Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Sztuka (grafika i modele 3D)

Pokazujemy nasze zdolności w 2D i 3D

2284 posty

Ostatnia aktywność, 27-01-2012 23:18 przez Demi
Demi
Demi Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 13 lata temu ( 27-01-2012 23:18 )
Re: Nasze rysunki
~Kubahn: No ja też się cieszę, że temat odżył : ) Hmm myślę, że warto abyś wrzucił jakieś nowe swoje prace, chętnie bym je zobaczył, bo ta już zrobiła jednak na mnie duże wrażenie : ) Co do mojej pracy to ciesze się bardzo, że Ci się podoba.... Co do koloru to wiesz chciałem na to jakoś narzucić kolorek, ale niestety to był okres gdzie wszystkie moje cienkopisy (bo nimi to wszystko robię) wypisały się i został mi tylko czarny i jakoś tak już czarnym to maznąłem i tak zostało... a co do ściany to wiesz, plany są, ale nie będę nic publicznie pisać ani wstawiać fot bo nie wiem jak z tym acta, jeszcze mi wpadnie kilku nieproszonych w mundurach i będzie hehe : )

'Siekierka: Co do Twoich prac to naprawdę masz jakiś talent. Jest parę niedociągnięć, ale to jest tak zawsze... nigdy nic nie jest idealne i do czegoś się idzie przyczepić hehe : ) Ale naprawdę robią Twoje prace wrażenie...

$Radzio: Co do Twojej pracy to widać, że masz oko do przerysowywania pracy... gorzej już z głowy co oceniam po samym napisie jak Ci wyszedł "EZIO". Ćwicz, ćwicz, a może już niedługo walniesz coś własnego z głowy : )

Pozdrawiam wszystkich!
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 13 lata temu ( 27-01-2012 19:40 )
Re: Nasze rysunki
Świetne, szczególnie Siekierki i szczególnie Porsche Grin
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 13 lata temu ( 27-01-2012 15:14 )
Re: Nasze rysunki
siekierka jestem pod wrażeniem....W ogóle wszyscy ładnie rysujecie..to i ja coś pokażę :

5 minut temu skończyłem Smile :

link
Kubahn
Kubahn Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 13 lata temu ( 27-01-2012 13:08 )
Re: Nasze rysunki
$Demi: dziękuję za uznanie. Fajnie, że rysunek się podoba. Jest to stara praca, sprzed ładnych paru lat, odnaleziona w moim archiwum rysunków. Wtedy jeszcze miałem problemy z perspektywą, stąd te zniekształcenia, teraz myślę, że jest z tym trochę lepiej. Kto wie, może w przyszłości wrzucę jeszcze do tego tematu coś swojego. A no i cieszę się, że ten temat trochę odżył Wink

*Bardzo fajna praca z Twojej strony, nie ma to jak dobry, "uliczny" styl. Ja osobiście pomimo starań nigdy nie umiałem stworzyć dobrego rysunku w tym stylu (jeszcze czasy szkolne), dlatego rysuję tabor kolejowy i czasem samoloty Wink. Mega pięknie wyglądałby w kolorze i na jakimś murze.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 13 lata temu ( 27-01-2012 12:58 )
Re: Nasze rysunki
Ok, to w takim razie postanowiłem zaprezentować moje zacne projekciny. Co do aut - nie zwracam już praktycznie w ogóle uwagi na proporcje, tylko na design, gdyż sam je projektuję. Wszystkie architektury są na jakieś lekcje, plastyka, religia, niemiecki. Jedyny pojazd, którego nie projektowałem tylko "kopiowałem" to stary Citroen DS, na którym widać moje możliwości rysowania auta tak, jak Wy to robicie. Pfft Najbardziej dumny jestem z nowego DS, którego kończyłem wczoraj. Cudny jest, ponadczasowy. <3

Demi
Demi Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 13 lata temu ( 27-01-2012 01:54 )
Re: Nasze rysunki
Bardzo ładny rysunek : ) Trochę szkoda, że niektóre linie nie są proste bo lokomotywa przez to traci na jakości i kształcie, ale i tak pięknie i to jeszcze z pamięci : )

