Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Który NFS najlepszy?

Ostatnia aktualizacja 7 miesiące temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1
Tak jak w temacie.. Który najlepszy i dlaczego ; )

Więc moim zdaniem 3 najlepsze części to U2, PS i MW. W U2 bardzo przyciągał tuning, noc no i jazda w nocy. Bardzo mi s ię to podobało. MW była dobra fabuła za co duży +, no ale tuning trochę słaby. Dużo osób chyba PS'a uważa za słabą grę, ale mi się podoba. Co do prawdy jeśli chodzi o jazdę jest duży minus, ale reszta naprawdę fajna. Może tuning nie był na poziomie u2, ale można było też fajne autka zrobić.

/poprawiłem tytuł
Inventer89
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

McRae
McRae 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
Moim głównym faworytem jest MW przeszedłem go ponad 30 razy i jeszcze mi się nie znudził,Shift tez mi się bardzo podobał z tą jazdą na torze,tuning i prowadzenie.
Z NFSzone od września 27 2010 14:45:24
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#3
Ja w shifta nie grałem, ale ponoć tuning nie zachwyca, lecz shifta 2 zakupie, bo wydaję mi się że to może być coś dobrego..
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#4
Najlepszy NFS...jeszcze rok temu bez dwóch zdań powiedziałbym Most Wanted, ale dzisiaj, po wydaniu Hot Pursiut, sprawa już jest trudniejsza. Fabuła, jada wolna, tuning vs bycie gliną, branie i dynamika nie daje jednoznacznej odpowiedzi, te gry są dla mnie ex aequo na miejscu pierwszym :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#5
1. Shift - pierwszy NFS od 10 lat, w którym nawet szybki wyścig sprawia przyjemność, a ułomności nie próbuje nadrobić klimatem.
2. Underground 2 - fajny tuning, fajna lista samochodów, ciekawe miasto, fajny tryb zwiedzania.
3. Porsche 2000 - po prostu jest genialne.
4. Most Wanted - dobra fabuła i klimat.
5. Hot Pursuit (2010) - mimo mnóstwa wad całkiem przyjemna gra.
6. II - pierwszy NFS w którego grałem, ma świetny klimat.
7. ProStreet - zapomniałem o nim:)
C
CekA95 
Obserwator
Dodano 13 lata temu
#6
Moim zdaniem najlepszymi Need for Speed'ami były:
1.Need for Speed Most Wanted - historia opowiedziana w grze nie jest może iście "Holywoodzka" ale na tyle interesująca że gra pochłania Cię na tyle że nie możesz się od niej oderwać...Czekająca na Ciebie BMW M3 GTR i ten soundtrack!
1.Need for Speed ProStreet - mówili że niby taka nijaka taka beznadzieja a jednak zagrałem....wierzcie lub nie ale czerpałem taką radość z gry i sterowania furkami że ciężko było mnie od kompa odciągnąć. Do tego ta atmosfera wyścigów świetny klimat tworzony poprzez komentarze i cudny soundtrack....Epicko było tylko jak zwykle komuś zachciało się powrotu do Underground'a...yhhh takich to tylko powyzabijac heh
3.Need for Speed Underground 2 - gierka super, w porównaniu do U1 był kosmiczny. Fabuła była i nie ale gra mimo to potrafiła wciągnąć tak że nie chciałem wyjść (tylko bez skojarzeń mi tu) a jeśli wychodziłem to szybko wracałem by dorwać nową furkę odpicować ją i zwiedzać miasto...
4.Need for Speed Shift - zmiany nie zawsze się udają szczególnie jeśli niezbyt obcowało sie z pierwowzorami nie mam oczywiście nic do twórców ale NFS miał być prostą grą zręcznościową a nie symulacją i to w dodatku pseudo bo twórcy nie mogli sie zdecydować i wyszedł z tego taki...obojniak ani dobry model jazdy ani soundtrack'a jedynie samochody ratują sprawę...po za tym ta fizyka gdy to zobaczył mój nauczyciel to by zgona załapał...jadę sobie na prostej (nie pamiętam już toru ale był zakręt w prawo pod górkę i prosta) gaz do dechy, nitro i tak byłem na spalonej pozycji to co mi tam walne se w samochód jak będzie hamował...uderzyłem a jemu podbiło tył na wysokość mojej głowy (w grze oczywiście) i prawie zaliczył dachowanie....
Dzięki że czytaliście ten komentarz heh sorry za długą rozprawkę...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#7
Hmmm... Odpowiedź na to pytanie jest dość trudna. Każda z części ma w sobie coś niezwykłego, innego i dobrego. Każda też coś wprowadza. Ja jednak wyłaniam trzy moim zdaniem najlepsze części: Porsche 2000, Underground 2 oraz... Hot Pursuit. Porsche za dopracowanie, ten perfekcjonizm... Do tego mogliśmy zagłębić się w tajemnice mojej ulubionej marki, czyli Porsche i pojeździć jej modelami. Grafika nie wygląda w naszych czasach najlepiej, ale nie to jest ważne. Do tego te malownicze trasy + seria Factory Driver... Jak dla mnie jest to najlepsza część z całej serii. Na drugim miejscu plasuje się świeże dziecko od EA, czyli Hot Pursuit. A dlaczego? Bo odświeżył nam klimaty znane z pierwszych części NFS. Mimo braku fabuły gra jest niezwykle wciągająca; mi chce się na przykład nabijać 20 level, przechodząc niektóre wyścigi nawet po kilka razy i dalej nie da się tą grą znudzić. Do tego świetna grafika, idealny soundtrack i to Seacrest... Underground 2 okupuje u mnie trzecie miejsce, za miasto i tuning głównie. Do tego dostajemy świetne drifty i wyścigi StreetX. To chyba tyle. :-)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#8
Moim zdaniem najlepsza trójka to: Hot Pursuit 2010, Most Wanted i Carbon.

