Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed ProStreet

Każdy wyścig to bitwa!

217 posty

Ostatnia aktywność, 28-11-2014 21:42 przez Dzonson
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Wymagania sprzętowe 9 lata temu ( 28-11-2014 21:42 )
Re: Wymagania sprzętowe
Ja mam teraz: Intel Core 2 Duo E6400, 2133 MHz (8 x 267) na sokecie 775 i 2GB Ramu no i korzystam z zintegrowanej karty graficznej Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family 384MB
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wymagania sprzętowe 9 lata temu ( 28-11-2014 21:24 )
Re: Wymagania sprzętowe
Taktowanie procesora jest również ważne. Tylko Danio nie bierzesz pod uwagę, że ProStreet wymaga 3GHz ogólnie podczas gdy Ty masz na pewno wielordzeniowca. W tym przypadku (tak się nie robi), ale możesz policzyć ilość rdzeni i przemnożyć przez taktowanie. Jeśli masz dwurdzeniowy procesor to masz ponad 5GHz czyli spokojnie pójdzie. Nowsze procesory mimo takiego samego lub niższego taktowania potrafią być bardzo wydajne, bo mają więcej pamięci podręcznej, jest więcej tranzystorów (tzw. proces technologiczny liczony w nanometrach) itp. Jednym słowem: instaluj śmiało!
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Wymagania sprzętowe 9 lata temu ( 28-11-2014 20:52 )
Re: Wymagania sprzętowe
Nie ważne ile masz procka ważne to ile masz pamięci na grafice i ile ramu, może ktoś się ze mną nie zgadzać ale ja tak myślę.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Wymagania sprzętowe 9 lata temu ( 28-11-2014 20:18 )
Re: Wymagania sprzętowe
Mój procesor ma 2,66 Ghz, ale Pro Street wymaga 2,8 GHz... Czy jest jakaś szansa, że gra mi pójdzie? Pamiętam, że Undercover wymagał 3.0 GHz i jakoś mi działał... Czekam na Wasze porady i pomoc Wink Z góry dzięki.
R
Reev Odpowiedział(a) w Naklejki - Pytanie 10 lata temu ( 05-07-2014 09:43 )
Re: Naklejki - Pytanie
Ja zawsze miałem problem z kolorami felg, zmieniały się w każdym wyścigu na coraz to inne (kolory). Z resztą, po co Ci patrzeć na vinyle w trakcie jazdy? Grin
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Naklejki - Pytanie 10 lata temu ( 04-07-2014 09:51 )
Re: Naklejki - Pytanie
Z tego co pamiętam, to miałem kiedyś identyczny problem. Gra jest tak skonstruowana, że w czasie jazdy podczas wyścigu wszelkie naklejki tak jakby mają pogorszoną jakość. Miałem jeszcze inne wiksy związane z innymi kolorami felg i ich rozmiarami. Wątpię, aby reinstall cokolwiek pomógł.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Naklejki - Pytanie 10 lata temu ( 03-07-2014 11:37 )
Re: Naklejki - Pytanie
Re instal i wywal wszystkie mody Grin
R
RUDYPL95 Odpowiedział(a) w Naklejki - Pytanie 10 lata temu ( 02-07-2014 01:07 )
Re: Naklejki - Pytanie
Siemka. Gram sobie z kumplem na LAN i zauważyliśmy, że wszystkie naklejki i emblematy są delikatnie zamazane. Teraz pytanie, czy to gra tak jest zrobiona czy co innego i czy da się coś z tym zrobić?
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Porysowana płyta NFS ProStreet 10 lata temu ( 24-12-2013 14:02 )
Re: Porysowana płyta NFS ProStreet
Właśnie w tym problem, chyba jednak nagram na DVD-R DL tylko muszę nero znaleźć i poczytać jak to się nagrywa z zabezpieczeniami.

