Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Forum dyskusyjne

Siemanko!

Ostatnia aktualizacja 9 miesiące temu
AuresR
AuresR 
Obserwator
Dodano 9 miesiące temu
#1
Siemanko!
Mam na imię Piotrek, mój pseudonim wyścigowy to AuresR a ciągnie się za mną właściwie od wielu lat począwszy od postaci w grach takich jak Lineage II oraz World of Warcraft gdzie w pierwszej z gier dzierżył go wojownik - Duelist, w drugiej Night Elf Warrior. Dopisałem jedynie literkę R na koniec w grach wyścigowych. Grałem przez kilka lat na symulatorach tj rFactor, seriach GTR, Richard Burns Rally, Assetto Corsa, oraz bardziej Arcade Dirt Rally itp. korzystając przy tym z Logitech DFGT oraz G27 z dodatkowym ręcznym i skrzynią sekwencyjną. Prowadziłem nawet kanał na yt ale niestety bardzo krótko, zakończyłem tworzenie przez okoliczności jakie w życiu wystąpiły. Na kanale zostało jeszcze kilka filmików.
W serie NFS gram namiętnie od czasów NFS Hot Pursuit III. Od tego czasu pominąłem jedynie NFS Undercover. Próbowałem ostatnio się przekonać ale spojrzałem na gameplaye i ten model jazdy to jakaś kompletna porażka, odpuściłem. W serii Need For speed od zawsze poszukuje przyjemnego modelu jazdy. Nigdy nie wymagałem Bóg wie czego od gry Arcade. Jest to po prostu gra przy której można się rozerwać bez większego wysiłku. Najlepsze wspomnienia mam z edycją Underground, U2 oraz Most Wanted. Głównie przez klimacik jaki tam występował ale chyba jeszcze bardziej dlatego utkwiły mi tak w pamięci dlatego, że były to czasy dzieciństwa i każda taka gra robiła wielkie WOW. Dziś ludzie nie wiedzą czego chcą i nie potrafią docenić tego co jest i tego co mają. Gry są rewelacyjne ale większość stawia bardzo duże wymagania nie widząc tego co jest już osiągnięte. Zgodzę się z tym, że model jazdy jest uproszczony a poziomy trudności zmniejszone ale rozbudowanie gry, mapy, tuning no bajka. Aha z nowszych wersji NFS ... uwielbiam zasiąść przy piwku, włączyć muzyke trance np. asot i odpalić NFS Hot Pursuit z 2010. Te auta po prostu płyną w zakrętach, soundtrack jest świetny, widoki, opady deszczu nad lazurowym wybrzeżem, burzowe noce w trakcie których pędzimy walcząc z czasem w Lambo, no rewelacja.
Ostatnim NFS jaki mnie zachwycił to Payback. Spadło wiele krytyki na tą grę. To prawda, sporo minusów było tj lootboxy, bajkowa grafika, ziomalskie klimaciki, banalny model prowadzenia aut. Mimo to było tam przecież sporo szaleństwa! drifty bajeczne, furek sporo i względnie sporo tuningu. Zobaczymy co pokaże Heat ale z tego co widzę wszystko zapowiada się fajnie ale producent chyba nie bardzo wie jak pogodzić problemy z modelem jazdy, który jest najistotniejszy w grach WYŚCIGOWYCH.
Pozdro!

P.S
gra ktoś jeszcze w jakieś Multi ze starszych nfsów?
pograłby coś ale nie mam z kim
Życie to nie gra. Gra to nie życie ... ale na szczęście NFS to coś więcej! Grin
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 9 miesiące temu
#2
Cześć! Grin Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i będziesz się udzielał Wink
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 9 miesiące temu
#3
No siemka, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie Wink
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 9 miesiące temu
#4
Witamy w naszych skromnych progach Smile
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.