1. NFS Hot Pursuit

Zalety:
- Zajefajna grafika,
- Autolog,
- Ściana Szybkości,
- Dużo fajnych aut,
- Seacrest County - po prostu piękne miasto,
- Dwie Kariery: Ścigany i Glina,
- Przyjaciele NFS
- Broń

Wady:
- Brak Tuningu,
- Brak pościgów w jeździe dowolnej.

Moja ocena: 6-/6


2. NFS Most Wanted:

Zalety:

- Czarna Lista
- Miasta
- Seria Prób
- Tryby wyścigów

Wady:
- Słaby Tuning

Moja ocena: 5+/6


3. NFS Carbon:

Zalety:
- Tuning
- Seria Prób
- Tryby wyścigów

Wady:
- Mało wyścigów

Moja ocena: 5-/6
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#9
Jak na moje skromne zdanie na 1 miejscu stawiam swiezego NFS-a Hot Pursuit to miasto Seacrest Country,fury,i poscigi.Nowy NFS tak mnie pochlonol,ze po jakies 6 godzin dziennie przy nim spedzalem.2 miejsce przyznaje NFS PS.Trasy moze nie najlepsze ale tun to wielki + tej gry no i oczywiscie samochody to tez plus.Na 3 stawiam NFS MW.Tun najwiekszy - MW,ale klimat gry jest super.Nie przepadalem za wyscigami w dzien,ale po MW je lubie.Wszystkie Need For Speed'y sa fajne,ale tylko te 3 jak dla mnie sa super
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 10 lata temu
#10
Odkopuję temat bo bardzo długo był nie aktywny.

Moim zdaniem najlepsze nfs'y to:
Need for speed underground 1 - Fabuła, możliwości tuningu, poziom trudności, trasy wyścigów.
Need for speed underground 2 - Swobodna jazda po mieście i podobnie jak (Need for speed underground 1)
Need for speed Most Wanted - Swobodna jazda po mieście, poziom trudności, pościgi, black list i fabuła.
Need for speed carbon - Duże możliwości tuningu,swobodna jazda, poziom trudności.
Need for speed ProStreet - Wszystko co powyżej.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 10 lata temu
#11
To ja wybiorę spośród tych najnowszych:


Shift 2 Unleashed
Odskocznia. Świetne tory, samochody. Konkurencyjna na GT5, chociaż może trochę przesadziłem :P Fajny tuning, wyścigi nocą i mega fajne drifty. Jedna z lepszych produkcji. Minusy? Po prostu ulepszony Shift :) 8.9/10

