Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Sztuka (grafika i modele 3D)

Pokazujemy nasze zdolności w 2D i 3D

2284 posty

Ostatnia aktywność, 02-02-2014 17:24 przez Radon
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Kącik Modelarski 11 lata temu ( 02-02-2014 17:24 )
Re: Kącik Modelarski
Nie mam ostatnio czasu (ani pieniędzy...) żeby bawić się w plastik, tak więc malutki Sherman na razie jest zawieszony a duży wciąż czeka na antenkę, skrzynki i browninga. Decyduję się natomiast w końcu pokazać trochę Spitfire'a ;D

Bałem się wcześniej cokolwiek pokazywać, na wypadek gdyby całość nie wypaliła - istniała obawa, że ten kokpit po prostu nie zamknie mi się w poszyciu. Wszystko na szczęście poszło dobrze, pokazuje więc stan z mniej więcej listopada zeszłego roku, żebyście sobie mogli popatrzeć na detal kokpitu;D
Następne zdjęcia dam jak maszyna upodobni się w formie trochę do oryginału, czyli zapewne pod koniec moich feriiWink

Oprócz tego pokażę Wam takie na szybko strzelone z komórki zdjęcie mojego nowego nabytku w 1/18 Smile
imagizer.imageshack.us/v2/689x517q90/850/vbi6.jpg

Lepsze zdjęcia będą, jak model dostanie gablotke, na razie kisi się w kartonie, bo nie chcę paluchów poodbijać.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 31-12-2013 14:32 )
Re: Nasze rysunki
Dałeś czadu Bazyl ;D

Aż chyba też se coś porysujęSmile
D
Dzonson Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 31-12-2013 12:54 )
Re: Nasze rysunki
Ładnie to wszystko wyszło, efekt chromowanych felg jest cudowny, dobre odwzorowane rysy karoserii.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 31-12-2013 12:53 )
Re: Nasze rysunki
No ładnie. Na A3 to są warunki, hehe Grin Można każdy szczegół dopracować. Moim zdaniem świetna praca. Jedynie cień mi się trochę nie podoba Pfft
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 31-12-2013 12:43 )
Re: Nasze rysunki
Chad, co ty rysujesz? Grin Ogólnie nawet fajne to. Smile

Teraz moje prosto spod igły. Grin Początkowo jeszcze starymi ołówkami, ale jak kupiłem nowe to dokończyłem. Smile Format A3, czas pracy na oko 8 godzin.

host.nfszone.pl/../../images/85920289743368761554_thumb.png


LINK deviantart
LINK motokiller

I od razu mówię, na żywca o wiele lepiej się prezentuje.
Chad_MC
Chad_MC Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 30-12-2013 11:26 )
Re: Nasze rysunki
Znalazłem na dysku parę starych rysunków, więc wrzucę tutaj.

www.iv.pl/../../images/82301879104161616836_thumb.jpg


www.iv.pl/../../images/03211507300135091129_thumb.jpg
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 29-12-2013 23:36 )
Re: Nasze rysunki
Oczy są tragiczne do wykonania... Nad ustami siedziałem jakieś 40 minut xD
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 29-12-2013 23:24 )
Re: Nasze rysunki
Nieźle Radziu. Smile Smykałkę do rzeczy masz. Grin Bardzo dobrze Ci usta wyszły. Smile Nad oczami musisz popracować aby miały tą głębię. Grin
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 29-12-2013 23:16 )
Re: Nasze rysunki
Punto chyba najładniejsze Smile Najlepiej wykonane technicznie Grin

// Przedstawiam ponownie projekt z lipca, bo nikt nie ocenił :

Catherine Zeta Jones moją ręką
2 godz. 30 min.

link

Szczerze? To nie wyszło tak jak chciałem, ale i tak jestem zadowolony Smile
G
Gwozdek Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 29-12-2013 23:06 )
Re: Nasze rysunki
Wow! Masz talent!
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Nasze rysunki 11 lata temu ( 29-12-2013 23:04 )
Re: Nasze rysunki
host.nfszone.pl/../../images/65579861516077954768_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/28147285786549711668_thumb.jpg
host.nfszone.pl/../../images/33196729135632353162_thumb.png
host.nfszone.pl/../../images/78178088922696690655_thumb.png


