Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
View Photo
6 miesiące temu Siekierka
1,064 3 3

i rise (society of LGBTQ) (interlude 3)

i rise (society of LGBTQ) (interlude 3)
CHAPTER 4: me, myself & I *interlude*



To nie jest auto LGBT. To auto LGBTQ+. Oldschoolowa dyskoteka rodem z "God Control" Madonny, połączona z hymnem naszej społeczności. Szczerze? Mam tak totalnie wywalone w to, czy ktoś hetero to akceptuje, toleruje, czy pi***oli o tym, by robić to w swoim domu czy się afiszować. Was to nie dotyczy, nie dotyczy Was brak równouprawnienia w tym kraju, więc po cholerę te wszelkie dyskusje na temat tego, czy powinniśmy mieć takie same prawa do życia, co Wy? To dokładnie tak samo, jak faceci niemający macic dyskutują o prawach kobiet do aborcji, gdzie - cholera - to ich ciało i ich sprawa!



Nie interesuje mnie już bycie pozytywnym w kraju, w którym musisz być białym hetero facetem z piątką dzieci i Kartą Dużej Rodziny, pokazywanie przyjaznych postaw i ciśnięcie Wam się do d**y - bo nasz brak podstawowych praw do życia Was nie dotyczy. Ten kraj potrzebuje trochę "rebellio", zdecydowanie, bo wieczne obgadywanie i szykanowanie powoduje też pogorszenie jakości życia, relacji wewnątrz mojego środowiska. A tak nie powinno być. Swoim wiecznym pitoleniem na temat tolerancji czy nietolerancji jedyne, co wyrządzacie, to krzywda.



I tak jest na tym aucie - retrodyskoteka, pattern symbolizujący obgadywanie i bycie na świeczniku, wstawki LGBTQ i wstawki symbolizujące służby polityczno-militarne, bo podejście do braku równych praw jest w tym kraju niemalże militarne.

Ocena: 9.33 / 10

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Allure
    Allure  ·  6 miesiące temu
    Ocena: 9
    Ciężko mi to w sumie ocenić. Apropo poglądów i innych się nie wypowiem, bo nie widzę sensu a i tak znamy się nie od dziś więc wiesz jak to jest, jaki ja osobiście mam stosunek. Just dobre auto, trochę przez te wloty na boku motyw nie jest do końca czytelny, lakier pamiętam chciałem, byś dał bardziej wyrazisty, bardziej beżowy bo z daleka, bez przybliżenia wygląda na całkowicie biały.
    • MadaFaster
      MadaFaster  ·  6 miesiące temu
      Ocena: 9
      Bok, maska i pokrywa silnika motywem przypomina zbootlegowaną walkę postu z karnawałem, na nasze podwórko po prostu bitewka pisiorów z katolami. Na widok całości zarząd Ferrari nie wyrabia z zakupem piór, bo każde jest łamane pod naporem nacisku ręki spowodowane wk***ieniem nad profanacją ich auta XD

