Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Zaniżanie ocen w SR - temat ogólny

Ostatnia aktualizacja 2 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#1
Życie to jeden długi wyścig. Podczas niego prawie cały czas rywalizujemy z innymi. Tworząc NFSZone miałem nadzieję, że to będzie przystań, w której nie będziecie na siebie wrogo patrzeć, że będziemy wobec siebie życzliwi i będziemy tu miło spędzać czas. Jakiś czas temu sugerowaliście, by przywrócić Black List - by tuningi miały większy sens niż tylko wrzucanie i czekanie na komentarze i oceny innych. Reaktywowaliśmy BL. Byłem świadomy, że to może zaostrzyć rywalizację, która dotychczas była niewielka i kończyła się na porównaniach średnich ocen poszczególnych użytkowników. Sądziłem jednak, że każdy z użytkowników jest na tyle rozsądny, że podejmie uczciwą walkę i nie będzie złośliwie oceniał pracy innych by zdobyć 1 czy 2 punkty na BL. Rozumiem, że każdy może mieć inny gust - więc może zamiast postawić negatywną ocenę, mocno odbiegającą od większości, dajcie sam komentarz zamiast psuć ogólną ocenę. Kto jak kto, ale wychowankowie NFS Most Wanted (2005) powinni wiedzieć, że walka za wszelką cenę nie popłaca.
BL to zabawa, nikt nie dostaje nagród za pierwsze czy drugie miejsce. Rozumiem, że część z Was może serio traktować BL, ale niech Wam cel zdobywania punktów nie przyćmiewa całej reszty, bo może zdobędziecie 1 czy 2 punkty, ale stracicie szacunek i uznanie innych graczy. Weźcie sobie tę radę do serca, żeby nie trafić do tego tematu w przyszłości.

Zaniżanie ocen zgłaszajcie mi na PW - rozpatrzę każdą sprawę. Podajcie linki do prac, mając jednak na uwadze, że jest wolność słowa i czasami może się zdarzyć, że inni użytkownicy mogą mieć odmienne zdanie.
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#2
Bardzo się cieszę że powstaje taki temat :) Będę przysyłał zgłoszenia jak będę miał jakieś wątpliwości, czasami nawet nie tylko na swoich pracach ;)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#3
Tzw płacz-temat, raczej zły pomysł.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#4
Czasami są nadużywania i musimy reagować.
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#5
http://nfszone.pl/photogallery.php?ph...to_id=2704 Tutaj zgłoszenie.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#6
link
Yosimoro
Yosimoro 
Amator
Dodano 6 lata temu
#7
A może by tak zrobić inaczej. Zamiast ocen na SR, zrobić zestawienie aut z całego tygodnia i po prostu każdy mógłby oddać jeden głos na projekt, który mu się najbardziej podoba? Wtedy nie było by pretensji o zbyt niskie oceny itp. A po miesiącu zrobić konkurs na auto miesiąca i głosować w taki sam sposób. Nie wiem jak to u was jest, bo jestem tu od chyba 2 tygodni, i nie wiem co ile wprowadzacie zmiany itd., ale wziąłbym taka opcje pod uwagę.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#8
Yosi, po części takie coś jest organizowane jako AM - najlepsze 4-5 projektów z całego miecha się ściąga do głosowania :p
Yosimoro
Yosimoro 
Amator
Dodano 6 lata temu
#9
Nie wiedziałem o tym, dopiero teraz przejrzałem na szybko archiwum. Na waszym miejscu zrobiłbym to samo z autem tygodnia. Ewentualnie dał 2 głosy dla każdego, jeśli będzie sporo aut i wybór będzie trudny. Oceny na SR można by było zostawić, ale nie miałyby one na nic wpływu. Tak ja to widzę :)
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#10
To nie jest zanizanie - każdy ma inny gust po prostu, także oceny naturalnie będą różne a tu nie ocenia się czasu ile to zajęło tylko jak to się ostatecznie prezentuje można poświęcić mało czasu a zrobić ładny projekt.
Yosimoro
Yosimoro 
Amator
Dodano 6 lata temu
#11
W Twoim przypadku to jest zaniżanie. W SR chodzi o to, aby wykorzystać edytor winyli do maksimum i przy tym zrobić ładny dla oka projekt. Mimo to 95% samochodów w SR to auta, którymi wstyd jeździć w realu, i to normalne, np. takim driftowozem nie wyjedziesz na ulice. Zakładam, że Tobie podobają się tego typu auta (mi też): link
link
Tyle, że to nie wymaga żadnego wkładu pracy. I dlatego wszyscy się z Tobą nie zgadzają.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#12
SlavicBoy, jakbyś wszedł do galerii sztuki i byś widział skomplikowane obrazy, to i tak byś cenił sobie tylko obraz z namalowanymi dwiema kreskami i okręgiem? No kurczę blade, u nas SR to taka galeria sztuki klasycznej, nie nowoczesnej.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#13
Jak można porównywać obrazy do oklejania aut? xD to dwie różne kwestie, auta w SR widać że są czesto robione na siłe byleby by było porobione i czemu temu dawać wysoką ocenę wbrew własnemu zdaniu? Poza tym chyba właśnie po to jest przedział od 1 do 10 gwiazdek, gdyby był wymóg samych wysokich ocen to byłby ich inny zakres.
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#14
W auto bez malowania nie potrzeba żadnego wkładu, to nie ma sensu, i tak każdy będzie dawał 1-2 bo na tyle takie auta zasługują
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#15
Jak auto jest robione na siłę to dostaje niskie oceny, bo wygląda na takie co jest robione na siłę.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#16
Kogoś w ogóle obchodzą te oceny w SR? SkurczybykBoy - jak najbardziej można porównywać - tak, jak tworzysz graffiti na ścianie budynku tak możesz malować coś z sensem na karoserii auta. Weź sobie nabierz może dystansu, bo to podejście przypomina parskatego gówniarza który w gierkach za wszelką cenę chce wirtualnie "spełnić" swoje marzenia. Może zamiast tego rusz dupsko do roboty (jak zaczniesz teraz to będzie Cię na takie autka stać).

Sam bym żadnym z aut, które robiłem nie jeździł w realu. I co z tego? Fajna nisza powstała na tym portalu, fajne gromadzicho tuningowe i fajnie, że się mogłem do tego przyczynić. Więc z łaski swojej nie sraj im tego, bo traktowanie tuningu w ten sposób - bądź co bądź - rozwija i wyobraźnię przestrzenną i zdolności związane z kombinatoryką. A konstruktywne oceny pomagają załapać jakieś wyczucie estetyczne - i tu nie chodzi o oklejanie aut real-life.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#17
Podpisuję się pod tym wyżej^
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#18
@Siekierka


media1.tenor.com/images/4701e47e568fa1beda5ff04f4e12de38/tenor.gif
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#19
link
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#20
link

Dodam to do "płacz-tematu", gryzie to bo mogła być ładna średnia 5.00/10.0...
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.