Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed ProStreet

Każdy wyścig to bitwa!

217 posty

Ostatnia aktywność, 06-01-2016 22:12 przez MadaFaster
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 22:12 )
Re: Co polecacie
Kuba, to podrzuć setupy do 240 na dragi xD i ewentualnie na inne autka do tej dyscypliny
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 17:15 )
Re: Co polecacie
W sumie to pamiętam tylko, że do dragu miałem Dodge Charger R/T (do stania na 2 kołach). Do driftu najlepsza jest według mnie Mazda RX-7 (dokładnie ta którą jeździ król driftu).
Kubaa
Kubaa Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 15:48 )
Re: Co polecacie
Spoko. Zaraz wrzucę mały gameplay z RX-8 Smile

EDIT: Trzymaj

[movie=youtube]_ETq_b-rO18[/movie]
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 15:45 )
Re: Co polecacie
A to spoko Grin Ale i tak karierę robię od nowa, za dużo kasiory poszło w błoto xD
Kubaa
Kubaa Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 15:23 )
Re: Co polecacie
Nie, klikasz 2 i zmieniasz sobie tryb. Z tym, że malowanie i ustawienia musisz robić od nowa. Części wszystkie zostają. Smile
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 14:34 )
Re: Co polecacie
A jak przekonwertować jak mam np 350z na grip, a chcę np na drift? Muszę kupić?
Kubaa
Kubaa Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 14:30 )
Re: Co polecacie
Na draga mocno polecam GTO (dostaniesz przy wygranej w pierwszym evencie React Team Session) lub Suprę (również dostaniesz za wygranie jednego z eventów tej imprezy), spokojnie starczą Ci do końca gry, a narazie możesz przekonwertować 240SX, wystarczy na BattleMachine. Na grip polecam Imprezę, R34 lub Evo X. Ja osobiśce używam RX-8, ale to już dla bardziej zaawansowanych graczy. Na drift polecam Zetkę, AE86, 240SX, RX-7 też jest całkiem całkiem, ja używam Caymana. A na SC Porsche 911 Turbo lub GT2, są mega stabilne, mają przyzwoitą prędkość maksymalną ( w zależności od ustawień nawet 422km/h ) i nie kosztują majątku jak Zonda, ja jeżdżę Evo IX.

W tej grze ustawienia samochodu są mega ważne, dzięki nim z syfu, którym nikt nie jeździ można zrobić monstum do niszczenia wszystkich.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Co polecacie 8 lata temu ( 06-01-2016 13:41 )
Re: Co polecacie
Siemka, gram w PSa i największy problem teraz mam z wyścigami Drag, gdyż mimo zmian biegów na perfekt Cobalt mi się krztusi i traci wigor. Montowałem ulepszenia zwiększające moc auta i doinwestowałem w gumy, ale kasa poszła w błoto i nie miałem takich rezultatów jakich oczekiwałem. Sprzedałem Chevroleta w cholerę i myślę nad kupnem innego auta do dragu. Rozmyślam nad Subarynką, ale dla pewności chcę się Was spytać, bo może polecicie mi coś o wiele lepszego i żeby mi posłużyło przynajmniej na całe Battle Machine xD.

Co do auta na grip to wygrałem zetkę i nie narzekam Wink No i jeszcze Drift i Speed Challenge, którego jeszcze nie mam ale się spytam zawczasu Grin
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Zwiecha 8 lata temu ( 05-01-2016 17:43 )
Re: Zwiecha
No przecież po Polsku jest bo z Origina xD
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Zwiecha 8 lata temu ( 05-01-2016 17:12 )
Re: Zwiecha
A jaką masz wersję językową gry? Jeśli polską, to EU.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Zwiecha 8 lata temu ( 05-01-2016 15:42 )
Re: Zwiecha
Btw jaki to będzie patch dokładnie bo się gubię Grin
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Zwiecha 8 lata temu ( 05-01-2016 15:33 )
Re: Zwiecha
Popieram ustawienie zgodności i uruchomienie jako admin. Ponadto zainstaluj patch z naszego downloadu.
L
laster Odpowiedział(a) w Zwiecha 8 lata temu ( 05-01-2016 15:30 )
Re: Zwiecha
Spróbuj ustawić zgodność i uruchom jako administrator mi pomogło Smile
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Zwiecha 8 lata temu ( 05-01-2016 14:51 )
Re: Zwiecha
Siemka, pobrałem i zainstalowałem NFS PS (thx Kubaa za passy), zaczynam ogrywać karierę aż do momentu Dragów w Battle Machine. Zrobiłem wszystkie 3 wyścigi i jak miałem podsumowanie całej imprezy, wcisnąłem Enter by wyjść do menu gry, a tu zwiecha. Wszystko działało, muzyczka grała, kursorem mogłem ruszać, pomiędzy kafelkami mogłem przeskakiwać jak klikałem strzałki, ale za chiny do menu nie mogłem przejść ;/ Dopiero wyjście do pulpity i opcja "zamknij wszystkie okna" i kolejne wejście do gry i druga próba przejścia pierwszej imprezy dragowej pomogła... chcę zrobić drugą imprezę dragową i ten sam problem po zakończeniu serii :p Ktoś coś

