Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Underground 2

Underground do kwadratu

231 posty

Ostatnia aktywność, 31-08-2016 21:37 przez MadaFaster
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need For Speed Underground 2 - GMP 8 lata temu ( 31-08-2016 21:37 )
Re: Need For Speed Underground 2 - GMP
Nawet ciekawie to wygląda, widzę model z No Limitsa (Viper) który wygląda trochę mało ciekawie w stosunku do Lambo czy Porsche. Zamiast tracku 15, 16 i 26 mogłeś wstawić to

[movie=youtube]XGG9QiHP5GE[/movie]
[movie=youtube]3xTvayT6-nw[/movie]
[movie=youtube]fKkTnhrrBK4[/movie]
G
GM25 Odpowiedział(a) w Need For Speed Underground 2 - GMP 8 lata temu ( 31-08-2016 18:47 )
Re: Need For Speed Underground 2 - GMP
Pewnie cześć z was wie co to jest GMP, a część nie wie więc tak szybko wytłumaczę.
GMP - jest to największa modyfikacja do NFS U2 zrobiona w 100% przeze mnie, inspirowałem się głównie nowym NFS, a także chciałem stworzyć najlepszą Car Liste w grze. Oprócz samych aut w modzie znajduje się nowa muzyka (najlepsze kawałki z serii NFS), nowe felgi (nie wszystkie są zastępione w następnych wersjach pojawią się nowe), nowe auta w ruchu ulicznym (podobna sytuacja jak z felgami) i pare nowych tekstur Smile

A teraz konkrety:

Car Lista:
BMW E36 M3
BMW F82 M4
Chevrolet Corvette Stingray C2
Dodge Challenger Hellcat
Ferrari F40
Ferrari LaFerrari
Ford F-150
Ford Focus RS
Ford GT
Ford Mustang Boss 302
Ford Mustang GT
Honda Civic EK9 Type-R
Honda NSX
Koenigsegg CCX
Lamborghini Aventador LP 700-4
Lamborghini Huracán LP610-4
Lexus LFA Nürburgring Package
McLaren 650S
McLaren P1
Mercedes-Benz AMG GT S
Nissan Juke R
Nissan GT-R
Nissan Skyline GT-R C10
Toyota GT86
Toyota Supra
Porsche Cayenne
Porsche Cayman GT4
Porsche 911 (993) GT2
Porsche 911 (991) GT3 R.S.
Porsche 918 Spyder
SRT Viper GTS

Utwory:
1.Icon Pop - I love it
2.Aero Chord - Surface
3.Alison Wonderland — U Don’t Know
4.I am Rock
5.Need For Speed Carbon Music Theme
6.Major Lazer - Night Riders (feat. Travi$ Scott, 2 Chainz, Pusha T, & Mad Cobra)
7.Get Around (Roni Size Remix)
8.Flosstradamus - Don't Trip feat. Sizzy Rocket & Run The Jewels
9.Lokate - Flow feat. Doctor & Bay C
10.Aero Chord - Break Them (feat. Anna Yvette)
11.Genesis - Justice
12.Zeds Dead - Blink (feat. Perry Farrell)
13.GotSome feat. Wiley - Vibe Out
14.iSHi - Push It (Feat. Pusha T)
15.Botnek & 3LAU - Vikings (Original Mix)
16.Botnek & 3LAU - Vikings (Original Mix)
17.The Bloody Beetroots — Albion (feat. Junior)
18.Airbourne — Blackjack
19.Junkie XL - Bezel
20.Tyga - Diamond Life
21.T.I. Presents The P$C - Do Ya Thang
22.Lil Jon & The East Side Boyz - Get Low
23.Zedd — Skrillex & The Doors - Breakn' A Sweat (Zedd Remix)
24.Deadmau5 Feat. Rob Swire - Ghost N Stuff
25.Rudimental - Feel The Love (feat. John Newman)
26.Linkin Park - Castle Of Glass
27.The Fashion - Like Knives