Mój BLACK BOOK kipi z projektów, ale niestety mój sprzęt, a mianowicie telefon odmawia posłuszeństwa i po podłączeniu TELEFONU do KOMPA w celu zgrania zdjęć wyskakuje komunikat nierozpoznania sprzętu, więc pokażę wam ostatnią swoją pracę z przed tygodnia jaką udało mi się zapisać, spędziłem nad nią jakieś - ok. 2 godzin:

img96.imageshack.us/img96/2493/pic0369.th.jpg


Uploaded with ImageShack.us

NIE WIEM JAK TAM TE ACTA SIĘ MNIEWA tak więc nie będę pisać publicznie jakie mam plany co do projektów ; ) bo jeszcze mnie ścigną i będzie hehe ;d
R
Reev Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 26-01-2012 17:35 )
Re: sygny / ocena
Danke schon ;]
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w Nasz pulpit 13 lata temu ( 26-01-2012 17:05 )
Re: Nasz pulpit
Mój stary/nowy pulpit Grin. Szukałem trochę po sieci tej tapetki, bo po formacie całkowicie zaginęła. Dzisiaj ją znalazłem:

img405.imageshack.us/img405/728/pulpetto.th.png


Faza na Shelby GT500 - All day, all night Grin.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 26-01-2012 14:02 )
Re: sygny / ocena
Gift for Reev

img690.imageshack.us/img690/4885/sygnaxq.png

img268.imageshack.us/img268/6148/sygnabw.png
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 24-01-2012 10:43 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
zdjęcie z kawą- Dosyć ładne, chociaż z jednej strony wydaje mi się już takie nudne, jakbym to widział.

Drzewo- Świetne ujęcie, ale te kolory jakoś dziwnie wyszły, może się nie znam.

Ciuchy- To wcale mi się nie podoba. Takie byle jakie...
dongU
dongU Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 23-01-2012 21:22 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Ooooo ku**a maniek. Suuper, nie wiem jak te zdjęcia mogły zająć 2 miejsca ;d
B
benek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 23-01-2012 21:13 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Ja muszę namawaić tatę na zakup obiektywu " Rybie oko " . ;D zdjęcia z niego są całkiem inne niż ze zwykłege . ;] a z resztą lubię robić zdjęcia skejtom a do tego najlepszy jest ten obiektyw . ;]
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 23-01-2012 20:36 )
Re: sygny / ocena
na 5 :p i tyle Grin
D
de_ace Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 23-01-2012 20:05 )
Re: sygny / ocena
iv.pl/../../images/52375901162565277583.png


Tak, jednoczmy się Smile
Maniek
Maniek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 23-01-2012 13:38 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Ja używam Canona EOS 1000D (dosyć amatorski, przymierzam się teraz do Canona EOS 5D mark I), z obiektywów mam Falcon 14mm 2.8, Sigma 70-300mm i KIT Canon 18-55mm i chciałbym kupić jakieś macro albo zacznę kupować m42, tanie są, a dobre =)
B
benek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 22-01-2012 21:57 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Piękne . ;] Jakim aparatem robisz zdjęcia? bo żyleta . :f

Ja używam Nikona D60 . ;]
Maniek
Maniek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 22-01-2012 21:15 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Wstawiam trzy zdjęcia, które zajęły niestety drugie miejsca w konkursach:
- temat kawa: link
- temat drzewo: link
- temat ubrania: link
OCENIAĆ ! =)
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 18-01-2012 20:54 )
Re: sygny / ocena
Gift for Rumunia

img21.imageshack.us/img21/7620/szga.png
S13
S13 Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 17-01-2012 15:59 )
Re: sygny / ocena
Ja chcę. Smile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 16-01-2012 23:02 )
Re: sygny / ocena
Agera Tag


img714.imageshack.us/img714/7792/ageratag.png


Kto chce? Pfft
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.