Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Tuneking 2012 - et. 3!

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#1
host.nfszone.pl/images/22417049344192697597.png


Hej! Tym razem bez zbędnego przedłużania, zacznę od wyników głosowania. Po konferencji jury podczas głosowania jak i dzisiaj - tuż po, zdecydowaliśmy się trochę poprawić wyniki. Byliśmy w dużej mierze zaskoczeni poniektórymi pozycjami, patrząc obiektywnie nie każdy zasłużył sobie na miejsce, które zostało wybrane przez użytkowników. Tym samym, z drugiego etapu Tuneking odpadają... barteq, illusion oraz Skazo. Bartek - zdobywca brązowego medalu rok temu, co się stało? ill, wiemy, że masz potencjał i jesteś kreatywny, ale nie postarałeś się tym razem. No i Skazo, w tym przypadku to jury wytypowało Ciebie na przegraną pozycję, nie chcemy powtórzyć błędów jakie zaszły w poprzedniej edycji konkursu, wybacz i powodzenia wszystkim za rok! To na tyle, z tej złej strony, czas na już tylko i wyłącznie dobre wieści!

1. Cris7xD - naprawdę się postarałeś i co do tego chyba nie ma wątpliwości, jesteś dobrym tunerem, ale jeszcze, że tak powiem - świeżym. Pracuj tak dalej, a co przyniesie finał, zobaczymy.
2. Gwozdek - to chyba twój debiut. Świetny wóz, zaskoczyłeś chyba wszystkich.
3. Adamo - szczerze powiedziawszy, ja osobiście nie jestem do tego przekonany, ale pojazd najlepszy z twojego showroom. Tutaj zadecydowała społeczność, więc masz z czego się cieszyć.
4. Radon - liczyłem na trzecie miejsce, ty pewnie też chciałbyś czegoś więcej, ale jeszcze im pokażesz.
5. Bazyl - Nie postarałeś się chłopie, z jednej strony bym Cię wyrzucił, ale wiem, że to wszystko od Ciebie też nie zależało. Tylko teraz rusz... wiesz czego i nas nie zawiedź.
6. Chad - Ledwo co, ledwo, ale jakim cudem? No nie wiem, może to był twój gorszy wóz, ale mi się bardzo podobał.


Przejdźmy dalej, etap trzeci!W tej części będziecie mogli bardziej udowodnić swoje umiejętności, jedyną barierą będzie wóz wybrany przez nas (jury). Jest to Porsche 911 (obojętna wersja), chcemy Was trochę sprawdzić, bo jednak nie wszyscy specjalizują się tutaj w takich autach, a by zostać prawdziwym mistrzem trzeba umieć przetrwać na każdym terytorium. To nie wszystko, aby dodać smaczku damy wam kolejne zadanie. Musicie napisać opis wozu, co pomagało Wam przy jego tworzeniu, skąd braliście pomysł itd. Tekst na odwal będzie źle notowany, więc radzę wziąć to pod uwagę. Prace wysyłacie oczywiście do mnie na PW, a czas macie do 30 Października godz. 18:00.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#2
Crisu zostaje zdyskwalifikowany, jego praca jest plagiatem. Jeżeli to miała być inspiracja to Ci nie wyszło, do tego przyznałeś się, że pomysł jest twój, a tak nie było. Inni wykazali się własną twórczością i to sobie cenie, a ty od tak skopiowałeś sobie wóz. Tym samym Skazo przechodzi do trzeciego etapu. Wracając do Crisa, pomyśle jeszcze czy uciąć Ci kilka punktów na BL.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#3
Nie można było napisać że nie może być inspiracją innym autem?. Myśle że dyskfalifikacja powinna być za skopiowanie, a nie. Ale ok, przełknę to.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#4
Crisu NIE ZOSTANIE zdyskwalifikowany, bo tą decyzję podjąłeś samodzielnie - przypominam, F3, że w jury są 4 osoby, nie Ty jeden. I masz się liczyć ze zdaniem innych. Ta praca TO NIE PLAGIAT, lecz jedynie inspiracja. Zresztą - na stronie jest kilka przypadków o wiele większej "inspiracji" i jakoś nikt się do tego nie przyczepia.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#5
Inspiracja? ten wóz jest taki sam. Co innego w showroom, co innego na konkurs. Inni się napracowali, być może pomysł im przyszedł w ostatniej chwili, a on tylko sobie kopiował mając drugie okienko otwarte. Taka jest moja decyzja i tyle.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#6
Fajnie, mogłeś napisać w regulaminie konkursu że nie może być inspiracja. Dziekuje.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#7
Ja jestem za tym by pozostał w konkursie, tym bardziej że w regulaminie nic nie było na temat czerpania inspiracji.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#8
To chyba logiczne. Gdzie tu jest sprawiedliwość? Inni trudzili się cały tydzień, on wybrał projekt z nfsu i jeszcze pierwszego dnia mi to wysłał. Do tego mówiłeś, że pomysł jest twój. Jest pewna granica między inspiracją, a plagiatem.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#9
No sorry, ale powiedzcie mi jaka jest tutaj jego twórczość ? Rozłożenie sponsorów ? Jeżeli to nie jest plagiatem to co nim jest ? I nie piszę tego dlatego, że chce wziąć udział w konkursie.

img513.imageshack.us/img513/3250/iuyhiuyh.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#10
Nie da się ukryć, plagiat jest tutaj ordynarny.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#11
Auto to samo, motyw ten sam... No kurde, to na pewno nie jest lekka inspiracja. ;/
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#12
Dobra wiecie co? Sam sie wypisuje. Tylko nastepnym razem jakoś lepiej zróbcie regulamin.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 11 lata temu
#13
Faktycznie, po przyłożeniu tych zdjęć do siebie widać, jak podobne są te projekty. Skoro dyskwalifikacja, to dyskwalifikacja...
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#14
Ja chciałbym zaproponować pewne rozwiązanie. Niech Cris zrobi też furę na konkurs, ponieważ nie wiem czy zdążę na poniedziałek. Mam 23 lata i parę innych zajęć na głowie, zwłaszcza, że dzisiaj do 21:45 siedzę na uczelni, nie mówiąc o powrocie. Jutro też na studia. Jeśli nie zdążę to niech on weźmie udział w konkursie, a jeśli zdążę to po prostu wstawi ją sobie do showroom'u. Tylko tym razem staraj się zrobić coś ze swojej głowy a nie kogoś.
Cris7
Cris7 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#15
Dzięki Skazo, ale to było by nie sprawiedliwe gdybym wziął udział zamiast Ciebie. Przełknę to jakoś, bd przecież inne konkursy. ;)
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#16
Crisu nie wróci, Skazo jak nie dasz rady to trudno. Koniec tematu, piszcie tylko w ważnych sprawach.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja,