Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Procesor, grafika, RAM – pójdzie NFS 2015?

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
N
nbc 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#1
Nie wiem czy to jest właściwy dział, więc jak coś to proszę o przeniesienie. Mam takie pytanie, bo pewnie gracie na różnym sprzęcie w NFS. Czy pójdzie mi na tym NFS 2015?
Intel Core i3 3210
MSI GeForce GTX 960 GAMING 2GB GDDR5
8 GB RAM

Dodam, że nie chodzi mi o jakieś 20 – 25 fps, tylko > 35 na wysokich detalach (ewentualnie na średnich).
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#2
Na średnich może Ci pójdzie te >35, tak sądzę. Ale raczej słuchałbym się bardziej obeznanych w temacie, więc czekaj na inne posty ;)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#3
Na wysokie detale raczej nie ma co liczyć, stabilnego framerate'u powyżej 30 fps też bym się nie spodziewał.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#4
Mamy temat, w którym gracze wpisują swoje konfiguracje i mówią jak im działa NFS. Zajrzyj tu.
N
nbc 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#5
Trochę się zawiodłem. Mam już NFS 2015, ale jest około 30 klatek, a jeszcze jak w tle jest dużo elementów + te oświetlone wieżowce, to wtedy nawet 22 - 25 i to wszystko przy średnich ustawieniach :( Jak sprawdzałem rekomendowany sprzęt pod tę grę, to niby procesor za słaby. Mam rację?
rumcajs
rumcajs 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#6
Pewnie, że masz za słaby procesor. Albo musisz się zadowolić tym co jest, albo go wymienić. Grafika jest jak ok.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#7
Albo ustaw na najniższe + komendy na originie od LowSpecGamer i będziesz miał 60 :v
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#8
Ja bym AA nie wyłączał, bo gra wygląda strasznie.
N
nbc 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#9
Na niskich i do 60 dochodzi, ale jakość jest fatalna. Nie wiem, chyba rozważę zakup nowego procka, bo w wakacje będzie trochę więcej czasu, więc pewnie i do innych tytułów będzie komputer za słaby. Tak do 700 zł co byście brali? Powiedzmy z tych np. Intel Core i5 4460, AMD X8 FX-8370, Intel Core i5 6400. Który będzie najwydajniejszy, a jednocześnie nie będzie tak bolało po kieszeni?
rumcajs
rumcajs 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#10
Trudno powiedzieć. AMD jak zwykle w benchmarkach góruje na Intelami - http://www.strefa-zakupowa.pl/ranking.../procesor/. Ale jak się weźmie pod uwagę tylko gry to wtedy bezapelacyjnie Intel https://www.youtube.com/watch?v=RZ-ka...Z-kaZUEjTE.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#11
Procesor do wymiany - grafika pociągnie nawet ultra przy 30-35 fps. (Mam GTX 960M 4 GB na laptopie i tak ciągnie.)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
N
nbc 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#12
Też trochę poczytałem w międzyczasie i macie rację – procesor jest do wymiany. W najbliższych dniach się za czymś rozejrzę i dam znać jak będzie z nowym procesorem. Chyba się zdecyduję na któregoś Intela co podałem wyżej.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#13
Antyaliasing ustaw sobie na TAA, to przynajmniej nie będziesz miał mnóstwa pojedynczych białych pikseli.
Freestyle
Freestyle 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#14
Zdecydowanie procesor. Karta jest jeszcze w miarę. Ważną kwestią jest też firma i jakość pamięci RAM. Ta gra wymaga stałego łącza internetowego. Przy tych detalach jest to przynajmniej - 15 FPS. Sama grafika ciągnie, rolę odgrywa przepustowość a w przypadku NFS `15, nawet wielowątkowość procesora.

W skrócie, inwestuj w I7 ;)
obywateledecyduja.pl/wp-content/uploads/2016/07/obywateledecyduja_logo_111x59-111x59.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.