Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Forum dyskusyjne

Sleeping Dogs

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#1
Z serii polecamy kolejna gra, którą przeszedłem i polecam. Produkcji próbującym dorównać GTA było wiele, grałem w wiele jak Saint's Row, The Godfather, Mafia itp i chociaż ta ostatnia jest zupełnie innym światem dla GTA to znalazłem w końcu idealny produkt, który gdyby nawet teraz nie było GTA, ratowałby właśnie ten rynek gier. Wcześniej był to tytułowy True Crime, którego przeszedłem zarówno 1 jak i 2 część od A do Z, potem było cicho i myślałem że nic z tego nie będzie i kolejna część nie ma szansy wydania. Okazało się jednak inaczej i po wielu trudach w końcu jest! Mowa oczywiście o Śpiących Psach, gra jednym słowem jest zajebiaszcza, świetna fabuła 3x lepsza niż ta z GTA IV, duży obszar, dużo robótek do wykonania, możliwość uczenia się sztuk walk, chodzenia na randki, hakowania kamer ulicznych itd. Gra zrobiła na mnie naprawdę ogromne wrażenie a na plus dochodzi motyw właściciela. Nawet jeśli ukradniemy jakiś samochód to do garażu go nie wpakujemy. Od tego jest Diler, gdzie kupujemy super sportowe bryki i one następnie trafiają do naszego garażu (parking), gdzie możemy je odbierać w razie potrzeby. Tytuł jest świetny jeśli nie możesz doczekać się GTA V, to naprawdę, musisz obczaić ten produkt i szczerze powiem warto kupić oryginał bo gra po prostu miażdży a do tego przy produkcji pomagał zespół z Polski także jest czym się chwalić. Więcej na temat tego produktu niżej...

Sleeping Dogs


Opis gry:


Sleeping Dogs pierwotnie miała być trzecią częścią serii True Crime, jednakże po perturbacjach prawnych konieczna okazała się zmiana tytułu, aczkolwiek nie konceptu gry. Tym razem przenosimy się na Daleki Wschód. Fabuła jest też silnie zainspirowana azjatyckimi filmami sensacyjnymi ze szkoły Johna Woo, takimi jak np. Hard Boiled. W grze poznajemy detektywa Wei Shena, który próbuje przeniknąć do struktur niebezpiecznej przestępczej organizacji Sun On Yee. Żeby zdobyć zaufanie gangsterów Wei musi wykonywać polecenia, pnąc się w hierarchii mafii. Droga prowadzi przez wiele mniejszych i większych zleceń, podczas których zasiadamy za kierownicą szybkich samochodów, skaczemy po dachach i walczymy z przeciwnikami wręcz. Wymienione wyżej elementy są główną treścią Sleeping Dogs. Bohater szybko uczy się sztuk walki, korzystania z najróżniejszych broni i wielu innych technik siania destrukcji. Miejscem akcji jest wspominany Hongkong, podzielony na kilka zróżnicowanych dzielnic (od tonącej w przepychu Central HK, aż po biedną Aberdeen). Oczywiście w mieście pojawia się wiele pobocznych zadań i wyzwań, które urozmaicają zabawę.Istotnym elementem gry jest moralny aspekt pracy detektywa pod przykrywką, silnie inspirowany Splinter Cell: Double Agent. Gracz musi uważać, by z jednej strony nie przeciągnąć swojego bohatera na ciemną stronę, a z drugiej by utrzymać zaufanie nowych pracodawców. Inspiracje niezliczoną ilością amerykańskich i azjatyckich filmów akcji widoczne są w przestylizowanej, wyrazistej oprawie produkcji. Wizualnie gra prezentuje się naprawdę dobrze i oddaje klimat wschodnioazjatyckiej metropolii w pełnej krasie.

Galeria:

host.nfszone.pl/images/00601070642966453133.jpg
host.nfszone.pl/images/73470699676201472693.jpg
host.nfszone.pl/images/05125756649260124907.jpg
host.nfszone.pl/images/57532070968841982609.jpg
host.nfszone.pl/images/05203432686897660809.jpg
host.nfszone.pl/images/81641933312643168630.jpg


Movie:


[movie=youtube]SE2ADqLuzvU[/movie]


[movie=youtube]6MBFOidzHOo[/movie]
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#2
Pograłem w to jakąś godzinkę i gra mnie jakoś nie urzekła specjalnie. Na początku jest sama bijatyka, krew i przemoc. Znużyło mnie to w końcu, ale myślę, że kiedyś powrócę do tego tytułu.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#3

Cytat

Gwozdek napisał(a):
Zagrałem godzinkę na X360 i gra mnie jakoś nie urzekła specjalnie. Na początku jest sama bijatyka, krew i przemoc. Znużyło mnie to w końcu, ale myślę, że kiedyś powrócę do tego tytułu.


Właśnie to jest w tej grze najlepsze, a z biegiem czasu będą misje i ze strzelaniem i nie tylko.
Nie rozumiem jak można odrzucić grę przechodząc parę misji... Hong Kong to nie Staty że każdy ma bronie i wywija ;d
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#4
Najwyraźniej nie kręci mnie miażdżenie głów przeciwnikom. ;)
L
lysy90 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#5
Powiem tak pograłem w demko na xboxie i grafika i sama fizyka jest kozacko zrobiona,warta kupna gierka do premiery GTA V.Misje tez zrobione dla triady i dla policji elegancko .
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.