      Na koniec powiem że LGB niesłusznie dostają po dupie patrząc przez pryzmat co odwala reszta alfabetu, dziękuję za uwagę.
      • Radon
        Radon  ·  5 miesiące temu
        Ocena: 10
        Trudno trochę pogodzić się z niecodziennym widokiem tak radykalnie oklejonej Testarossy, ale warto się od tego uwolnić i dostrzec jak luźno i z jajem wykonany jest Twój projekt. Do całości nie pasuje mi ten neon jednak.
        Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
        10 (1)33.3 %
        9 (2)66.7 %
        8 (0)0 %
        7 (0)0 %
        6 (0)0 %
        5 (0)0 %
        4 (0)0 %
        3 (0)0 %
        2 (0)0 %
        1 (0)0 %
        Ostatnie komentarze
        DziabongPIGU > Need for Speed Heat
        "Krótkie" porównanie Heat i Unbounda Co Unbound zrobił lepiej od Heata? Po pierwsze styl –...
        DziabongPIGU > Need for Speed Unbound
        "Krótkie" porównanie Heat i Unbounda Co Unbound zrobił lepiej od Heata? Po pierwsze styl –...
        dzonej13 > Need for Speed Carbon - Ultra Graphic by...
        Nie działa, wyrzuca komunikat D'oh!
        Allure > Immortal
        a, z tym zderzakiem to już upośledzenie gry, bo nie przekopiowało na drugą stronę chociaż się...
        MadaFaster > Immortal
        Chyba jak dzieciaki wrócą do szkoły we wrześniu XD
        Siekierka > Immortal
        A gdzie comeback Twoich pokemonów?
        MadaFaster > Immortal
        "Podejście do tuningu już nie to" - zaczynam Cię rozumieć, sam coś od niechcenia nakleję parę...
        Allure > Immortal
        już wiem co mam robić
        Radon > Immortal
        Solidny, można jak najbardziej w pełnej wersji heat poprawić szczegóły żeby było lux. Z innych...
        kam945 > Szczegóły aktualizacji VOL. 4 - załatano...
        Panie, dej numer do kogos z Criteriona i moge wprost do zrodla na*^{}[%ać:) A to, ze nie naprawia to...
        Siekierka > Szczegóły aktualizacji VOL. 4 - załatano...
        Przestań już pisać o tych bugach z myślą o "naprawieniu", bo nie naprawią. Proszę, wróć do czystego...
        kam945 > Szczegóły aktualizacji VOL. 4 - załatano...
        Liczne ? Ciekawe kiedy naprawia problem z blokujacymi sie kolami (po skoku/ po dotknieciu cywila/sciany/przeciwnika)...
        MadaFaster > Nowe DLC w NFS Unbound Volume 4
        No to sobie poczekamy do premiery nowej części NFS, może z tej okazji porozdają te DLCki za free...
        MadaFaster > Nowe DLC w NFS Unbound Volume 4
        Codemasters - "First time?" xD
        dev1ance > Nowe DLC w NFS Unbound Volume 4
        Czy oni kiedykolwiek widzieli początki hip-hopu? xD Niech wstydu oszczędzą i niech lepiej przemyślą...
        Radzio > Aktualizacja VOL. 4 dla NFS Unbound - informacje...
        Z całej aktualizacji najbardziej cieszą sztamy, które otrzymają aż 7 nowym lokalizacji. No i Taycana...
        Radzio > Nowe DLC w NFS Unbound Volume 4
        Żenada, widać że to chyba na szybko było lepione XD Nie mieli pomysłu na 3ci dodatek to dali stare...
        Siekierka > Nowe DLC w NFS Unbound Volume 4
        Nie ma jak sprzedawanie podstawki zawartości Heat za hajs - jeszcze totalnie tej, na którą gracze...
        Siekierka > Immortal
        "Immortal" kojarzy mi się z nutką Marina & The Diamonds. Kłują mnie w sumie tylko kropki i brak...
        dev1ance > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Wiem, bo grałem - tyle że każda FH jest do siebie bardzo podobna, ale wątki fabularne nie są na...
        Siekierka > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Ale masz też mini-wątki fabularne od FH4. W FH5 już ich kilkanaście jest. De facto fh5 ma dużo więcej...
        dev1ance > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Ja mówiąc o single mam na myśli rzeczy fabularne, a nie odhaczanie coś ala znajdziek(tutaj to właściwie...
        Siekierka > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Ale FH5, licząc zdobycie singlowych accolades i wszystkie nie-multi rzeczy ma więcej singla niż wszystkie...
        dev1ance > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        To ciekawe czy będą dodawać nowe całe wielkie mapy do FH6, bo graczom raczej zacznie się jedna mapa...
        Siekierka > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Według plotek FH6 planowana na 2025 to ostatnia FH. Ma być niby grą live service i długo "pożyć",...
        dev1ance > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Oni i tak głównie skupiają się na multi, więc wole poczekać aż będzie rewolucja, albo dobra ewolucja...
        Siekierka > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Akurat w FH5 od jakoś początku tego roku mocno ruszyło wsparcie popremierowe - co miesiąc teraz jest...
        dev1ance > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        To akurat wiem, bo tak tam się driftuje, ale bez wyłączenia kontroli trakcji, stabilności etc. to...
        Siekierka > Wyciekły plany na temat remake Need for...
        Wyłącz kontrolę trakcji i stabilności, zapnij mocne i lekkie RWD i zobaczysz, jaka jest "podsterowność"...
        Ostatnio dostępni
        Danio
        Danio
        Radon
        Radon
        G
        gamerx1986
        dev1ance
        dev1ance
        Pirr
        Pirr
        kam945
        kam945
        W
        wuzetatz
        K
        Kermiton
        M
        mtszpll
        D
        darek10925
        Radzio
        Radzio
        L
        loki
        K
        kraken0420
        K
        Krzykacz234
        K
        Karramba
        czablu012
        czablu012
        K
        kret1233
        Siekierka
        Siekierka
        K
        Kisiel
        Chad_MC
        Chad_MC
        R
        Razor_1911
        A
        ashre
        Bazyl
        Bazyl
        michciu1907
        michciu1907
        H
        Haskilbn
        Ankiety
        Jak oceniasz elementy kreskówkowe w NFS Unbound?