Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
View Photo

Mazda RX-7 "Suicide Lady" V2.1

Radon 10 lata temu 4,240 36 13
Mazda RX-7 "Suicide Lady" V2.1
W poprzedniej wersji rzuciło mi się w oczy parę rażących błędów, które całkowicie rujnowały efekt, nad którym troszkę pracowałem. Nie mogłem się więc powstrzymać i wprowadziłem kilka drobnych poprawek - mam nadzieję, że teraz jest lepiejWink

Ocena: 8.00 / 10

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Viktor
  Viktor  ·  10 lata temu
  Ocena: 8
  No teraz 4 może być Wink
  • Bazyl
   Bazyl  ·  10 lata temu
   Ocena: 10
   Falken, Turbo nie pasuje. 5=
   • T
    TheAuToMaNiAk  ·  10 lata temu
    Ocena: 6
    3
    • McRae
     McRae  ·  10 lata temu
     Ocena: 10
     o teraz jest super
     • D
      Dzonson  ·  10 lata temu
      Ocena: 10
      5+
      • Radzio
       Radzio  ·  10 lata temu
       Ocena: 8
       4/5..do felg nie jestem przekonany..
       • sebastianek
        sebastianek  ·  10 lata temu
        Ocena: 8
        Fajnie to wygląda ( zwłaszcza idealnie dodane felgi ) jednakże czerwone emblematy na tyle i przodzie auta mogłeś już sobie darować bo szpecą auto. Dam 4
        • Slight
         Slight  ·  10 lata temu
         Ocena: 10
         Tera dużo lepiej.
         • D
          Dzonson  ·  10 lata temu
          Ocena: 10
          JAK MÓWIE STYL JDM :p:p:p
          • Radon
           Radon  ·  10 lata temu
           To nic wspólnego z JDMem nie maFrown
           • Black Ice
            Black Ice  ·  10 lata temu
            Ocena: 8
            Sponsorów kijowo rozmieściłeś. 4
            • Leeav
             Leeav  ·  10 lata temu
             Ocena: 4
             uu.. Mi to bardzo słabo wygląda. Pomysł kiepski i niedopracowany. Emblematy za duze, nie wyraźne. Kolory słabo dobrane, zarówno całego auta jak i emblematów. Felgi nie pasują i tutaj też kolor nie pasuje, spoiler za wysoki. Chyba zmieniłeś tu kolor szyb, nie potrzebnie. Gradient kropek za duży i przez to nie ma już efektu gradientu. Ten "niby carbon" na dachu mogłeś se odpuścić, albo zrobić go porządnie. Chyba zmieniłeś też tłumik, ten kwadratowy nie pasuje. Ode mnie tylko 2-.
             • Radon
              Radon  ·  10 lata temu
              F3, weź się otrząśnij, wszystkie moje auta oceniasz na 2 i piszesz, że wszystko do wymiany. Emblematy może miały być takie malutkie i nieczytelne? A kolory - biały do czerwonego i czarnego nie pasują? To chyba daltonistą jesteś. Spoiler - znajdź mi drift cara z niskim spoilerem? Gradient z kropek? To są po prostu kropki, i tak musiałem je rozciągnąć, bo by mi warstw nie starczyło. Carbon na dachu zrobiłem najlepiej jak to było możliwe, z możesz o nim powiedzieć, jak prawie go na screenshocie nie widać. A tłumik kwadratowy - faktycznie doskonały powód żeby mi zwalić średnią. Ogółem - zaczniesz oceniać jak człowiek, albo ja wezmę się za twoje auta i ocenię, tak jak ty oceniasz moje i zobaczymy, czy będzie tak miło. Jasne?
              • Bazyl
               Bazyl  ·  10 lata temu
               Ocena: 10
               Nie zachowujcie się jak dzieci.
               • Radon
                Radon  ·  10 lata temu
                No, sorry, ale to się prosi o reakcję. Kosi mi średnia na każdym lepszym projekcie, i tak długo się powstrzymywałem od napisania mu czegoś.
                • Leeav
                 Leeav  ·  10 lata temu
                 Ocena: 4
                 Radon - Nie rzucaj się tak o byle gów**. Ja po prostu wyrażam swoje zdanie na temat Twojego samochodu. Nie jesteś doskonałym tunerem, więc nie bd wstawiał piątek jak mi sie nie podoba. Każdy ma inny gust i mi np. nie podoba się tutaj kolorystyka. Za tłumik nie zaniżałem Ci średniej tylko chciałem podkreślić dbałość o szczegóły.Mówisz, że nie miałeś warstw żeby dopracować dach, to mogłeś wgl. się za to nie brać, bo dla mnie to tylko oszpeca projekt. Jeżeli Tobie przeszkadza moje oceniane to proszę bardzo, powstawiaj jedynki moim autom. Mi to nie przeszkadza, tylko podaj rozsądny powód. Może innym się to podoba, ale mnie to nie kręci po prostu.
                 • Radon
                  Radon  ·  10 lata temu
                  Włożyłem w to trochę pracy, i liczę na normalne ocenianie. Natomiast, jeśli ciebie nie obchodzi, jak ludzie oceniają twoje auta, to oznacza to mniej więcej tyle, że robisz je na odpier***. A to natomiast doskonale świadczy o tobie. Koniec.
                  • Leeav
                   Leeav  ·  10 lata temu
                   Ocena: 4
                   ehh. Włożyłeś, ale nie wyszło to jednak na idealny projekt. Ja oceniam normalnie, wymieniam to co mi nie pasuje i to co mi się podoba, abyś mógł wprowadzić ewentualne poprawki i dopracować auto. Masz racje, nie obchodzi mnie to jak ludzie oceniają moje auta, obchodzi mnie to w jaki sposób to robią, bo nie toleruje tego, że ktoś wstawi mi 1 czy 2 bez komentarza. Ja nie wiem o czym Ty chcesz dyskutować. Każdy ma inny gust, jednemu się podoba, drugiemu nie. Nie będę specjalnie nie wstawiał swojej oceny jak inni to robią, żeby Ci nie zaniżać średniej, niech każdy wypowie swoje zdanie.
                   • Reev
                    Reev  ·  10 lata temu
                    Ocena: 4
                    Autko zje***eś po całości. Dach, a raczej ten efekt carbonu jest słaby, z resztą jak auto. Ten "gradient" coś ci nie wyszedł, a inaczej mówiąc, ch**nia z barszczem. Ten vinyl z z "wystrzałem" jest słaby. Emblemat na maske, blee. Ale po co będę się produkować? Auto jest do bani. 2.

