Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed ProStreet

Każdy wyścig to bitwa!

217 posty

Ostatnia aktywność, 12-10-2013 23:16 przez Slight
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Autosculpt - Problem 11 lata temu ( 12-10-2013 23:16 )
Re: Autosculpt - Problem
Cześć

Nie dawno zainstalowałem patch'a 1.1 do Pro Street'a. Pojawił się problem przy tuningu, chodzi o wszystkie Autosculpt'y
fabrycznych bodykitów. Zderzaki jak i progi zmieniają swoją barwę lakieru na nieco ciemniejszą. Na wersji 1.0 wszystko było ok. No i tutaj się rodzi pytanie, co mogę zrobić by to naprawić? Czy muszę reinstalować grę?

Z góry dzięki za odpowiedź!
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Większa rozdzielczość 11 lata temu ( 11-10-2013 08:19 )
Re: Większa rozdzielczość
Nie wiem ja mam możliwość ustawienia 1280x1024, nie wiem trzeba było by poszukać programu do rozdzielczości jak w nfsu 1
Niejadek
Niejadek Odpowiedział(a) w Większa rozdzielczość 11 lata temu ( 10-10-2013 13:32 )
Re: Większa rozdzielczość

Cytat

Baggio napisał(a):
Siemano
Jest możliwość ustawienia większej rozdzielczości niż tej maksymalnie dostępnej. Chcę ustawić 1366x768. Pozdro


Jest taka możliwość.

http://www.wsgf.o...hp?t=15397

W pierwszym poście będzie możliwość pobrania unipatchera, a w następnym miedzy innymi dla NFS PS ,,1.0'' i ,,1.1'' co wpisać i co jeszcze ściągnąć by to działało.

--> mała uwaga - autor (Squ1zZy) napisał, że po zabawie z tym wszystkim co podałem wyżej, w menu gry trzeba ustawić rozdzielczość 640x480 by zadziałała ta, którą sobie ustawiliśmy w unipatcherze. W moim przypadku (i nie tylko moim) wygładało to trochę inaczej, bo pojawiła się nowa rozdzielczość (1360x768) w opcjach gry.

-------------------------------------------------

Dla ciekawskich - jest mini mod, który zmienia wygląd (chyba) wszystkich paskudnych grilli w autach, ale niestety na czarne. Mimo to, a przynajmniej moim zdaniem, zdecydowanie lepiej to wygląda niż to co dostaliśmy od EA na PC.

-------------------------------------------------

Cytat

Inventer89 napisał(a):
Pro Street wspiera bardzo dużo rozdzielczości - a jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu w Windows?


Chyba nie do końca, bo na mojej ,,martwej'' toshibie można było ustawić max. rozdzielczość w grze 1280x7XX (nie pamiętam czy to było 720 czy 768) gdzie rozdzielczość ekranu była ustawiona na 1366x768, na laptopie od HP (który należy do mojego brata) przy tej samej rozdzielczości ekranu nie dało się nawet ustawić tej 1280x7XX bo chyba 1024x768 to był max.

Być może wszystko zależy od sprzętu.