P.s. Dzięki za odpowiedzi

Skoro wszystko jasne to temat zamykam.
*G
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Porysowana płyta NFS ProStreet 10 lata temu ( 24-12-2013 13:55 )
Re: Porysowana płyta NFS ProStreet
Na PC ta gra zajmuje 8,1gb, więc raczej logiczne jest to, że na zwykłą DVD się nie zmieści. Chyba, że sam obraz będzie ważyć mniej, w co akurat wątpię.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Porysowana płyta NFS ProStreet 10 lata temu ( 24-12-2013 13:48 )
Re: Porysowana płyta NFS ProStreet
Taką opcję proponowali mi w centrum komputerowym tam gdzie kupiłem grę, tylko nie wiem na jaką płytę nagrać czy na zwykłą DVD czy na DVD-R DL 8.5GB
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Porysowana płyta NFS ProStreet 10 lata temu ( 24-12-2013 13:35 )
Re: Porysowana płyta NFS ProStreet
Najlepiej skopiować i używać kopii. Na własny użytek jest to legalne i osobiście korzystam z podobnych rozwiązań w grach, który wymagają płyty w napędzie.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Porysowana płyta NFS ProStreet 10 lata temu ( 24-12-2013 11:26 )
Re: Porysowana płyta NFS ProStreet
Siema ostatnio kupiłem NFS ProStreet no i była porysowana czy warto zrobić kopię i nagrać na inną płyte np DVD-R DL 8.5GB
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Autosculpt - Problem 11 lata temu ( 13-10-2013 14:18 )
Re: Autosculpt - Problem
W ogóle customizacja części w PS jest całkowicie zbugowana. Gra potrafi nawet sama zmienić lakier felg... Patch 1.1 sam w sobie nie jest patchem, lecz tylko rozszerzeniem do gry. Nic na to niestety nie poradzisz. Reinstaluj grę. Temat zamykam. Jak coś trzeba jeszcze wyjaśnić to dajcie znać, a odblokuję.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Autosculpt - Problem 11 lata temu ( 13-10-2013 14:13 )
Re: Autosculpt - Problem
Czyli nie pozostaje mi nic innego jak reinstal gry bez ładowania patch'a 1.1? :/
sebastianek
sebastianek Odpowiedział(a) w Autosculpt - Problem 11 lata temu ( 13-10-2013 00:08 )
Re: Autosculpt - Problem
Miałem PS'a na PS3 i było to samo z fabrycznym autoskulptem, a żadnego patcha do tego nie było żeby naprawić.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Autosculpt - Problem 11 lata temu ( 12-10-2013 23:16 )
Re: Autosculpt - Problem
Cześć

Nie dawno zainstalowałem patch'a 1.1 do Pro Street'a. Pojawił się problem przy tuningu, chodzi o wszystkie Autosculpt'y
fabrycznych bodykitów. Zderzaki jak i progi zmieniają swoją barwę lakieru na nieco ciemniejszą. Na wersji 1.0 wszystko było ok. No i tutaj się rodzi pytanie, co mogę zrobić by to naprawić? Czy muszę reinstalować grę?

Z góry dzięki za odpowiedź!
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Większa rozdzielczość 11 lata temu ( 11-10-2013 08:19 )
Re: Większa rozdzielczość
Nie wiem ja mam możliwość ustawienia 1280x1024, nie wiem trzeba było by poszukać programu do rozdzielczości jak w nfsu 1
Niejadek
Niejadek Odpowiedział(a) w Większa rozdzielczość 11 lata temu ( 10-10-2013 13:32 )
Re: Większa rozdzielczość

Cytat

Baggio napisał(a):
Siemano
Jest możliwość ustawienia większej rozdzielczości niż tej maksymalnie dostępnej. Chcę ustawić 1366x768. Pozdro


Jest taka możliwość.

http://www.wsgf.o...hp?t=15397

W pierwszym poście będzie możliwość pobrania unipatchera, a w następnym miedzy innymi dla NFS PS ,,1.0'' i ,,1.1'' co wpisać i co jeszcze ściągnąć by to działało.

--> mała uwaga - autor (Squ1zZy) napisał, że po zabawie z tym wszystkim co podałem wyżej, w menu gry trzeba ustawić rozdzielczość 640x480 by zadziałała ta, którą sobie ustawiliśmy w unipatcherze. W moim przypadku (i nie tylko moim) wygładało to trochę inaczej, bo pojawiła się nowa rozdzielczość (1360x768) w opcjach gry.

-------------------------------------------------

Dla ciekawskich - jest mini mod, który zmienia wygląd (chyba) wszystkich paskudnych grilli w autach, ale niestety na czarne. Mimo to, a przynajmniej moim zdaniem, zdecydowanie lepiej to wygląda niż to co dostaliśmy od EA na PC.

-------------------------------------------------

Cytat

Inventer89 napisał(a):
Pro Street wspiera bardzo dużo rozdzielczości - a jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu w Windows?


Chyba nie do końca, bo na mojej ,,martwej'' toshibie można było ustawić max. rozdzielczość w grze 1280x7XX (nie pamiętam czy to było 720 czy 768) gdzie rozdzielczość ekranu była ustawiona na 1366x768, na laptopie od HP (który należy do mojego brata) przy tej samej rozdzielczości ekranu nie dało się nawet ustawić tej 1280x7XX bo chyba 1024x768 to był max.

Być może wszystko zależy od sprzętu.

Edytuj posty!
*G
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Większa rozdzielczość 11 lata temu ( 10-10-2013 12:06 )
Re: Większa rozdzielczość
Pro Street wspiera bardzo dużo rozdzielczości - a jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu w Windows?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.