                    Co do wypowiedzi F3, on ma racje. + Myślisz że jeśli dostałeś piąteczki i czwóreczki to jesteś pro elo elo wyjefakenkur&abisty ziomek.
                    • Radon
                     Radon  ·  10 lata temu
                     Chodzi o to, że F3, zaniża mi średnią na każdym nieco lepszym projekcie podając abstrakcyjne argumenty już od dłuższego czasu i wygląda to nieco podejrzanie, postanowiłem więc w końcu zwrócić na to uwagę.
                     A i jeszcze skoro myślisz, że chodzi o piąteczki i czwóreczki, to po raz kolejny pokazujesz jak bardzo nie myślisz i nie umiesz czytać.

                     For3ver - chociażbyś nie udawał, że jesteś ślepy. Tylko u mnie może się zdarzyć, że auto ma czwórki, piątki i jedną dwóje, akurat od ciebie. nie wskazuje to bynajmniej na to, że oceniasz normalnie.
                     • Leeav
                      Leeav  ·  10 lata temu
                      Ocena: 4
                      Człowieku, o co Ci chodzi ? Mi auto się po prostu nie podoba, a do Ciebie nic nie mam. Nic nie udaje, niby dlaczego miałbym Cię teraz specjalnie jechać. Mi auto po prostu się nie podoba. Spójrz sobie na nfsunlimited.com, czy chociażby na auta Modersona lub Sebastianka. Porównaj se swoje auto do aut doskonałych/bardzo dobrych tunerów. Wiele rzeczy jest tutaj nie dopracowane, a motyw po prostu mi się nie widzi, tym bardziej w tych kolorach. Chcesz, prosze bardzo.. pozaniżaj mi w końcu te oceny u mnie. Twoje wypowiedzi wskazują o tym, że po prostu nie umiesz przyjmować krytyki. Ja tam Cię nie znam za dobrze i jak już pisałem NIC DO CIEBIE NIE MAM ! Nie wiem w ogóle po co ten konflikt ?

