Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Forum dyskusyjne

Test Drive Unlimited 2

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#1
5 Miesięcy temu wyszedł kolejny Test Drive Unlimited, Wszyscy się spodziewali że przebije część pierwszą no ale niestety nie wyszło. W dodatku słaba optymalizacja sprawiła że nowa gra Eden Games stała się niegrywalna. Brak własnego radia i odsuwania fotela w kabinie kierowcy też zalicza się na minusa. Jednak chłopaki z wyżej wymienionego studia od razu wzięli się załatanie gry i faktycznie teraz jest o wiele lepiej, jednak trzeba było zrobić kilka rzeczy żeby mieć sensowną liczbę klatek na sekundę. Kiedyś klnąłem na tę grę, dzisiaj wycofuje wszystkie te słowa.

Według mnie nowy TDU2 po tych wszystkich łatkach jest grą dobra, żeby nie powiedzieć że bardzo dobrą. Przyjemność prowadzenia samochodów jest taka sama jak w poprzedniczce, a ta gra została tak zrobiona że chce się jeździć od wyścigu do wyścigu. Tutaj ogromny plus. Jeśli chodzi o miejsca dla avatara, wszystko z TDU1 zostało przeniesione tu, ale tutaj dali fryzjera, hmmm. I kolejny plus który wyszedł na dobre nowemu TDU2, Off-Road! Również nie został spierdaczony. Pora na minusy. Gra nadal ma mnóstwo błędów, a optymalizację mogli by jeszcze bardziej poprawić. Po drugie brak własnego radia (trzeba jechać na winampie :/). Wykonywanie licencji mogli sobie darować ale na szczęście da się bardzo szybko wszystkie zrobić. Grafika się za bardzo nie zmieniła, a gra chodzi gorzej że ho ho (u mnie chodzi miejscami perfect, ale fix'a opisze niżej.) Brak samochodów marki Lamborghini, może dojdzie w "mega packu" jak w TDU1. No i największy minus calutkiej gry, tryb fabularny. Jednak za te błędy dostaliśmy pierwsze darmowe DLC co jest pochwałą dla twórców, a wnosi dużo. Teraz czekać na kolejne patch;e i kolejne miejsce do wyścigów, DUBAI....

Moja ocena: 7/10

Czekam na wasze opinie

Tutaj dodaje poradnik by zwiększyć ilość FPS.
1. Wyciszamy lub odłączamy mikrofon z gniazdka i w grze również wyłączamy mikrofon. Dostajemy 15-20FPS!!!!
2. Jakość otoczenia dajemy na najniższe.
3. Po ściągnięciu najnowszych patch'y, wyrzucamy plik "System Default", znajduje się on: Moje Dokumenty - Eden Games - savegame.
4. Ponoć zmniejszenie jakości otoczenia na najniższe i danie AA x8 powoduje znaczny wzrost FPS, tego nie sprawdzałem.
I co? i gra jest grywalna, u mnie w mieście z przyciwnikami miałem 33-42FPS, na odludziu 40-60FPS.
Need for Speed Heat
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#2
Jak dla mnie TDU2 to całkiem dobry tytuł, niestety, ze spartaczoną w stosunku do poprzedniczki fizyką jazdy - już piersi lepiej się ruszają niż pojazdy. Gra pod względem graficznym wypada poniżej przeciętnej. Ratuje ją lista aut oraz imprezowy, przyjemny klimat. To tyle.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#3
Cóż. Ja dosyć długo oczekiwałem na ten tytuł. Z zapowiedzi wynikało, ze będzie naprawdę dobry. Jako miłośnik pierwszego TDU skusiłem się nawet na pre-order. I to był mój błąd. Za 160 zł otrzymałem absolutnie beznadziejną i do tego nie skończoną grę. Twórcom udało się spartaczyć wszystko co było dobre w TDU 1. Dosłownie wszystko - lista samochodów, grafika, model jazdy w TDU2 są kolejno słabe, słabe i katastrofalnie tragiczne. Do tego dorzucono kilka nowości - głupawy system poziomów i osiągnięć, który moim zdaniem lepiej sprawdziłby się w Simsach, offroad, który przypomina jazdę po księżycu, ohydny system uszkodzeń, niewykonalne licencje i niesamowicie debilny polski dubbing. Oczywiście Atari zna receptę na sukces, całość doprawiło więc zupełnie nieuzasadnionymi zaporowymi wymaganiami i ceną, która od dnia premiery nie chce spaść.
Moim zdaniem TDU2 to zdecydowanie najgorsza samochodówka w jaką miałem okazję grać. Jeśli ktoś ma ochotę kupić sobie w najbliższym czasie jakąś grę tego typu, proponuję zainteresować się jakimś innym tytułem. Np. World Racing 2 za 9.99 zł.
s5.ifotos.pl/img/malapng_wqnpwqs.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#4
Czekałem z niecierpliwością na ten tytuł, ze względu na ogromną swobodę, ale gdy zobaczyłem video recenzję i problemy ze sterowaniem to podziękowałem. Przy grach chciałbym odpocząć, a nie się denerwować topornym sterowaniem. Minusem tak jak pisze Radon jest lista samochodów i część gry trochę przypomina simsy. Oby nie trzeba było w TDU3 budować domu. Może skusze się przetestować ją po tych poprawkach.
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
Recek
Recek 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#5
Kupiłem TDU2 w dniu premiery. Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy to prawie niezmieniona grafika w stosunku do jedynki. Grafika mało ruszona, ale wymagania strasznie skoczyły.
Po drugie - model jazdy - Początkowo nie do zniesienia, lecz po paru dniach jakoś przywykłem do niego. Dla mnie mógł zostać ten model z TDU1.
Trzy - lista samochodów - najbardziej zabolał mnie brak Lamborghini. Chętnie bym pojeździł najnowszym Gallardo po bajecznej Ibizie. Poza tym brakuje paru marek z jedynki.
Four - Fabuła - Nie no, to już szczyt! Po jakiego ch... przepraszam, grzyba do tej gry została wepchnięta fabuła? Jesteśmy parkingowym, który ma szczęście i ma okazję wziąć udział w turnieju, w którym można wygrać gruby szmal. Dalej nie pamiętam, bo po co? W TDU1 przylatujemy na Oahu z 200 000$, kupujemy dom, pierwszy samochód i jazda!

Mimo tych poważnych niedoróbek, TDU 2 to całkiem fajna gra, której spokojnie wystawiam ocenę 7/10
.
M
Marianek1999 
Amator
Dodano 7 lata temu
#6
Ja po 18 miesiącach wróciłem do TDU2 i moja opinia:

1. Motory są i jest jazda na jednym kółku ;D +

2. Grafika jest ok +

3. Fizyka jest kiepska -

4. Gra przypomina simsy, które lubię i to mi się podoba +

5. Brakuje parę marek samochodowych i motorowych -

8,5/10 Kocham TDU 1 i 2 <3
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.