Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Sztuka (grafika i modele 3D)

Pokazujemy nasze zdolności w 2D i 3D

2284 posty

Ostatnia aktywność, 07-07-2012 17:18 przez Faster
Faster
Faster Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 12 lata temu ( 07-07-2012 17:18 )
Re: Nasze rysunki
Ja rysunek koloruję zwykłymi kredkami za ok 20 zł Grin BIC Tropicolors 2 bodajże Pfft Baza wzięta z internetu , przyglądam się i rysuję co prawda parę kartek poszło w ***** bo nie wychodziło ale wkońcu wyszedł w miarę równo więc zacząłem go kolorować . Smile Też na początku miałem problem z perspektywą itp. ale jakoś po mału ogarniam teraz skupiam się na nauce cieniowania bo z tym mam problem. Smile

a tu szkic taki szkic
img204.imageshack.us/img204/1910/szkicek.jpg



EDIT

ukończony Smile
img692.imageshack.us/img692/1439/20120707193132annevigneg.jpg
MrKacper
MrKacper Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 12 lata temu ( 07-07-2012 17:11 )
Re: Nasze rysunki
Bardzo ładnie Ci wychodzi Faster. Szkoda ,że ja nie jestem w stanie tak malować jak Ty. Albo po prostu brak mi wprawy, albo mam złe kredki. Wydaje mi się jednak ,że chyba to pierwsze bo mam kredki warte ok. 70 zł. Ile Ci zajęło namalowanie tego rysunku do tej pory? Całość rysujesz i malujesz sam czy przyglądasz się z obrazka?
Faster
Faster Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 12 lata temu ( 07-07-2012 17:03 )
Re: Nasze rysunki
Fajny projekt Kacper tego Citroena, ma coś w sobie , jakby go tak naprostować do poprawnej perspektywy mogłoby być bardzo ciekawe autko.
Ja pracuję obecnie nad VW Golfem VI a tutaj efekty jak już nabiera kolorków Smile
img84.imageshack.us/img84/1558/94377490.jpg
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 06-07-2012 15:54 )
Re: sygny / ocena
Misiek - to ja ci napiszę: jest niedopracowana. Napis beeee. Takie na... 4, ze względu na klimat.

Radzio - prosta, ale świetna. Idealna ostrość, idealny kontrast, idealna głębia, idealny napis. 6. Wink

EDIT: Tym razem tag dla Speed3rx. Chciałem czegoś innego niż piękne, realistyczne stocki. Takie wakacyjne. Smile

Supra Tag


img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 06-07-2012 15:48 )
Re: sygny / ocena
misiek Pfft - szczerze to tak średnio mi się podoba...jakieś to rozmycie i ta głębia dziwna ;x Napis też mi nie odpowiada.. dam 4+

A oto moja nowa :
host.nfszone.pl/../../images/21516847130158531238.png
D
de_ace Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 06-07-2012 15:34 )
Re: sygny / ocena
iv.pl/../../images/96868586184759033275.png


Oczywiście nie napisze, że jest niedopracowana bo po co macie to wiedzieć ; )
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 05-07-2012 22:39 )
Re: sygny / ocena
Bazyl - robię bez tutków Smile '' Jestę samoukię '' ;D

Rv -

Cytat

za dwie dwója.

?? dałem 3 prace..za które te dwóje ? siekierka daje mi trójki a ty dwójki..lol :x
D
de_ace Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 05-07-2012 21:33 )
Re: sygny / ocena
Radzio, za to ''anime'' 3+, za czarną 4-.
Za C. Ronaldo 4+.
Wert za Aventadora 5+, a le mans mi sie nie podoba.
Sam może jakaś sygnę zrobie Grin
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 05-07-2012 12:28 )
Re: sygny / ocena
Radziu - pochwała bo rozwijasz się w innych kierunkach. Nie tylko sygny z autami i mnóstwem rozmycia. No i pytanie? Ty to robisz z tutoriali? Bo jeśli tak to nie wychodzi Ci to. Strasznie słabo. A jeśli sam, bez tutków to średnio.
R
Reev Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 05-07-2012 10:55 )
Re: sygny / ocena
Siekiereczka:

Ta sygna z Aventadorem do mnie zbytnio nie przemawia, aczkolwiek fajna. 5
Ta Le Mans - trochę taka "dziwna", nie przemawia do mnie. 3

Radzio:

Jak to powiedział Siekierka: Tagi z osobami w ogóle ci nie wychodzą. Siadaj, za dwie dwója.
Recek
Recek Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 04-07-2012 21:02 )
Re: sygny / ocena
Siekiera:
Aventador - Jest moc! 6/6
Le Mans - Jakiś taki nijaki. 3/6

Radzio
Nowa 1 - (-1) za Ronaldo Pfft Ocena: 3/6
Nowa 2 - Ładnie, choć skromnie. 5/6
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 04-07-2012 20:55 )
Re: sygny / ocena
Radzio - znowu dużo do poprawy. Wtopienie tym razem lepsze, lecz znowu postać nie pasuje za bardzo do tła. Oświetlenie też zupełnie inne. I jeden z największych mankamentów... światło. Totalnie skopałeś światło. Przez to wszystko wydaje się takie płaskie. Jest jednak lepiej niż było. 3+.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 04-07-2012 11:25 )
Re: sygny / ocena
Piotrek :
av- 5-
le mans- 4+..jakoś mi nie podchodzi..Smile

Nowa :
host.nfszone.pl/../../images/80205129889462494693.png


Napiszcie co ewentualnie do poprawy...Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 12 lata temu ( 03-07-2012 09:57 )
Re: Nasze rysunki
Ty nie masz pojęcia o prostocie, bo twoje projekty są na ogół tak samo przekombinowane.

