Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

GTA IV problem z klatkowaniem

Ostatnia aktualizacja 12 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#1
Mam problem z GTA.


Otóż gra mi się bardzo zawiesza, nie wiem czemu. Komputer mam dobry. Ściągam właśnie sterowniki nowe, ale nie wiem czy coś to da.

Help !
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#2
Gra ma optymalizację skopaną. Napisz jeszcze, która wersja i ściągnij najnowszego patcha (chyba, że masz najnowszą wersję), a najlepiej wszystkie. Ja tak musiałem robić.
iv.pl/images/61150365373795294747.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 12 lata temu
#3
Jak wygląda to wieszanie? W którym momencie jest zwis i czy gra się freezuje czy może pojawia się błąd exe i wywala do pulpitu?
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#4
No po prostu. Pierwsza misja. Po prostu klatkuje.
Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 12 lata temu
#5
Odpowiedź jest jedna... po prostu GTA IV :) Mi najpierw jeden tydzień chodziło ładne na ponad średnich, a drugi tydzień się muliło chociaż nic nie zrobiłem... porażka jeżeli chodzi o optymalizację..
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#6
To jeżeli chcesz by chodziło dużo szybciej to wyłącz cienie, od razu doznasz dość duży skok FPS. Ogółem włączając cienie w tej grze są znaczne spadki FPS(Wiem że we wszystkich grach, ale w tej szczególnie.), Na Phenom X6, 6GB RAM DDR3, Radeon HD5770 ta gra bez cieni z resztą na full ustawieniach miała 60-80FPS, a z cieniami to do 20FPS schodziło...
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#7
Ja mam wszystkie ustawienia na medium, ale komp jest znacznie lepszy. Ściągam patcha 1.0.7.0 czy jak tam, to może podziała.
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#8
Wydaje mi się że znam odpowiedź na twoje pytanie. Zapewne masz Windowsa 7 ? Jak masz siódemkę to szukaj w google, zresztą nie wiem czemu piszesz tutaj zamiast szukać właśnie tam.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#9
Taa. Siódemeczka.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#10
Jeszcze patch'a nie ściągałeś?!!?! OMG to o czym tu dyskusja... Ściągnij patch;a z wyższym numerkiem, jeszcze bardziej optymalizuje grę.
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#11
Patch nic nie pomoże, problem tkwi w Windowsie 7 :) Musisz w panelu sterowanie zmienić jakieś ustawienie, nie pamiętam jakie, ale od tego jest google. Prawdopodobnie każdy kto ma Win 7 ma/miał taki sam problem, w tym też ja.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#12
Ale patch i tak pomoże, bez patch'a w ogóle się nie dało grać, a po patchu to już działało wszystko. Więc patch'a też niech instaluje.
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 12 lata temu
#13
Dopóki nie przestawi czegoś w panelu sterowania nic mu nie pomoże, nawet matka z Kalkuty.
R
Reev 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#14
Ja instaluje od nowa GTA, znowu. Pobawię się z commandline, może zwiększenie pamięci gry coś da.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#15
Jeden reinstal wystarczy, drugi i następny nic nie da. Zrób to o czym mówił de_ace. Potem se ewentualnie możesz patch'a najnowszego ściągnąć by nie mieć problemów grafiką i mieć jeszcze większą liczbę klatek.
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 12 lata temu
#16
Najnowszy patch to szajs. Najlepszym patchem poprawiającym optymalizację jest 1.0.0.3 i 1.0.0.4, wiem, bo oba próbowałem i zdecydowanie pomogły.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.