                      Z resztą nie musisz patrzeć na mój komentarz dot. auta, możesz patrzeć tylko na komentarze i oceny innych. Średnia nie świadczy od razu o całym aucie, zawsze trafi się ktoś komu się nie podoba i po prostu średnia może spaść. Popracuj trochę, aby każdemu się podobało to będziesz miał auto idealne, cud-miód.
                      • Radon
                       Radon  ·  10 lata temu
                       For3ver, tobie w takim razie po prostu cały czas się nic nie podoba, bo po ocenach innych jestem w stanie zobaczyć, że poczyniłem pewien postęp, w twoich ocenach jednak cały czas dowiaduje się, że wszystko mam zmienić. Ok, niech ci już będzie oceniaj sobie jak chcesz, w sumie to co mi do tego.

                       Ja temat kończę, w zasadzie to mogę na tym tylko stracić.
                       • Leeav
                        Leeav  ·  10 lata temu
                        Ocena: 4
                        Ja widzę, że nadal nie rozumiesz. Jestem wybredny, masz rację, ale chcę żeby w końcu dzięki chociażby moim krytykom każdy mógł dopracować swoje auto i zrobić je bardzo dobrze. Owszem, coraz lepiej idzie Ci tunowanie, ale to nadal nie jest ideał. Ucz się, ucz, a będą same piąteczki. Na razie nie będę dawał super ocen, bo nie będzie chciało się Tobie dopracowywać aut. Takie jest moje zdanie i tyle. Naprawdę popracuj jeszcze trochę nad tym autkiem, a może zrobisz coś jeszcze lepszego, uwierz, da się jeżeli będziesz chciał i zastosuj się do komentarzy.
                        • Radon
                         Radon  ·  10 lata temu
                         For3ver, ja przemyślałem, to co napisałeś, doszedłem do stosownych wniosków, dla mnie problem jest rozwiązany. Sorry, że od razu kłótnię wszcząłem, w sumie można było to na spokojnie rozwiązać, dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, czegoś się na pewno nauczyłem.
                         • Siekierka
                          Siekierka  ·  1 miesiąc temu
                          Ocena: 10
                          O proszę, a do mnie miał pretensje ostatnio. Piękna jest ta dyskusja, robię #odkop.
                          • Radon
                           Radon  ·  1 miesiąc temu
                           bullshit
                           • MadaFaster
                            MadaFaster  ·  1 miesiąc temu
                            myślałem że bardziej emocjonujących dyskusji od grupek hondy czy bmw syndykat nie znajdę XD
                            • Allure
                             Allure  ·  1 miesiąc temu
                             To je Radon i Pioter, nie ogarniesz.
                             • Radon
                              Radon  ·  1 miesiąc temu
                              Patezcie kiedy to było, ja typa orałem online jak Pjoter na chleb mówił pep, a Wy dwaj jeszcze w mosznie czekaliście na swój czas xD
                              • Siekierka
                               Siekierka  ·  1 miesiąc temu
                               Ocena: 10
                               To Gustaw miał swój czas?
                             • Siekierka
                              Siekierka  ·  1 miesiąc temu
                              Ocena: 10
                              Radek ma kompleks staruszka tuningowego, niestety, dlatego dobrze go czasem pochwalić za prace sprzed 10 lat.
                          • Leeav
                           Leeav  ·  10 lata temu
                           Ocena: 4
                           Spoko ; p
                           • Siekierka
                            Siekierka  ·  10 lata temu
                            Ocena: 10
                            Radon - wreszcie pokazałeś swoje prawdziwe JA? Myślisz, że wyżywając się na innych za oceny coś zmienisz? Ja ocenię trochę bardziej wnikliwie. Samochód sam w sobie wygląda jak żart Strasburgera, niestety. Projekt z Undercovera był o niebo lepszy. Tutaj wszystko wydaje się takie plastikowe, takie jednolite. Naklejka z postacią powinna tu błyszczeć. A co robi? Jest zasłonięta przez rozmazane i do tego za duże decale. Nie łatwiej było wstawić białe naklejki na czarnych tłach? Przecież wtedy efekt rozmazania zanika. Do tego dach - nie wiem, po co zużywałeś warstwy na efekt karbonu, który i tak marnie wyszedł - zwykła czerń byłaby o niebo lepsza, no i warstw byś zaosczędził na coś innego. Tym bardziej, że masz ich 2x tyle co w Undercoverze. Brakuje mi też wtopienia samej postaci - mogłeś zasłonić czymś np. nogi. Ponadto, ognie lepiej wyglądałyby w czerni. Kropki są za duże i faktycznie, na gradient to coś nie wygląda. Przód i maska są zbyt puste w stosunku do tyłu. To tyle. Dałbym ci 3, ale że nie mogę stawiać ocen, to nie wystawiam. Aha, proszę cię, daj tu jakieś BBS, Enkei czy Tenzo...