PS. Właśnie z drzewami problem miałem. Wykorzystałem patent Roja, ale jak znasz jakiś lepszy to pokaż, bo chce ładne drzewa rysowaćGrin
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 12 lata temu ( 03-07-2012 09:17 )
Re: Nasze rysunki
Ech... Jak może być za dużo przekombinowań? Przecież tu aż kipi prostotą.

Radon - całkiem niezłe, lecz z realizmem ma to niewiele wspólnego - nad taką pracą trzeba byłoby posiedzieć conajmniej drugie tyle... i drzewka są suabe.

@down: po pierwsze, to jakieś pojęcie o prostocie mam, bo trochę już rysuję; a po drugie - nie rób off-topu.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 12 lata temu ( 02-07-2012 20:25 )
Re: Nasze rysunki
Mr. Kacper

Masz chłopie talent ale zacznij zachowywać proporcje bo te krzywizny aż straszą, naprawdę, cały projekt na tym traci. I tak samo jak Radon, za dużo przekombinowań.

Radon

Pracka spoko, ma klimacik wojenny, tylko trochę więcej "brudu" i brutalności by się przydało, przedstawienie samej bitwy, wybuchów itp. było by spoko.

PS. Kurczę moje prace chciałbym pokazać ale nie mam czym fotę zrobić :/
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 12 lata temu ( 02-07-2012 19:56 )
Re: Nasze rysunki
MrKacper - podoba mi się jak rysujesz, nie lubię natomiast Twoich projektów. Moim zdaniem Twoje auta mają przekombinowane i niepotrzebnie skomplikowane kształty i detale. Nie lubię takiego designu. Nie zmienia to jednak faktu, ze technicznie rysunki zupełnie w porządku i na pewno mogą się podobaćWink


Ja pokażę teraz swoją ostatnią pracę, nie związaną już z samochodami, których rysowanie zwyczajnie mi się znudziło. Rysunek na A3, pracowałem nad nim przez ostatni miesiąc, będzie łącznie koło 6 godzin. Przedstawia wymyśloną przeze mnie scenkę batalistyczną utrzymaną w klimacie wojny wietnamskiejWink



Weźcie pod uwagę, że zdjęcie zrobione jest komórką, rysunek stracił przez to trochę kontrastu i pewnie trochę się odkształcił.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 02-07-2012 17:37 )
Re: sygny / ocena
Chamstwo nie zna granic... Ech... Może tak byś się pokusił o ocenę i skomentowanie mojej oceny twojej sygny? Wink

A ta z Ronaldo... przeciętna. Mam w zasadzie identyczne zastrzeżenia co do poprzedniczki, z jednym wyjątkiem - tym razem mogłeś pokusić się o przesadzenie... ale z brushami, których tu nie ma. C4D nie nadaje się do wszystkiego. Tutaj widziałbym więcej CM, GM, brushy i jakieś ciekawsze tło. Do tego ten ohydny napis... wychodzą ci jako-tako tylko sygnatury z autami - ta z podpisu jest niezła. Reszta już nie bardzo... 2.

EDIT: kolejna. Myślałem, że koniec z tagami, a na PW kolejne dwa zamówienia... Speed3rx - zrobię Ci, jak podasz inny temat i zgodzisz się na 500x180. Teraz Le Mans dla Slighta. Miało być... staroświecko.

Le Mans Tag

img210.imageshack.us/img210/3406/lemanstag.png
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 02-07-2012 16:29 )
Re: sygny / ocena
Nowa :

host.nfszone.pl/../../images/34041907422032366111.png
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 12 lata temu ( 01-07-2012 20:18 )
Re: sygny / ocena
Radzio - konkretnie to to nie wygląda... focal nijak nie pasuje do tła. Widzę, że starasz się w sygnach jak najwięcej zrobić - jednak niestety, nie robisz tego z odpowiednim wyczuciem. Lepiej narzucić mniej, a porządniej. Niektóre C4D wyglądają naprawdę dziwnie i każde jest jakby z "innej bajki". Do tego wszystko słabo wtopione - postać nie współgra dostatecznie z tłem. Za pierwsze dwie 3=, za drugą 3, za trzecią 2.

EDIT: Teraz mała niespodzianka dla Rumunova. Postanowiłem odpowiedzieć na zamówienie w temacie. Wink

Aventador Tag

img38.imageshack.us/img38/6205/aventadortag.png
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.