Jeśli ktoś chce może poczytać Change Log w paczce ale wszystkiego nie opisałem po prostu zapomniałem co w wersji 1.0 co jest nowego Pfft

Screeny:
http://www.mediaf...561_o.png#
http://www.mediaf...561_o.png#
http://www.mediaf...895_o.jpg#
http://www.mediaf...925_o.jpg#

Download:
http://www.mediaf...com/downlo…/2fki794yb7uwfpt/GMP+1.0.rar
lub
https://mega.nz/#!b1NGzS7Y!IlIl6E3Rje-Owh_7Fxl3NFKtOe_Y04oT0Y6HJtYE3y8

Mam nadzieje że się podoba i umili wam oczekiwanie na nowego NFS Grin I jeśli znalazłeś błąd zgłoś mi go Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w UG2 - Instalacja nowych aut. 8 lata temu ( 09-08-2016 20:18 )
Re: UG2 - Instalacja nowych aut.
Aktualny poradnik znajduje się pod tym linkiem http://nfszone.pl/articles.php?articl...cle_id=227.
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Jak zagrać na online w NFS UG2? 8 lata temu ( 05-06-2016 16:21 )
Re: Jak zagrać na online w NFS UG2?
Na Hamachi nie pograsz, tylko na Tunngle. Ściągnij sobie ten programik, działa na tej samej zasadzie co Hamachi tylko że jest dostępne dla ogółu, tj. jedna sieć w grze dostępna dla wszystkich. Jeśli nie będziesz wiedział jak go ogarnąć to pisz śmiało.
Następnie musisz wejść do folderu z grą, i znaleźć plik server.cfg. W ostatniej linijce będziesz miał " ADDR=%%%bind.." (po kropkach chyba twoje IP), tam musisz przed ciąg liter wstawić hashtag, więc musi to wyglądać tak - " #ADDR=%%%bind..". Wtedy wchodzisz do gry, następnie do Lan Play, i wchodzisz albo do dostępnego serwera albo tworzysz swój własny. Potem tylko tworzysz lobby Smile Jeśli będziesz miał jakieś pytania wal śmiało.

P.S. Nie, już nie gram w UG2, więc mnie nie pytaj ;D
K
kacper73421 Odpowiedział(a) w Jak zagrać na online w NFS UG2? 8 lata temu ( 04-06-2016 23:56 )
Re: Jak zagrać na online w NFS UG2?
Ostatnio wygrzebałem na starym PC tego właśnie NFSa. Wszystko spoko gra zajebista tylko brakuje mi online. I chciałbym się was zapytać jak odpalić online/jaki program pobrać aby zagrać ze znajomymi. Proszę o szybką odpowiedź.
Freestyle
Freestyle Odpowiedział(a) w Problem z vinylami, UG2 8 lata temu ( 25-03-2016 23:47 )
Re: Problem z vinylami, UG2
Dziwna sprawa. Cóż, pozostało mi uwierzyć w to, że masz oryginał i polecić Ci pobranie tych plików z internetu (obrazu płyty .iso). Jeśli masz oryginał, to znaczy, że też klucz do gry masz oryginalny a kopię plików możesz pobrać i nie jest to piracenie Smile

PS. Miałem podobną sprawę z Windowsem Smile No i wiadomka, orzekli, że ja nie kupuję płyty a klucz, bo pliki to i tak kopia Smile
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Problem z vinylami, UG2 8 lata temu ( 25-03-2016 21:05 )
Re: Problem z vinylami, UG2
Siemano, to znowu ja. ;D
Chodzi o to, instaluje sobie grę, wszystko chodzi, pojawia się początkowe auto Rachel... z tym, że bez naklejek, w ogóle na żadnym innym aucie nie ma vinyli. Sprawdzałem w folderach, czy w ogóle pliki VINYLS są na miejscu. Jak sie domyślacie, nie było. xD I nie wiem o co chodzi, gra 100% oryginalna, na płycie tych plików też nie ma.
Może ktoś coś poradzi, coś podpowie, może trzeba coś z Internetu pobrać, czy coś? A i reinstall nie pomógł.
Zapraszam do pomocy.
R
RefubuS Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 18-02-2016 13:39 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
A jednak jest Grin!!! Wystarczy na cracku ustawić zgodność z Windows XP Service Pack 3 i wszystko działa bez żadnej zwiechy! Dzięki za odpowiedzi, a ja idę rozkoszować się grą :>.

