Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Sport

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#1
Tak więc temat ogólny. Jaki jest wasz ulubiony sport, co preferujecie?

Ja osobiście interesuje się Piłką nożną i piłą siatkową. Z tych dwóch trenuje tylko siatke, a nożna tylko dla rekreacji na osiedlu hehe. Jeśli chodzi o mecze piłki nożnej to nie jestem jakimś zapalonym kibicem, który potrafi przesiedzieć przed TV cały mecz, ale jeśli chodzi o siatkę to właśnie odwrotnie. Siedzę z ojcem i podniecam się każdą akcją hehe.

A jak u was wygląda temat sportu?
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#2
Ja lubię :
piłka nożna
siatkówka
piłka ręczna

Piłka nożna jest dużą częścią moich wakacji :D Dużo gram. Oglądam mecze całe 90 minut i podniecam się każdą akcją.
Siatkówkę lubie ogólnie. oglądam mecze, lubię grać w szkole na sali gimnastycznej.
Piłka ręczna to jest coś. Lubie oglądać polską reprezentacje w tej dyscyplinie. Grać też dobrze umiem. :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#3
Nie trenuję, lubię jeździć na rowerze, niestety pogoda w lipcu nie sprzyja. Chodzę na mecze koszykówki od mniej więcej 9-ciu lat na Anwil Włocławek :)
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
Ja gram w piłkę prawie codziennie, no może przesadzam, ale bardzo dużoo. Od jakoś 2 miesięcy też gram w kosza.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Demi
Demi 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#5
No i dodam, że F1 oczywiście też jest przeze mnie oglądane, ale w tym roku bez Kubicy to już nie to samo i nie za bardzo chce mi się włączać Telewizor jak F1 leci. : (
img35.imageshack.us/img35/129/grafff.png


Nie każde ścienne dzieło jest wandalizmem... To jest moje życie, możesz mnie zamknąć, ale ja nigdy nie przestanę... bo oddany jestem tej sztuce...
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#6
Ja trenuję koszykówkę i chętnie mecze oglądam, trochę piłki nożnej, siatkówki i p. ręcznej. Sport jest dużą częścią mego życia. :D
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
dongU
dongU 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#7
Ja gram w klubie w piłkę nożną jestem stoperem heh, oglądam całe mecze i podniecam się wszystkim a szczególnie Barcą :P W kosza gram czasami z kumplami na podwórku, a i w siatkę też gram z kolegami na " Orliku " bardzo lubię siatkę jednak że nie tak jak piłkę ;p Ostatnio jestem zapalonym fanem skatingu a dokładniej deskorolki ;p F1 też lubię ale gdy Roberta nie ma .... Lubię sporty motorowe ogólnie ale najbardziej Rajdy samochodowe. Ręczną też lubie ale tylko oglądać. Kocham sport jest częścią mojego życia. Kiedyś nawet jak tata mi przywiózł piłkę z Niemiec to z nią spałem i była na specjalnej półce do tych czas nieużywana. :P A więc tabela moich ulubionych sportów jest taka:

1. Piłka nożna
2. Skating
3. Siatkówka
4. Rajdy samochodowe
5. F1

Oj ale się rozpisałem ;p
host.nfszone.pl/images/13107925900330658669.png


Drift tag.

by Siekierka
B
benek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
Ja nie za bardzo lubię grać w piłkę nożną . Ja bardziej zajmuje się " Skejtingiem " a dokładniej pomykam na Bmx'ie . Od czasu do czasu zagram w koszykówkę i w piłkę ręczną. Czasami jeśli już naprawdę nie mam co robić to ćwiczę Le Parkour. ; D Jeżeli pogoda nie sprzyja lubię oglądać w telewizji programy sportowe np. Hokej czy Bobsleje . no to tyle . ;d

Kuba mówiłeś że nie podoba ci się deska . A jednak przekonałeś się to tego jakże ciekawego sportu . ; D
img197.imageshack.us/img197/1919/jokera.png


PSN: benek8

Origin: benek8

Skype: visjanusz

dongU
dongU 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#9
Oj jak zacząłem jeździć to zaczęło być to bardzo emocjonujące ;p
host.nfszone.pl/images/13107925900330658669.png


Drift tag.

by Siekierka
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#10
No Benek, też skakałem parkour kiedyś z kumplami :D Teraz już nawet o tym zapomniałem ;p
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#11
A mnie już sport nie rajcuje tak, jak kiedyś. Wcześniej lubiłem pograć sobie w piłkę ręczną czy w tenisa stołowego. Teraz jeżdże na rowerku i od czasu do czasu pobiegam.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: dongU, Inventer89, Radzio, Leeav, benek, Black Ice, Gwozdek, Demi