Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Star Wars Battlefront 2

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#1
[movie=youtube]ieo0K0MRsoo[/movie]

Co myślicie? Według mnie może wyjść całkiem dobra gra. Jak podaje GRYOnline.pl - "gra nie ograniczy się do przedstawienia wyłącznie Starej Trylogii, zawierając zamiast tego bohaterów z różnych er", więc może być ciekawie.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#2
Pozwolę sobie umieścić tekst który sformułowałem po obejrzeniu panelu na SW Celebration:

Battlefront 2 będzie opowiadał historię pewnej żołnierki należącej do Inferno Squad. Historia tej elitarnej jednostki imperium będzie opowiedziana również w książce "SW:B2 - Inferno Squad". Fabuła gry będzie toczyć się pomiędzy wybuchem 2 Gwiazdy Śmierci a Przebudzeniem Mocy. Mamy obserwować poczynania drużyny Inferno, chcącej pomścić śmierć Imperatora. Oprócz tego będzie dostępny multiplayer, obejmujący wszystkie ery znane z filmów. UWAGA: BĘDĄ KLASY! Więc najprawdopodobniej zniknie system gwiezdnych kart. Z tego co zrozumiałem z panelu na Star Wars Celebration będzie można też ulepszać pojazdy i bohaterów. Jak na razie z planet potwierdzone są Hoth, Endor, Camino i planeta pochodzenia głównej bohaterki. #autorskiTekst #GrzechuDziennikarz
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#3

Cytat

Gregi napisał(a):
Gwiazdy Śmierdzi


Skąd wiesz, że śmierdzi? ;)
Kampania dla jednego gracza to definitywnie jest plus, wszystkie ery w multiku też. Ciesze się, że (chyba) zlikwidują system kart, którego nienawidziłem.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#4
Zapowiada się ciekawie, nawet podobno nie ma być Season Passa *wow*. Ale nie polecam chyba kupna pre-ordera, chyba lepiej poczekać do premiery by wiedzieć co i jak. No na pewno ep 1-3 nie będzie w single player, ten ma dotyczyć tylko i wyłącznie działalności Inferno Squad.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#5
Ja system kart lubiłem, tylko był ten zgrzyt że się miał nijak do personalizacji stroju, który kanonicznie mógł być naderwany (szturmowiec uderzeniowy z pistoletem blasterowym i plecakiem skokowym - a w plecak skokowy byli wyposażeni jedynie jump trooperzy)
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#6
To prawda, złota zasada :)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
You do not have access to view attachments
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#7
W ogóle tak patrząc, mam wrażenie że EA Battlefront I był poligonem doświadczalnym połączonym ze zbiórką pieniędzy na II część, bo nie potrafię sobie inaczej wytłumaczyć po co powstała jedynka.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.