DO ZAMKNIĘCIA
R
RefubuS Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 18-02-2016 13:27 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Spróbowałem pobrać cracka pod wersję 1.2 ENG (taką mam wersję NFS UG2) i freezuje na ekranie ładowania Sad. Już chyba nie ma ratunku...
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 18-02-2016 00:57 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10

Cytat

Morvic napisał(a):
Zamiast tego użyj Widescreen Fix z naszego downloadu Smile Na pewno zadziała.

Popieram

Cytat

RefubuS napisał(a):
Niestety Widescreen Fix nie działa z oryginalnym .exe (tak przynajmniej pisze w instrukcji), a crackowanie po 1 jest nielegalne i po 2 crashuje mi wszystkie cracki na moim kompie :/


Jeśli masz oryginał, to można przymknąć na to oko - zwłaszcza, że płyty w napędzie się niszczą, a wiele dzisiejszych komputerów nie posiada wbudowanych DVD-Romów. Dlatego jeśli masz płytę, to na własny użytek możesz pobrać cracka. Poszukując cracka zwróć uwagę na wersję - do europejskiej wersji pasuje crack europejski (najczęściej oznaczany EU), do amerykańskiej - crack amerykański (najczęściej oznaczany jako US). Obie wersje różnią się dwoma samochodami - link.
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 21:23 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Popróbuj uruchamiać jako administrator, popróbować z trybami zgodności. Nie mam w takim razie więcej pomysłów.
R
RefubuS Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 21:21 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Tak mam legalną wersję zakupioną w 2004 roku Grin.
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 21:12 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Masz legalną wersję gry jak dobrze zrozumiałem?
R
RefubuS Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 21:10 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Po kilku minutach gry w UG2 wywala błąd speed2.exe przestał działać i nic się z tym nie da zrobić :<
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 21:07 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Crashuje wszystkie cracki? O_o Jakim cudem? A próbowałeś w ogóle wgrać tego cracka? Poza tym, jak wklejasz zdjęcia to dawaj takie coś - link (kliknij link) Klikasz w ikonkę, i wklejasz odnośnik do strony, tworzy się takie coś, co możesz kliknąć. Wtedy reszta ludzi nie musi kopiować i wklejać osobno Smile
R
RefubuS Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 21:05 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Niestety Widescreen Fix nie działa z oryginalnym .exe (tak przynajmniej pisze w instrukcji), a crackowanie po 1 jest nielegalne i po 2 crashuje mi wszystkie cracki na moim kompie :/
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 20:53 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Zamiast tego użyj Widescreen Fix z naszego downloadu Smile Na pewno zadziała.
R
RefubuS Odpowiedział(a) w Problem z DisplayEditorem WIN10 8 lata temu ( 17-02-2016 19:53 )
Re: Problem z DisplayEditorem WIN10
Hej! Grin
Ostatnio chciałem pograć sobie w UG2 na 1920x1080 i coś dziwnego się dzieje :/. Mianowicie kiedy próbuje zrobić patch przycina mi ekran. Wcześniej na Windowsie 7 wszystko działało poprawnie. Używam Display Editora w wersji 1.2 z działu Download. Proszę o pomoc!

SCREEN Z BUGIEM I USTAWIENIA PATCHERA:

http://static.pok...1455731414

http://static.pok...1455731482

http://static.pok...1455731535
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Window mod 8 lata temu ( 06-02-2016 21:45 )
Re: Window mod
A podziękuję Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Window mod 8 lata temu ( 06-02-2016 17:55 )
Re: Window mod
Nie dziękuj za pomoc Pfft
(ukryty link lvl 999)
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.