Need for Speed Rivals
Jeszcze nie grałem, ale moim zdaniem świetna produkcja. Grafika, świat, samochody, tuning, technologie. Super tryb online - AllDrive. Hot Pursuit zdobyło super oceny, bo był to pierwszy taki powrót do korzeni. Rivals rozwala HP. Jest po prostu jeszcze lepszy, ale nie ma już tego zaskoczenia tylko taki troszkę "odgrzewany kotlet z nową panierką". Wstępnie oceniam na 8.7/10

Need for Speed Most Wanted '12
Otwarty świat - plus czy minus? Z jednej strony fajnie, ale brakowało mi tego czegoś, aby poprowadzić gracza przez ścieżkę kariery. Bardzo fajny gameplay, miło się grało. Znajdźki były strzałem w 10. Minus - trochę za krótka. 1 milion SP to zdecydowanie za mało, Agera powinna być odblokowana od 1,75 mln (tak mniej więcej). Jeszcze jeden minus - nazwa gry. Tylko wywołało to burzę i porównywanie do starego MW. Ogólnie daję note 8.5/10

Need for Speed The RUN
Najlepsza fabuła i klimat ever. Model jazdy i rozgrywka też była bardzo ciekawa. Jedynym minusem gry jest jej długość. Gdyby była 2 razy dłuższa moim zdaniem hit murowany, a tak to tylko średniak. Na szczęście były Challenge Series :) 7,7/10
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#12
1. Underground 2 - wg. mnie najlepszy NfS. Miasto w nocy, samochody, tuning oraz cholernie dobry i klimatyczny soundtrack (Paul Van Dyk - "Nothing But You" (Cirrus Remix) <3). Wyścigi, choć dają radę są gorsze i mniej emocjonujące tak jak w pierwszej części, nie ma tej iskry, która towarzyszyła wyścigom w Undergroundzie 1
2. Most Wanted 05' - co mnie zaczarowało? Pościgi, samochody (dużo nowości względem UG2), miasto, wyścigi, Black List oraz... Mia. ;D Co mnie odrzuciło? Możliwości tuningu i brak Nissanów, co bardzo mnie zabolało z początku.
3. Underground - gra od której zacząłem się bawić w tuning (a część od której zaczęła sie moja przygoda z NfSami to Road Challenge/High Stakes), mimo, że ma już ponad 10 lat na karku, dalej miażdży i wciąga jak wir. Grafika jak na 2003 rok była b. dobra, miasto (szkoda, że nie było otwartego świata), samochody, tuning i klimat nielegalnych wyścigów. Osobiście gra mojego dzieciństwa, jedna z pierwszych gier w jakie kiedykolwiek grałem (inne to m.in. Quake III Arena lub Return To Castle Wolfenstein). Na pochwałe zasługuje także ścieżka dźwiękowa (dzięki tej grze moja odraza do rocka gdzieś zniknęła ;D). Generalnie polecam zagrać, mimo, że jest stara i niekiedy może odrzycać niektórymi rozwiązaniami. :)
masio6868
masio6868 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#13
Według mnie najlepszy jest Most Wanted 2005, za świetną fabułę, niezłą grafikę jak na 10-letnią grę, fajne auta i serię prób
Drugi jest NFS Rivals który ma przepiękną grafikę ale brak takich możliwości tuningu jak w np. NFS Underground
Trzecie miejsce mojego podsumowania dostaje Underground 2, dużo plusów ale wymienię minusy: Brak policji, mało aut do wyboru, mało wyścigów i to tyle.
Pozostałe NFSy są w porządku ale te są najlepsze. :)
Masio6868
Kongz
Kongz 
Niedzielny kierowca
Dodano 9 lata temu
#14
A więc...

