Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Shift 2 Legends pack DLC

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 11 lata temu
#1
Niedawno dowiedziałem się, że DLC do S2U takie jak Legends pack i Speedhunters Pack są za darmo. Więc mam pytanie czy ktoś wie skąd można je pobrać oprócz ściągania z Origin czy coś w tym stylu, bo nawet nie mam tam konta. Następna sprawa, to czy po ewentualnym sciągnięciu trzeba byłoby zaczynać grę od początku?
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#2
Kariery od początku raczej przechodzić nie będziesz musiał, do listy wyścigów zostaną pewnie dodane tylko nowe wydarzenia. A same dodatki są chyba dostępne tylko poprzez Origin. Z tego co mi wiadomo, to możesz zamówić nawet wersję pudełkową tych DLC za darmo.

//To w takim razie sorry za wprowadzenie w błąd.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#3
Nie ma wersji pudełkowej, tylko digital na Originie.
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#4
Prócz Originowskiego sposobu są jeszcze te bardziej "nieoficjalne" sposoby. Kariery nie będziesz musiał przechodzić od początku, po prostu dodaje to nowe eventy w szybkich wyścigach i nowe auta. ;-)
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 11 lata temu
#5
Ok, sprawa wyjaśniona, dzięki za pomoc Reev ;-] Jedyny mankament jest taki że podmieniło mi w menu oznaczenia sterowania z klawiaturowych na te z pada o_O.
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#6
Bo najprawdopodobniej to był port z konsolowej wersji. ;-)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#7
Nic takiego nie powinno się dziać, oznaczenia z klawiaturowych zmieniają się na te z pada dopiero po podłączeniu pada od X360 lub jego odpowiednika.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#8
Czołem. Jutro prawdopodobnie będę miał nowego PC, a że gdy miałem kiedyś konsolę, to bardzo mi przypadł wówczas do gustu Shift 2. Pytanko - zakupiłem już na Originie cyfrową wersję gry, ale DLC nigdzie tam nie mogę znaleźć. Można jeszcze skądś pobrać? Rzekomo były za darmo, a zawartość wygląda na bardzo ciekawą... :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#9
DLC zniknęły jakiś czas temu z Origina. Spróbuj zainstalować te z naszego downloadu. Oba DLC są w jednej paczce.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#10
Ok, wszystko już jasne. Na wersji Originowej oba DLC są preinstalowane. Nie trzeba nic kombinować, tylko pobierać i grać ;)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.