Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Elo!

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#1
Siemano, z tej strony GregoryHause, jestem tu nowy, obserwuję wasze forum (i shoutboxa) od około 2 miesięcy i muszę stwierdzić, że jesteście fajną społecznością :)
Więcej napiszę jutro, bo dziś już późno :) (długo dochodził do mnie link aktywujący konto)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#2
Witam :) A skąd się o nas dowiedziałeś zanim zacząłeś nas śledzić?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#3
Śledzić? :P przyglądałem się wam. Nie wykorzystam wiedzy o was w żaden sposób :) dotarłem do was dzięki m. in. współpracy między wami a Kid Kobonem nad Drogą do NFs, a także dlatego, że chciałem znaleść jakieś forum o NFSie, które na bieżąco podaje nowe informacje :) wasze dociekanie, kto będzie ikonami NFS '15 oraz opisy tych osób, jakie przygotowaliście były super, i dzięki waszemu dokładnemu opisywaniu tego, co nowego ze świata NFS, postanowiłem, że w końcu się zarejestruję :) no i chcę też oceniać tuningi itd :D
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#4
Witaj :)
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#5
Hejoo! :D
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
Kubahn
Kubahn 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#6
Joł! :)
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#7
Przygodę z Need For Speedem zacząłem w 2010 roku, kupując na przecenie... Shifta. Jedynkę. Kiepski start, można by powiedzieć, lecz spodobał mi się. Potem była premiera The Runa. Kupiłem na Allegro limitkę ^^. Wtedy poczułem to coś, co siedzi w NFSach i co jest w nich niesamowite. Następnie MW2012. Super multi, ale gdzie tuning, gdzie vinyle? Później na gwiazdkę dostałem Hot Pursuita. Wszystko spoko, ale to taki Asphalt na komputer. Wybierasz trasę, samochód, kolor i jedziesz. Takie coś innego, lecz też przyjemnego Zaintersowałem się poprzednimi NFSami, chwalonymi za fabułę i tuning. Obejrzałem gameplaye z Most Wanteda i Carbona. Pomyślałem: ale kiedyś to było zarąbiście. A teraz? Tylko zmiana lakieru! Gdzieś w międzyczasie pojawił się World. Wydałem na niego 10zł i te Boosty wykorzystałem pod koniec żywota gry. Bardzo ładnie pomalowałem samochody na radiowozy :) A potem Rivals. Po informacji o powrocie personalizacji w Rivalsie byłem nim tak podjarany, a tu kicha. No ale cóź. Grałem w niego w 15 fps, aż do wymiany karty graficznej. Obejrzałem też gameplay z Undercovera (u Kemota ^^) A ostatnio, w związku z chęcią zakupu książki The Most Wanted: powrót do Rockport kupiłem Most Wanteda i Carbona. Obecnie jestem w trakcie przechodzenia Most Wanteda, ale gram na kompie rzadko, przez co postęp idzie powoli :)

Koniec :D
P.S. Ktoś to przeczytał w całości? :P
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 lata temu
#8
Witaj ;) Przeczytałem w całości :P
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#9
No to miło :)
zbiku12
zbiku12 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#10
simka :D
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#11
Zbiku, ty coś ogólnie odkopujesz jak byś miał złoty szpadel
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#12
Po pierwsze cześć Gregory. :) Po drugie, miałem podobnie jak ty, ale historia z NFS jest w temacie z historiami o NFS'ie, Jeśli chcesz poczytać i masz czas to polecam moją historię, jest na prawdę długa, ale warto poczytać. :) Jeśli chcesz przedstawić swoją historię z NFS'em to tez tam. :) Mam nadzieje, że będziesz się tu dobrze bawił i nie odejdziesz od nas za szybko, że znajdziesz swoje miejsce u nas i co tu jeszcze powiedzieć, Powodzenia z Most Wantedem i Carbonem bo te gry są na prawdę dobre, może nie w 100% dopracowane i udane, ale na pewno są dobre. :)

Przywianie niczym Admin strony. xD
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#13
Dzięki, Speedy :) przeczytałem twoją historię, tą wstawiłem tutaj jako w ramach przywitania się :D może kiedyś wrzucę na tamten temat.
P
piocar 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#14
Może nie dostanę złotej łopaty xD siemaneczko
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.