Jakby się kto pytał o system - Win10
P
PTR Odpowiedział(a) w NFS ProStreet a Windows 8.1 9 lata temu ( 16-07-2015 22:21 )
Re: NFS ProStreet a Windows 8.1
Jak jest, WG Logic, Rito Logic to trzeba do tego zestawu dodać EA Logic.

Ale to nie ważne. Działa i to jak. Szkoda że w 30 fps na wyścig, ale kij z tym. Działa to działa.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w NFS ProStreet a Windows 8.1 9 lata temu ( 16-07-2015 21:55 )
Re: NFS ProStreet a Windows 8.1
Możliwe. Mam zainstalowane wszystkie NFSy od U2 i przejrzałem EXEki i nfs.exe ma również Undercover, który nie ma problemu z uruchomieniem, nawet gdy EXE ProStreeta nazywa się identycznie... Chyba nie doszukamy się tu logiki.
P
PTR Odpowiedział(a) w NFS ProStreet a Windows 8.1 9 lata temu ( 16-07-2015 21:38 )
Re: NFS ProStreet a Windows 8.1
Po pierwsze, U1 i MW miał prostą zabawę, wyciągałeś jeden z plików .exe ze swojego folderu, instalowałeś drugiego i działa.

Po drugie, możliwe że znam rozwiązanie problemu.
Nie daję głowy, ale czy Need For Speed nie był prezentowany na PC? Jeśli tak, musiał stać na Nvidii, a jeśli tak, musiał coś na jego temat mieć i pewnie miał to w najnowszych sterownikach. Dlatego nfs.exe się kłóci z "nieistniejącym" nfs.exe(2015).

A sam ProStreet? Na razie się instaluje Smile
M
manticore Odpowiedział(a) w NFS ProStreet a Windows 8.1 9 lata temu ( 16-07-2015 15:33 )
Re: NFS ProStreet a Windows 8.1
Jak to modyfikować rejestr? Pfft Wystarczyło zainstalować jedną z tych gier, zmienić nazwę pliku exe (albo całego folderu), zainstalować drugą grę i przywrócić poprzednią nazwę exe/folderu. Nie trzeba było modyfikować rejestru Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w NFS ProStreet a Windows 8.1 9 lata temu ( 16-07-2015 13:57 )
Re: NFS ProStreet a Windows 8.1
Rzeczywiście, dzięki, potwierdzam, że teraz wszystko gra na nVidii Smile No to chyba wiemy jak się będzie nazywał EXE nowego NFSa i już możemy przypuszczać, że znów trzeba będzie modyfikować rejestr by móc zainstalować obie gry jak to jest w przypadku U1 i MW'05.
M
manticore Odpowiedział(a) w NFS ProStreet a Windows 8.1 9 lata temu ( 16-07-2015 13:35 )
Re: NFS ProStreet a Windows 8.1
Spróbowałem odpalić u siebie tego NFS-a po paru tygodniach niegrania i rzeczywiście, zaczął się sypać - co jest o tyle dziwne, że wcześniej na tym samym sprzęcie działał prawidłowo. Wiecie, co u mnie pomogło? Zmiana nazwy pliku wykonywalnego. Gra teraz działa stabilnie, jak dawniej.

Wygląda na to, że w którejś wersji sterowników Nvidia coś schrzaniłą i po prostu profil ProStreeta ma jakieś ustawienie, które powoduje takie a nie inne zachowanie gry. Tak więc PTR - zamiast uruchamiać grę na Intelu, spróbuj zrobić to, co ja. Zobaczymy, jak się wtedy zachowa Twój ProStreet.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.