Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Forum dyskusyjne

Nvidia napędza Need for Speed World - konkurs!

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
S
Sensibwaay 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#1
d227xyj983n2jj.cloudfront.net/wp-content/uploads/2012/10/NV_NFS_banner_470x303.jpg


Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych z serii Need for Speed oraz sprzętu NVIDIA to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać jedną ze świetnych nagród. Zagraj w Need for Speed World i pomaluj jeden z samochodów, wykorzystując swoją wyobraźnię i talent, a będziesz mieć szansę na zgarnięcie jednej z następujących nagród:

10 gier Need for Speed Most Wanted w wersji cyfrowej do pobrania
20 Pakietów Startowych do gry Need for Speed World (w postaci kodów; Pakiet startowy zawiera m.in. 3 samochody oraz 8000 punktów SpeedBoost - wirtualnej waluty wykorzystywanej w grze Need for Speed World)
10 koszulek ze Szponem NVIDIA
2 myszki NVIDIA


Need for Speed World jest dynamiczną, darmową grą sieciową, stworzoną specjalnie na platformę PC, w której gracze mogą ścigać się w wyścigach ulicznych lub uciekać przed policją ze swoimi znajomymi i ludźmi z całego świata. Zdobywaj i tuninguj nowe samochody, których w Need for Speed World jest mnóstwo, zarówno najnowszych supermaszyn, jak i klasycznych ikon motoryzacji. Zaproś znajomych do wspólnej rywalizacji w trzech rodzajach wyścigów lub dołącz do drużynowej ucieczki przed policją, aby wykazać się najlepszymi umiejętnościami współpracy. Zostań poszukiwaczem skarbów - codziennie odnajduj ukryte na mapie świata klejnoty i zgarniaj za nie nagrody!

Co muszę zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie http://www.world.needforspeed.com, a następnie pobrać i zainstalować darmową grę Need for Speed World.

Wykorzystując obecny w grze rozbudowany system tuningu wizualnego samochodów (Sklep z naklejkami) pomaluj jeden, wybrany przez siebie samochód. W swojej pracy obowiązkowo należy zawrzeć znak Szponu firmy NVIDIA widoczny poniżej i wykonać go na samochodzie przy użyciu naklejek dostępnych w grze. Zabronione jest natomiast odtwarzanie logotypu NVIDII i nazwy "NVIDIA". Pozostałe elementy zależą już tylko od Twojej kreatywności i to od nich będą zależeć twoje szanse na zwycięstwo..

d227xyj983n2jj.cloudfront.net/wp-content/uploads/2012/10/claw1.jpg


Kiedy Twój samochód będzie już prezentował się świetnie, zrób mu jedno lub kilka zdjęć (przycisk Print Screen - Prt Scr). Co najmniej jedno zdjęcie musi być wykonane na ekranie wyboru kierowcy, z widocznymi nazwami wszystkich kierowców tak, jak na poniższym obrazku:

d227xyj983n2jj.cloudfront.net/wp-content/uploads/2012/10/screen1.jpg


Zrobione zdjęcia znajdziesz w folderze:
Windows Vista/7 - C:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\Moje dokumenty\Need for Speed World\Screenshots
Windows XP - C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Moje dokumenty\Need for Speed World\Screenshots

Wybrane przez siebie zdjęcia należy połączyć w jeden obraz formatu .jpg lub .png oraz przesłać go jako załącznik w wiadomości e-mail na adres: , w temacie wpisując "NVIDIA napędza Need for Speed World". Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Zdjęć nie można modyfikować w programach graficznych w żaden sposób, poza kadrowaniem oraz łączeniem kilku zdjęć w jedno.

Koordynatorzy polskiej społeczności Need for Speed World oraz pracownicy firmy NVIDIA wybiorą najciekawsze z nadesłanych prac, które zostaną opublikowane na profilu polskiej społeczności Need for Speed World w serwisie Facebook. Następnie, zorganizowany zostanie zlot w grze wszystkich uczestników konkursu, podczas którego będzie można zaprezentować swoje pomalowane samochody. Zlot zostanie uwieczniony na filmie, który będzie opublikowany na kanale GramyZaDarmo w serwisie YouTube.

Spośród wyróżnionych prac, koordynatorzy polskiej społeczności Need for Speed World oraz pracownicy firmy NVIDIA wybiorą i ogłoszą zwycięskie prace.

Kiedy muszę to zrobić?
Zdjęcia pomalowanych samochodów należy wysyłać do 8 listopada 2012 roku.

Najciekawsze prace zostaną opublikowane na profilu polskiej społeczności NFS World: 9 listopada 2012.

Zlot uczestników konkursu odbędzie się 16 listopada 2012 o godz. 20:00.

Wyniki zostaną ogłoszone na profilu polskiej społeczności NFS World w ciągu 14 dni od opublikowania wyróżnionych prac.

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie: http://www.ea.com/pl/news/regulamin-konkursu-nvidia-nfsw
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.