Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Sztuka (grafika i modele 3D)

Pokazujemy nasze zdolności w 2D i 3D

2284 posty

Ostatnia aktywność, 06-08-2011 21:26 przez Demi
Demi
Demi Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 13 lata temu ( 06-08-2011 21:26 )
Re: Nasze rysunki
Tak więc pewnie nie jedna osoba na stronie ma jakieś umiejętności rysownicze Smile Ja od kwietnia mam zajawkę na GRAFFITI i porządnie się tym interesuje i jaram. Pokażę wam kilka swoich projektów:

Projekt 1.

Projekt 2.

Projekt 3.

Niedługo zima, wcześnie robi się ciemno więc liczę na walnięcie czegoś na większą skale, ale przyznam bardzo droga zabawa bo na taki spory projekt idzie ok. 10 puszek plus kolory. Średnia puszka MONTANY kosztuje 15zł, a XXL prawie 20zł.

A teraz wy pokażcie swoje rysunki aut czy innych rzeczy no i oceniajcie moje jak i innych userów dzieła : )
D
de_ace Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 21:23 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Wiem, ja mówiłem że jade ogolnie do kotliny kłodzkiej, a miejscówki to zmieniamy co dwa dni, w tamtym roku najpierw byliśmy 3 dni w międzygórzu (ehh wymarłe miasto), potem nie wiem jak sie nazywała ta miejscowość, ale byliśmy w agroturystyce u pana Andrzeja (pozdrawiam xD) były zawodnik judo, był w gazecie, postawił na podwórku imitacje piramidy heopsa, a na końcu niedalego w hotelu ''Korona'' Ogółem mówiąc w kotlinie było tyle ludzi co nudystów na mazurach dlatego też nam się tam spodobało, spokój, cisza..
andy2
andy2 Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 21:17 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa

Cytat

de_ace napisał(a):
Noo, to ładnie, wybieram się 16 sierpnia tam, jak co roku Smile



ogólnie Nowa Ruda to taka bardziej mieścinka niż miasto Grin
D
de_ace Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 21:07 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Noo, to ładnie, wybieram się 16 sierpnia tam, jak co roku Smile
andy2
andy2 Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 21:07 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa

Cytat

de_ace napisał(a):
Czy ta panorama gór to czasem nie kotlina kłodzka ? ; >


tak dokładnie to moje miasto rodzinne Nowa Ruda
D
de_ace Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 20:58 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Czy ta panorama gór to czasem nie kotlina kłodzka ? ; >
andy2
andy2 Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 20:21 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
siemka dobra widzę ze mówimy o zdjęciach to ja wszystkich chętnych zapraszam na moją stronę ponieważ nie mogę tutaj wrzucić takich zdjęć bo serwer bym zabił, jak coś to podrzucajcie linki ze zdjęciami które was zadowalają i podyskutujemy

oto link do stronki:
link


PS.
Sygna Demi-ego to moje zdjecie Grin
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 06-08-2011 20:15 )
Re: sygny / ocena
dam 4 ==
R
Reev Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 06-08-2011 20:00 )
Re: sygny / ocena
Moja nowiutka praca:
iv.pl/../../images/74094180271565151408.png

Stock: Od dejz0r'a. Każdy może luknąć sobie ;d
Krytykować, a poprawię ;d
Lekka poprawka:
iv.pl/../../images/86618334139557867571.png
E
Enkei Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 06-08-2011 18:27 )
Re: sygny / ocena
Ja się nie obrażam to moja pierwsza praca więc wiecie, a S13 co ty zrobiłeś zeskalowałeś i dodałeś flasha i tyle 1/5
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 06-08-2011 18:07 )
Re: sygny / ocena
Illusion - strasznie przeciętne, takie na 3+.

Enkei & S13 - wybaczcie, ale słabiutkie to jest. 1... ;-)
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 14:40 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Ja tam za bardzo się nie znam na fotografii, no ale żeby podtrzymać na duchu naszych artystów, powiem, że wszystkie zdjęcia są super! Smile
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 06-08-2011 14:21 )
Re: sygny / ocena
S13 Twoje to samo, Słabizna. 1 Grin

Poczytaj sobie tutoriale, bo na samych fliltrach nie zajdziesz daleko, ale też tak zaczynałem..
S13
S13 Odpowiedział(a) w sygny / ocena 13 lata temu ( 06-08-2011 14:08 )
Re: sygny / ocena
Słabizna. 1

Tym razem nie z Silvią. Pfft
s2.ifotos.pl/img/sygna_hsshwsa.png


Stock -> KLIK

Nie chciałem przesadzić z efektami. Smile
Maniek
Maniek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 13:46 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Każdy ma inny gust, ja uwielbiam czarno-białe zdjęcia...
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 13:33 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Ja tam ogólnie nie lubię czarno-białych zdjęć. Na razie daj se spokój z obróbką zdjęć i się bardziej skup na dobrym fotografowaniu Grin
Maniek
Maniek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 13:30 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Canon 1000D, amatorska lustrzanka cyfrowa, a teraz chcę sobie kupić kliszówke jakąś, Fotografia to po prostu moje hobby, chce być z zawodu też fotografem, a na razie nic nie umiem...
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 13:27 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
A czym robisz foty ?
Maniek
Maniek Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 13:27 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
Ostatnią robiłem na autostradzie, jechaliśmy ze 160 km/h, oryginał dużo gorszy jest, to też zależy od warunków, no nie? Grin
A pierwsza jest w HDR...
Ja robię bardziej tak artystycznie...
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Zdjęcia waszego autorstwa 13 lata temu ( 06-08-2011 13:23 )
Re: Zdjęcia waszego autorstwa
No tak, ale trzeba umieć, a tak tylko psujesz foty ; / Te ostatnie mi się wcale nie podobają takie..
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.