Wreszcie mogę się co nieco pochwalić moimi rysunkami. Na żywca wiadomo, wyglądają dużo lepiej. Format A3 tylko SLS na A4 rysowałem bo nie miałem akurat papieru. Ołówki nie wiadomo jakiego pochodzenia tylko 2 H4 i B5. Pfft Więc szału nie ma. Do tego stara gumka. Grin Jutro wybieram się na zakup lepszego sprzętu i obszerniejszego.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 11 lata temu ( 29-11-2013 19:24 )
Re: sygny / ocena
brash - tak jak Radon Smile Kolory ssą po całości. Nie rozumiem w ogóle po co to c4d po lewej stronie.

Radon - moim zdaniem trochę za wysoka, ale rozumiem, że jakby ją przyciąć to ta kula wyglądałaby co najmniej dziwnie. Kolorki nawet fajne, ale brakuje mi tutaj tego czegoś, aby te kolorki bardziej wtopić. Napis trochę ssie :p Ogólnie widzę, że robisz postępny, ale sygnaturkom brakuje trochę klimatu. Ćwicz jak najwięcej, a z czasem wyrobisz swój własny styl i ten klimat na pewno będzie Pfft

Ps/ Tutaj pasowałaby jakaś gruba prosta czcionka. Pokombinowałbym też z kolorami Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w sygny / ocena 11 lata temu ( 29-11-2013 17:36 )
Re: sygny / ocena
Radzio - po prostu bardzo ładna praca. przyjemne kolory i klimat, technicznie moim zdaniem perfekcyjnie.
Brash - c4d i napis po lewej ssą, reszta do dopracowania, na razie trochę chaotycznie, kolory też trochę walą po oczach.

Robię sobie nowy zestawik, mogę Wam teraz pokazać sygnaturkę. Oczywiście znowu pracowałem na dużym obrazie, i przy pomniejszeniu praca sporo straciła ale i tak wydaje mi się, że to jedno z moich fajniejszych dzieł Grin
img823.imageshack.us/img823/3161/ngpf.png

OceniajcieSmile
D
Dzonson Odpowiedział(a) w sygny / ocena 11 lata temu ( 29-11-2013 13:23 )
Re: sygny / ocena
brash twoja sygnaturka jest bardzo dobra, ładne efekty zrobiłeś.
Adamo
Adamo Odpowiedział(a) w sygny / ocena 11 lata temu ( 29-11-2013 09:54 )
Re: sygny / ocena
TO ZACZYNAM ocenę:

~Speed3rX
Nie jest źle, trochę za bardzo pojechałeś z kontrastem i wg mnie jest też słaba głębia(lancer).
Pierwsza zdecydowanie lepiej, lecz mimo wszystko znajdą się uchybienia trochę nie gra mi światło, gdyż tam gdzie powinien być oświetlony to nie jest, tylko maska a zdaje mi się że oświetlony jest z boku (warstwa wypełnij kolorem i baw się kryciem, rozjaśnianie ściemnianie i pędzlem uzyskasz efekt oświetlenia).

'Radon
u ciebie widzę też źle "ułożone światła", tło trochę za bardzo rozmazane, to światło z broni nie naturalnie wygląda ale ogólnie to sygna całkiem całkiem ... ładna

#Radzio
Ogólnie to jak dla mnie trochę to za ciemne, mimo wszystko ładnie wtopiona postać i dobrze rozmyte tło fajne świetliki i ogólnie ładne, lecz zawsze jest coś, wywalił bym o rozjaśnienie wtedy praca zyskała by na kontrascie, światło mogło by bardziej przechodzić za postać ale nie jest źle .

