Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Medal of Honor - kilka pytań

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#1
Siema, zamierzam kupić nowego MoH'a ale mam do tej gry dość duże uprzedzenia..
Chciałbym zadać kilka pytań osobom które mają tą grę lub grały w nią.

1. Ile na prawdę jest misji w Kampanii Single? Bo trochę trudno mi uwierzyć żeby na serio panowie z DICE i EA dali się tak ośmieszyć żeby dać tylko Prolog, Dzień 1, 2 i 3.
2. Ile jest leveli w Multi?
3. Jak przebiega (z grubsza) rozwój wojaka?
4. Ile ich jest i na jakim poziomie są mapy?

Za odpowiedzi z góry dzięki :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#2
Ja własnie dzisiaj przeszedłem kampanię, tez ostatnio sobie ta gierke kupiłem. Tez byłem uprzedzony po zobaczeniu paru opinii mimo tego gra jest bardzo przyjemna;)
Misji nie pamiętam ile dokładnie ile jest ale o to nie musisz się martwić. Misje są podzielone na prolog (jak pamiętam 2 misje), dzień 1 (6 misji) i dzień 2 (2 misje). może wydawać się mało - według recenzentów rozgrywka to ok 4 godzin, mnie się to jednak przesadzone trochę wydaje - na najwyższym poziomie trudności kampania zajęła mi ok 6 godzin. Misje są jednak zróżnicowane i ogólnie bardzo fajne.

Z tego co na razie zauważyłem postać w multi przechodzi na poziomy w obrębie trzech typów żołnierzy - strzelec, komandos i snajper (w każdym osobno). Aby przejść na kolejny poziom należy uzbierać odpowiednio dużo punktów, które dostaje się za zabójstwa (na różne sposoby), opanowanie punktów itp. Ile poziomów jest, jeszcze nie wiem.


Nie wiem dokładnie ile jest map, na razie tylko na kilku z nich grałem. Mnie osobiście bardzo się podobają, sa małe a rozgrywka na nich dynamiczna.

Sorry, że tak ogólnie o multiplayerze się wypowiedziałem, ale na razie stosunkowo niedługo grałem.
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#3
Hm, czyli 2 misjie prologu, 6 isji dnia 1 i 2 misje dnia 2... razem 10 misji. Nawet nieźle, biorąc pod uwagę to że w Black Opsie jest 15 a i tak po 11-12 już trochę mi się przydługo wydawało. Wolę, żeby było niechby 5 misji, ale żeby były one długie, trudne i wymagające wysiłku ze strony gracza bo w Black Opsie grało mi się na poziomie ''Doświadczonym'' nieco zbyt łatwo, Weteran dopiero zaczynał sprawiać trudności - myślę że tu nie ma takiego problemu. Chociaż wg. mnie tak jest głupio - to właśnie chyba misje powinny być podzielone na dni a nie na odwrót, no bo jak w jeden dzień można wyruszyć na 6 misji, nierealne.
Co do tego, że mapy są małe - bardzo mi to odpowiada, oby były ciekawe...
Dodam jeszcze kilka pytań..
1. Czy w poszczególnych klasach, czyli, jak wymieniłeś, Strzelcu, Komandosie i Snajperze, jest duży wybór broni i czy można je ulepszać (jeśli tak to w jaki sposób?)
2. Czy otoczenie jest zniszczalne?
3. Czy gra jest obsługiwana przez ten shit zwany Steamem?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#4
1. Bronie mozna wybierac, ale jeszcze nie odblokowałem tej funkcji, więc nie wiem jaki jest wybór. Bronie mozna modyfikować.
2. na multi nie, w Single w niektórych misjach.
3. Chyba tak.
diego0008
diego0008 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#5
Jest super naprawdę warto :)
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#6
Czy możesz dać mi zdjęcie menu gry? Bo widziałem menu na kilku niewyraźnych momentach w filmikach na YT i wyglądało du*nie.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#7
Moim zdaniem jest bardzo fajne;) Ale ogólnie grafika nie jest zaletą tej gry. tzn Jest dosyć nierówna, w niektórych misjach piękna, a w niektórych dość marna, ale kampania jest na tyle dynamiczna i wciągająca, że ja przestałem na to zwracać uwagę;)

Menu główne single playera:
img217.imageshack.us/img217/6456/moh2011051115375128.th.png


Menu główne multi playera:
img695.imageshack.us/img695/4906/mohmpgame20110511153928.th.png


Warto dodać, że w menu single playera jest genialna muzyka;)
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#8
Nawet nawet ale... wyjaśnij mi parę rzeczy.

1. Co to za ''dodatki''?
2. Ta opcja ''graj ze znajomymi''. Jak działa? Jak w nią kliknę to przenosi mnie do meczu znajomych czy jak?
3. Przerobiłeś coś w menu SP czy na prawdę w rogu jest taka paskudna pikselizacja?
4. O co chodzi w tym trybie 1 klasy?
5. Jak działa opcja ''Dopasuj graczy''?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#9
1. Mówiąc szczerze nie widziałem co to za dodatki. teraz dopiero popatrzyłem - mozesz tam obejrzeć sobie filmiki z gry (są całkiem fajne;)) i zobaczeć napisy końcowe.
2. Nie wiem jak działa ta funkcja bo nie mam znajomych grających w Medal of Honor.
3. W tle menu masz filmiki, ta pikselizacja to efekt przechodzenia jednego fragmentu filmu w drugi;)
diego0008
diego0008 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#10
Chce wam się to wszystko pisać ;) bo mi nie dl mnie gra jest świenta i tyle :)
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#11
Radon, sprawdź dokładnie zniszczenia w multi ;) bo dzisiaj czytałem to pisało że multi robiło DICE na silniku Frostbite 1.5, a w BFBC2 był frostbite 1.0 i można było rozwalić praktycznie wszystko, więc otoczenie w multi na 100% jest zniszczalne :)
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#12
Wiem, ale własnie w Medal of Honor zniszczeń nie ma, nawet w jednej recenzji sie dziwili.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#13
a dla fanów COD'a wiadomość :

Call of Duty: Modern Warfare 3 potwierdzony..sorki za offtop..
i.imgur.com/FrOlLrY.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.