Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Forum dyskusyjne

Szukasz gry? Napisz tutaj, pomożemy.

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#1
Jak w temacie. Jeśli szukasz fajnej gry, w którą możesz pograć bez strzępienia sobie nerwów, napisz tutaj, a postaramy się pomóc.

Uwaga.
Poniżej zamieszczam listę polecanych przeze mnie gier. Każdy może zrobić to samo, ale obowiązkowo dzieląc na kategorie.
Jeśli ktoś szuka gry, to proszę nie pisać postów w stylu ''Cześć, szukam gry na dłógie godzinki! pomuszcie!". Sprecyzuj, z jakich gatunków gry cię interesują (jeśli musisz, napisz obojętnie) i powiedz, w jakiej cenie ma być ta gra.

Moja Lista Polecanych Gier:

FPS
- Call of Duty: Black Ops. Tryby gry: Single Player (Kampania - akcja osadzona na realiach zimnej wojny, szybko tocząca się ciekawa opowieść), Zombie (można grać solowo lub w kooperacji, w co-op max. 4 osoby. Przetrwaj niezliczone fale nieumarłych wojowników, którzy z fali na falę są coraz bardziej zapalczywi i agresywni.) oraz Multi Player - megarozbudowany tryb, kilkanaście map, kilka satysfakcjonujących trybów rozgrywki, obszerny i porządny arsenał broni) Gra jest obsługiwana przez STEAM. Koszt ok. 120 - 100zł, ale na prawdę warto.

Wyścigowe
- Need for Speed: Hot Pursuit. Tryby gry: Solo (wyścigi podzielone na misje Gliniarza lub Ściganego, oraz wolna jazda po mieście), MultiPlayer - tryby: Hot Pursuit (Ś vs G), Przechwycenie (1Ś vs 1G) oraz Wyścig (chyba nie trzeba tłumaczyć) Koszt ok. 50zł

RPG
- Wiedźmin 2. Ciekawa historia, satysfakcjonujący system wali mieczem, zadania poboczne, pojawiająca się od czasu do czasu magia) Koszt ok. 100zł

Logiczne
- LIMBO. Wspaniała gra w 2D, z czarno-białą, ziarnistą grafiką, i lekko kołyszącą się kamerą. Pierwsza myśl? Ale g**no. Po przejściu? Super gra, oryginalny pomysł i świetne wykonanie. Trudne zagadki, idealnie wplecione w grę, a nie sztywno stawiane przed graczem. Żeby zrozumieć, trzeba zagrać, a jak już się zagra, na pewno się nie żałuje kupna gry. Cena: ok. 45-50zł. Gra jest obsługiwana przez STEAM.

- Q.U.B.E. Dobra gra. Budzimy się w pomieszczeniu zaprojektowanym jakby przez architekta basenów, w bardzo osobliwych rękawiczkach. I idziem. Żeby przejść dalej, musimy za pomocą wspomnianych osobliwych rękawic "zdalnie" przesuwać kolorowe kafle odddzielające się od białych, z których miejsce naszego pobytu jest zbudowane. Czerwone można wysuwać na 3 długości, Żółte tworzą schody, a niebieskie służą jako coś ala-trampolina. Cena: Ok 50zł. Gra jest obsługiwana przez STEAM.


Tak więc tutaj piszemy, jakie gry polecamy oraz, jeśli żadna polecona przez użytkowników nam nie odpowiada, prosimy o dalszą pomoc w doborze gry.

Z@PR@$Z@M.
Need for Speed Heat
sebastianek
sebastianek 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#2
No, fajnie ze ktos o czyms takim pomyslał :P Szukam juz od dawna 2 gier ale cięzko mi je znaleźć. Kiedys grałem w demo i mi sie spodobały a originała nie moge poszukać. Oto one.

Wyscigi: Hot Wheels Turbo Racing na konsole PSX
RTS: Pacific Theatre of Operations 4 (P.T.O. IV ) na konsole PS 2
host.nfszone.pl/images/25754274421860467523.png


cdn2.driiive.com/53372.jpg
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#3
link Hot Wheelsy
Niestety drugiej gry nie znalazłem.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#4
Akcji (TTP): Gears Of War 3 (jeżeli masz X360). Jest to najbrutalniejsza gra obecnie dostępna.
Wyścigi: Test Drive Unlimited (dostępny na PC, PS3 i X360). Tylko szkoda mi jednego: nie pomyśleli wtedy o rozbudowanym tuningu optycznym.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.