Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Project CARS 2

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#1
[movie=youtube]rnCQEWIOyTE[/movie]

premiera pod koniec roku na PC, XBO i PS4 (pewnie zostanie parę razy przełożona). Twórcy obiecują więcej aut (170) i licencji producentów (pod tymi względami poprzednia część nieco rozczarowała), funkcje e-sportowe (Mrówa propsuje), VR i 12K. Imponująco wyglądają nowe warunki pogodowe i ich wpływ na ewolucję otoczenia. Co sądzicie?
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 7 lata temu
#2
Zapowiada się zacnie. Czekam na moje TOP3 nadchodzących samochodówek, czyli GTR3, DiRT4 i Project Cars 2 (gdzieś tam w oddali też Assetto Corsa 2)
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#3
Widziałem na FB Khyzyla, grafa zamiata szczękę pod fotel.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#4
Pojawiły się już pierwsze gameplaye i wygląda to całkiem nieźle :P Ale pewnie i tak nie zagram, bo coś mi ta gra nie podchodzi xd Czekam na GT.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#5
Normalnie mam mokro.
Nie chcę się zawieść pod względem technicznym, bo pod względem gameplay'u raczej nie mam prawa się zawieść. Grafa to tylko taki bajer, nie to jest najważniejsze w simracerach :D
Chad - AC2 raczej nie będzie w tym roku, mówili, że będą aktywnie rozwijać tą grę która jest teraz.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 7 lata temu
#6
Dlatego napisałem, że gdzieś tam w oddali. Bo na pewno Assetto Corsa 2 nie wyjdzie w tym roku, ale będzie.

Cytat

"Grafa to tylko taki bajer, nie to jest najważniejsze w simracerach"


Dobrze gadasz, ale miło że się starają zrobić świetną grafę Grin
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#7
Dlatego powiedziałem bajer ;D Nie jest to konieczne, ale jest miło że jest ładna gra.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#8
Macie tutaj trochę gameplaya nagranego przez mojego kolegę, że tak powiem, "z pracy" :)
[movie=youtube]mybMR6-N8Ws[/movie]
[movie=youtube]PeJWyTIb-YI[/movie]
Tutaj gameplay na padzie:
[movie=youtube]VavaK5gY6M8[/movie]

Zresztą on pracuje w Slightly Mad Studios, więc jak gra się nie uda to jest pierwsza lepsza osoba do zwyzywania ;D
Żartuję, nie ma nic wspólnego z kwestią działania gry, bo on projektuje obserwację gry i UI replayów, itd.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#9
RALLYCROSS ZAPOWIEDZIANY!
Mają licencję na auta i trasy, więc będzie super :)

[movie=youtube]-KuENMxrpXk[/movie]

Dodam coś jeszcze w załączniku :)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
You do not have access to view attachments
Cubix-zkz
Cubix-zkz 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#10
Myślę że PC2 nie będzie miało szans z nadchodzącym GT Sport na które czekam najbardziej... :)
widefon.com/_ld/97/s50052485.jpg
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#11
Nie zgadzam się. Tyle ile oni teraz wprowadzą aut, tras.. nowa, lepsza fizyka, aktywna fizyka wody na torze.. Wsparcie dla kierownic I W SUMIE NAJLEPSZA GRYWALNOŚĆ na nich. Rallycross.. panie. Gdzie ty GT Sport nad PCars 2 stawiasz xD
Ale oczywiście opinię szanuję, każdy ma prawo mieć swoją ;)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Cubix-zkz
Cubix-zkz 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#12

Cytat

Morvic napisał(a):

Nie zgadzam się. Tyle ile oni teraz wprowadzą aut, tras.. nowa, lepsza fizyka, aktywna fizyka wody na torze.. Wsparcie dla kierownic I W SUMIE NAJLEPSZA GRYWALNOŚĆ na nich. Rallycross.. panie. Gdzie ty GT Sport nad PCars 2 stawiasz xD
Ale oczywiście opinię szanuję, każdy ma prawo mieć swoją ;)



Chodzi mi głównie o model jazdy i grafikę ;P na to czekam najbardziej. Odwzorowanie torów czy samo prowadzenie, w poprzednich GT sprawiało mi najwięcej zabawy, na kierownicy obowiązkowo :P W PC i tak pewnie zagram. Zostaje czekać do premiery :)
widefon.com/_ld/97/s50052485.jpg
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#13
Nie jestem pewien, czy czasem GT będzie grą bardziej pod pada? GT to chyba bardziej taki simcade, jeśli się nie mylę, choć bardziej pod arcade podchodzący. PCars2 stawia bardziej na kierownice. Oczywiście da się na padzie, ale o wiele lepiej na kierze. Co do grafiki mogę się zgodzić że GT przebije pCars. Choć ja od simracera (niekoniecznie nazwałbym pCars simracerem, ale przyjmijmy że tak) nie oczekiwałbym ultra grafiki, a raczej dobrej fizyki, dobrze odwzorowanych torów i aut.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Cubix-zkz
Cubix-zkz 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#14
GT to typowa gra na kiere i nie potrafiłbym grać w to na padzie :P Co do modelu jazdy nie widziałem gry która miała by bardziej realistyczny. Na pierwszym PC zawiodłem się trochę na ilości samochodów, kiedy GT 6 miało ich ponad 1000 ^_^ Ale ogólnie grafa i dźwięki autek były kozackie i do GT 6 nie było co porównywać. Jednak GT to trochę inny rodzaj gry: przez dobre 2-3 godzinki możesz siedzieć nad jedną próbą czasową czy wyścigiem dobierając odpowiednie części i praktycznie w pełni konfigurować ustawienie samochodu - za to kochałem tą grę i nienawidziłem :)
widefon.com/_ld/97/s50052485.jpg
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#15
Z tego co wiem to w GT6 było sporo modeli z GT5, tylko garstka była robiona "od zera" do GT6 :p więc tak troszku lipton...
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#16
A co ty, Mada myślisz że się co część robi modele od nowa? Po co? Myślę że więcej czasu się zaoszczędzi dopracowywując stare modele niż robić je całkowicie od nowa.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#17
To byłby całkowity bezsens. Przecież w 3 lata nie wymodelują na nowo 1000+ samochodów. Do GT6 dodali 130 samochodów i bardzo dużo odświeżyli wizualnie (w 3 lata, dla porównania Ghost w 2 lata zrobił 50). W sumie było ich 1200 więc sporo ;) Myślę, że w tym roku doświadczymy podobnego zjawiska w nowym NFS :)

Morvic jak nie masz pojęcia o Gran Turismo to lepiej się nie wypowiadaj. GT to SYMULATOR JAZDY. Często ludzie się śmieją z kwadratowych drzew, piszczących opon i okropnie brzmiących silników, ale te elementy są nieistotne, bo najważniejsza jest fizyka jazdy i na tym GT się skupia. A jeśli chodzi o kontroler... Zarówno GT, Forza jak i PC nadają się do grania padem i kierownicą. To są gry masowe, które trafiają zarówno do doświadczonych graczy jak i do dzieciaków. Dlatego jest tak dużo opcji i wspomagaczy - każdy może dostosować grę pod siebie ;)

Ale koniec tego off-topu, bo to temat o Project CARS 2.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#18
[movie=youtube]fnmh9jv7ISY[/movie]

Gameplay Rallycross.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#19
BMW M6 GT3 i Red Bull Ring potwierdzone :)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
You do not have access to view attachments
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.