                            ps. leeav jest już po prostu wybredny - nic mu się nie podoba, ale jego prace też się nikomu nie podobają. Koniec. Kropka. :-)
                            • Radzio
                             Radzio  ·  10 lata temu
                             Ocena: 8
                             hehe..ale rozmowy...ale moim zdaniem jeśli za to dajecie 2/5 to ja nie ogarniam za co dajecie 5/5
                             • ProtoType
                              ProtoType  ·  10 lata temu
                              Ocena: 8
                              Motyw z tym gradientem z kropkami...
                              Jest nudny...
                              Emblematy FALKEN i turbo jakoś dziwnie Mi nie pasują...
                              Ocena 4/5
                              • Siekierka
                               Siekierka  ·  9 lata temu
                               Ocena: 10
                               Niech będzie to 5.
                               Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
                               10 (5)38.5 %
                               9 (0)0 %
                               8 (5)38.5 %
                               7 (0)0 %
                               6 (1)7.7 %
                               5 (0)0 %
                               4 (2)15.4 %
                               3 (0)0 %
                               2 (0)0 %
                               1 (0)0 %
                               Ostatnio poruszane tematy
                               Ostatnie komentarze
                               Ostatnio dostępni
                               B
                               burkman1
                               Wyślij wiadomość
                               Inventer89
                               Inventer89
                               Wyślij wiadomość
                               Siekierka
                               Siekierka
                               Wyślij wiadomość
                               Y
                               yato
                               Wyślij wiadomość
                               Kakarotto18
                               Kakarotto18
                               Wyślij wiadomość
                               K
                               Kacperski_7
                               Wyślij wiadomość
                               Pirr
                               Pirr
                               Wyślij wiadomość
                               Radzio
                               Radzio
                               Wyślij wiadomość
                               J
                               janusz332
                               Wyślij wiadomość
                               I
                               i_mperator
                               Wyślij wiadomość
                               Chad_MC
                               Chad_MC
                               Wyślij wiadomość
                               MadaFaster
                               MadaFaster
                               Wyślij wiadomość
                               Danio
                               Danio
                               Wyślij wiadomość
                               M
                               MrCreed172
                               Wyślij wiadomość
                               G
                               Gragon
                               Wyślij wiadomość
                               K
                               krystianossj
                               Wyślij wiadomość
                               Zivkovic818
                               Zivkovic818
                               Wyślij wiadomość
                               J
                               JonesTheMantis
                               Wyślij wiadomość
                               S
                               Scorpix
                               Wyślij wiadomość
                               P
                               pioszek123
                               Wyślij wiadomość
                               Lee Rover Fural
                               Lee Rover Fural
                               Wyślij wiadomość
                               Albercikowski
                               Albercikowski
                               Wyślij wiadomość
                               P
                               parczus
                               Wyślij wiadomość
                               B
                               benygsi
                               Wyślij wiadomość
                               S
                               Shogun
                               Wyślij wiadomość
                               Ankiety
                               Jak oceniasz popremierowe wsparcie NFS Heat?