1. Most Wanted 2005 - największa frajda podczas grania, bardzo dobra fabuła, dobra carlista i genialny soundtrack.
2. Underground 2 - super fabuła, potrafił wciągnąć na długie godziny. Poza tym bardzo dobrze się starzeje, minęło tyle lat a UG2 można zainstalować i nadal delektować się wyglądem ulic, aut i wszystkich efektów zawartych w grze.
3. The Run - przekonałem się do niego dopiero w tym roku, krótki ale za to pełen akcji i nienudzący przede wszystkim. Ciekawy system zmiany auta i bardzo dobra oprawa graficzna.
(Darowałem sobie wymienianie pozostałych zalet tych gier ponieważ pokrywałyby się z tymi które przewijają się przez forum)

Wyróżnione:
Carbon - Bardzo dobry NFS, dobra fabuła ale zdecydowanie za krótki
Underground - Byłby tak dobry jak UG2 ale brak Free Roamu to ogromny minus
Hot Pursuit II - Klasyk, dobra część. Niestety nie ukończyłem jej nigdy dlatego tylko wyróżnienie
Pro Street - Niedoceniany, na swój sposób był bardzo dobrą grą. Gdyby wyszedł jako gra z poza serii osiągnąłby większy sukces.

Reszta gier z serii jest również ok, ale te wymienione najbardziej zapadły mi w pamięci. Mimo to będę robił kolejne podejście do każdej z części i wtedy prawdopodobnie dam tu swoją opinię po raz kolejny (chyba 3 xd)
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#15
Jak wszyscy to i ja :D Z granych do tej pory przeze mnie NFSów wymienię 5 najlepszych części dla mnie:

UG1 - Tuning, mimo lekkiej monotonności i przewidywalności fajna fabuła i drifting.
MW05 - Fabuła, klimat, miasto, wyścigi. Mimo kilkukrotnego przechodzenia nadal przyciąga, taką ma zajebistość w sobie :D Minusem jest oczywiście ubogi tuning, ale jakoś da się w nim coś "oryginalnego" zmajstrować.
PS - Zajebisty pod wzgledem malowania, uczy kombinowania xD ale co do karosowania to lipton przy UG ;/ Fizyka jazdy jak najbardziej na plus.
MW12 - Multi wciąga jak Honda olej xD Single jest średnie, sterowanie w niektórych autach woła o pomstę, a kraksy to już doprowadzają do delirki xP
UC - Fabuła w tej grze była dla mnie bardzo zaskakująca, świat ładny, tuning średni nie mówiąc o malowaniu :(

To tyle z mojej strony :)
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#16
Hmm...
Najlepszy NFS to hmm...
1. U2 -KlasykKlasykKlasyk najlepszy z u1u2mwcarbon
2. NFS 2015 - wiadomo
3. Shift 1 i 2 - dają frajdę z gry :)
P
plus22r 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#17
Najbardziej lubię część underground 2 i most wanted te gry najlepiej mi sie spodobały.
Kakarotto18
Kakarotto18 
Amator
Dodano 6 lata temu
#18
1. Undercover: za świetną mapę, wysoki poziom trudności, Policję sprawiającą kłopoty nawet na 1 poziomie oraz Fabułę, która jest najlepszą w serii.
2. MW 20102: za dobry gameplay oraz znajdźki.
3. Rivals: Głównie za przyjemność jazdy gliną ale i za grafikę
Wyróżnienia
-Carbon: Wada krótkość
-MW 2005: po pewnym czasie się lekko nudzi
K
KillerGamingPL 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#19
Mi najbardziej podobał się słynny Need for Speed Most Wanted (2005). Poprostu ma w sobię tą magię której nie dostrzegłem w żadnym innym "enefesie". Model jazdy perfekcyjny, żółć którą "pokryta" była gra, karty dawające dostęp do części Junkman, fabuła która wręcz kazała mi brnąć dalej bo wiedziałem że mój biało-niebieski "demon" czeka na mnie i na koniec muzyka... Nigdy wcześniej nie słuchałem takiej muzyki bo poprostu jej nie lubiłem (i wciąż za nią nie przepadam) ale tego genialnego soundtracku mógłbym słychać godzinami. I tak sobię myślę... Czas na kolejny powrót do pierwszej gry w jaką grałem więc życzcie mi powodzenia na drodze ;)
N
NFSdawidNFS 
Obserwator
Dodano 2 lata temu
#20
jak dla mnie to Heat jest najlepszy bo można różne 'buildy' instalować do samochodów i to się świetnie sprawdza w wyścigach online Smile
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.