Edytuj posty!
*G
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Większa rozdzielczość 11 lata temu ( 10-10-2013 12:06 )
Re: Większa rozdzielczość
Pro Street wspiera bardzo dużo rozdzielczości - a jaką masz ustawioną rozdzielczość ekranu w Windows?
B
Baggio Odpowiedział(a) w Większa rozdzielczość 11 lata temu ( 09-10-2013 23:05 )
Re: Większa rozdzielczość
Siemano
Jest możliwość ustawienia większej rozdzielczości niż tej maksymalnie dostępnej. Chcę ustawić 1366x768. Pozdro
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Tuning podzespołów Mitsubishi Lancer Evo IX MR 11 lata temu ( 04-10-2013 10:28 )
Re: Tuning podzespołów Mitsubishi Lancer Evo IX MR
Witam serdecznie, piszę tego posta ponieważ chciałem zasięgnąć informacji, opinii na temat tuningu podzespołów w Mitsubishi Lancer Evo IX MR przystosowanego do dragu, pocznijmy od ostawień skrzyni biegów, wtrysków podtlenku azotu i innych rzeczy.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Konfiguracja Pada 11 lata temu ( 01-10-2013 23:04 )
Re: Konfiguracja Pada
Gram na lapku z padem na USB (pad a'la PlayStation) i o ile można zmieniać klawisze odpowiedzialne za kierowanie, o tyle nie można zmienić tych, odpowiedzialnych za poruszanie się w menu. Chyba będziesz musiał się przyzwyczaić do tego sterowania.
Voxerver
Voxerver Odpowiedział(a) w Konfiguracja Pada 11 lata temu ( 01-10-2013 19:43 )
Re: Konfiguracja Pada
Wejdź w: Profil/Ustawienia domyślne gier, i tam być może rozwiążesz swój problem. Jeśli nie, wejdź w ustawienia gry i zmień kierowanie padem z alternatywnego na domyślny lub na odwrót.
B
Baggio Odpowiedział(a) w Konfiguracja Pada 11 lata temu ( 01-10-2013 18:32 )
Re: Konfiguracja Pada
Witam. Mam pewien problem. Posiadam oryginalnego pada od Xboxa 360. Myślałem, że automatycznie ustawi się w grze z konfiguracją z xboxa, ale tak nie jest. O ile w grze da się poustawiać sterowanie to w menu już nie ma takiej możliwości. Zamiast klawisza "A" aby coś akceptować trzeba nacisnąć "B", itd. Trochę jest to niewygodne, ponieważ w każdych grach te same klawisze służą do sterowania w menu. Ogarniacie tą zabawę z padami?Smile
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Karbonowa maska + Naklejka 11 lata temu ( 01-10-2013 16:18 )
Re: Karbonowa maska + Naklejka
Zamykam.
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Karbonowa maska + Naklejka 11 lata temu ( 30-09-2013 19:57 )
Re: Karbonowa maska + Naklejka
Temat rozwikłany, do zamknięcia. Grin Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Karbonowa maska + Naklejka 11 lata temu ( 30-09-2013 13:41 )
Re: Karbonowa maska + Naklejka
Nie.
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Karbonowa maska + Naklejka 11 lata temu ( 30-09-2013 12:56 )
Re: Karbonowa maska + Naklejka
Siema chłopaki, mam takie pytanie czy w prostreet jest możliwość dawania naklejek, emblematów na masce z karbonu ??
P
PTR Odpowiedział(a) w NFS PS przez hamachi. 12 lata temu ( 18-01-2012 14:51 )
Re: NFS PS przez hamachi.
Patch jest jeden, do wersji 1.1, dodaje 2 wozy i miejsce do wyścigów, a w menu masz opcję dołącz LAN czy jakoś tak. Pewnie po stworzenie dnia wyścigu można do niego dołączyć przy pomocy IP Hamaka. Chcesz to popróbujemy, GG w profilu.

PS: Patch 1.1 podobno nie działa, ale takie komentarze były tylko pod piratami, ja mam osobiście 1.1 i działa spoko.
S
SkyLine Odpowiedział(a) w NFS PS przez hamachi. 12 lata temu ( 18-01-2012 13:02 )
Re: NFS PS przez hamachi.
Szukałem w googlach ale na próżno .. Wyczytałem o jakiś patchach że mają wyjść ale tematy są z 2006 w górę ..;/
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w NFS PS przez hamachi. 12 lata temu ( 18-01-2012 12:58 )
Re: NFS PS przez hamachi.
Serwery są zamknięte chyba od pół roku. Z tego co mi wiem to na Hamachi można grać, ale jak to zrobić to tego Ci nie powiem, gdyż sam nie wiem. Grin
S
SkyLine Odpowiedział(a) w NFS PS przez hamachi. 12 lata temu ( 18-01-2012 12:55 )
Re: NFS PS przez hamachi.
Otóż pytanie jest następujące:
Czy jest możliwość grania przez hamachi.?

Tak mam Oryginalną grę ale nie mogę się połączyć z EA , czyżby serwery były już zamknięte ?
S13
S13 Odpowiedział(a) w Największe zniszczenia 13 lata temu ( 09-08-2011 13:22 )
Re: Największe zniszczenia

Cytat

Radek11 napisał(a):
No to żal...TOTALED musi być..zmień w opisie tematu..

Dajemy super fotki rozwalonej furki w ProStreet :
Zaczynamy Grin Moje : zaraz.


Masz.

Cytat

For3ver w moim poście dodał(a):

To może sam coś pokażesz ?


Zaraz odpalę PS'a i coś dam...

EDIT:
s4.ifotos.pl/mini/crash2_hsahhxq.png
s2.ifotos.pl/mini/crash_hsahhnp.png
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Największe zniszczenia 13 lata temu ( 09-08-2011 13:13 )
Re: Największe zniszczenia
No to żal...TOTALED musi być..zmień w opisie tematu..

Dajemy super fotki rozwalonej furki w ProStreet :
Zaczynamy Grin

Zniszczenia :
host.nfszone.pl/../../images/79799344579106332530_thumb.jpg

host.nfszone.pl/../../images/39535323538825228573_thumb.jpg

Fotki :
host.nfszone.pl/../../images/86236236634086040126_thumb.jpg

host.nfszone.pl/../../images/49683054729016518582_thumb.jpg
S13
S13 Odpowiedział(a) w Największe zniszczenia 13 lata temu ( 09-08-2011 12:28 )
Re: Największe zniszczenia
Pamiętam, że kiedyś, na starej wersji konkurencyjnej strony był taki temat.

Tu dajemy zdjęcia aut z jak największymi uszkodzeniami.

To może sam coś pokażesz ?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.