2 13 lata temu ( 23-07-2011 19:32 )
Re: 2 Sprawy dotyczące NFS U2
2 - W moich dokumentach (najprawdopodobniej) masz folder '' Needforspeed Underground2 '' wchodzisz tam i '' folder o nazwie twojego NICKU z gry '' taki folder będzie i w tym folderze masz plik który trzeba podmienić tym ściągniętym Smile
Moje Dokumenty / NFS Underground 2 / Ryan / '' plik save''
Tyle mogę pomóc
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w 2 Sprawy dotyczące NFS U2 13 lata temu ( 23-07-2011 19:05 )
Re: 2 Sprawy dotyczące NFS U2
Siema, mam taką sprawę: 1. Czy mógłby mi ktoś podać dobry mod na naklejki typu "Fast & Furious Tokio Drift" lub jeszcze inne vinylki ? To pierwsza sprawa a 2 to: Czy mógłby ktoś podać linka do strony ze sprawdzonym 100% savem do NFS U2, a także czy powiedziałby gdzie tego save'a wkleić ? Proszę pomóżcie.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w GameRanger 13 lata temu ( 29-06-2011 20:10 )
Re: GameRanger
Na tuungle ładnie mi chodzi mw a nfsu2 wcale nie wiem o co z tym biega szkoda ze plan nie ma
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w GameRanger 13 lata temu ( 29-06-2011 20:04 )
Re: GameRanger
No to nie wiem. Może reinstall zrób, to często pomaga. Poza tym, choć wątpię, to może twój net nie jest wystarczająco szybki żeby grać przez sieć.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w GameRanger 13 lata temu ( 29-06-2011 19:12 )
Re: GameRanger
To i to mam
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w GameRanger 13 lata temu ( 29-06-2011 17:48 )
Re: GameRanger
Najważniejsze pytanie: masz pirata czy oryginał?
D
Dzonson Odpowiedział(a) w GameRanger 13 lata temu ( 29-06-2011 15:58 )
Re: GameRanger
Siema pisze ten temat ponieważ mam problem z granie w nfsu 2 przez game ranger co trzeba zrobic zeby mozna było grać ??? oczywiscie patch mam??? ale dalej nie chce wchodzic mi serwer???


Ogólnie tyczy sie tez Most wanted
McRae
McRae Odpowiedział(a) w UG2 - Instalacja nowych aut. 13 lata temu ( 04-05-2011 16:28 )
Re: UG2 - Instalacja nowych aut.
Aha to spokoSmilewidziałem to na tej drugiej stronceSmile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w UG2 - Instalacja nowych aut. 13 lata temu ( 04-05-2011 14:59 )
Re: UG2 - Instalacja nowych aut.
Gwozdek (Squarter) jest jego autorem... Wstawiał na NFSpl, wstawiał na NFSCenter. Co do tutka - jest OK.
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w UG2 - Instalacja nowych aut. 13 lata temu ( 04-05-2011 14:25 )
Re: UG2 - Instalacja nowych aut.
Bardziej szczegółowo? Rozpisałem to dosyć skrupulatnie, innych opcji tutaj nie ma, chyba, że ja o czymś nie wiem. Jakbyś miał jakieś propozycję - pisz do mnie na pm Wink
McRae - jeżeli chodzi Ci o needforspeed.pl oraz nfscenter.pl, to tak, wkleiłem tą instrukcję na w/w stronach, oraz tu. Jestem prawowitym jej autorem. Dla pewności możesz zapytać PZero Smile
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.