OcenioneSmile

nie liczę na to że moja praca jest jakaś super czy coś czekam na opinie jak ocenicie wrzucę coś o wiele lepszego;]
Adamo
Adamo Odpowiedział(a) w sygny / ocena 11 lata temu ( 27-11-2013 10:04 )
Re: sygny / ocena
teraz coś ode mnie;P
s6.ifotos.pl/img/driftingp_nqpwenh.png

oceniajcie

Może sam oceń prace innych?
#Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w sygny / ocena 11 lata temu ( 26-11-2013 21:37 )
Re: sygny / ocena
Radon - jest torchę lepiej Smile

Odkopuję temat i wstawiam coś do oceny Smile Trochę się zlało z tłem na forum, ale trudno ;d

host.nfszone.pl/../../images/65381075327779505350.png
sebastianek
sebastianek Odpowiedział(a) w Kącik Modelarski 11 lata temu ( 09-11-2013 13:38 )
Re: Kącik Modelarski
Dzięki wielkie za miłe słowo Smile Zdjęcia wiem, że słabe bo nie bardzo umiem robić dobre foty. Na dworze jest lepsze światło i tam chodzę robić jak jest ładna pogoda bo w domu mi nie wychodzą. Fakt kilkoma się podzieliłem modelami na forum, a jeszcze jest kilka których nie pokazałem Grin m.in. T-34, Puma czy Wespe. Cała kolekcja liczy 27 modeli w sumie i mam zebrane prawie wszystkie ale jeszcze nie zlozone Smile
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Kącik Modelarski 11 lata temu ( 09-11-2013 13:07 )
Re: Kącik Modelarski
Nie widać najlepiej, ale zdaje się, że całkiem fajne rzeczy wyciskasz z tych maleństwSmile Ładnie dobrane kolory, brud też fajny. Pokaż kiedyś zdjęcie tych czołgów z podstawkami razem, bo zdaje się, że z 4-5 sztuk tych maleństw z dioramkami wyhodowałeśGrin Ale na Twoim miejscu przerzuciłbym się na 72, więcej ładnych modeli jest w tej skali, no i sporo dodatków - lufy metalowe, blaszki fototrawione, kalki itp.
Ja tam na razie nie mam się czym chwalić, czasu na modele nie mam za bardzo, sklejam sobie bardzo powolutku Spitfire'a kartonowego, poza tym mam na warsztacie rozbebeszonego Shermana w 72, no i pewnie jak przyjdzie dłuższe wolne to go dokończę i pokażę tutaj.
Oprócz tego przymierzam się do poprawek pokazanego wyżej Shermana - przeszukałem internet i znalazłem parę informacji, które wskazują, że mój model nie jest do końca wierny oryginałowi. Nie wszystko da się poprawić, ale skrzynki z amunicja na przednich błotnikach dorzucić można no i Browning'a M2 na wieży. Poza tym kosmetyka - zmienię antenkę na metalową, bo ta w wydaniu Italeri jest paskudna, tak samo lufa M1919 w kadłubie.
Na razie bez zdjęć, jak Shermany będą skończone/poprawione pożyczę od któregoś znajomego aparat i zrobię ładne zdjęcia, przy okazji pokażę jeden z ukończonych modeli, o których wcześniej wspomniałem, no i może pochwale się efektami pracy nad Spitfire Smile
sebastianek
sebastianek Odpowiedział(a) w Kącik Modelarski 11 lata temu ( 09-11-2013 00:48 )
Re: Kącik Modelarski
Skończony M7 HMC 105 mm Priest oraz PzKpfw II ausf F o którym nie wspominałem Grin Oba w skali 1:76 Matchboxa i Revella
[img]
imageshack.us/a/img22/5558/kl35.th.jpg
[/img]
[img]
imageshack.us/a/img841/8573/ipvu.th.jpg
[/img]
[img]
imageshack.us/a/img823/6672/kuoo.th.jpg
[/img]
[img]
imageshack.us/a/img534/6031/5lxw.th.jpg
[/img]
[img]
imageshack.us/a/img33/4118/xuvl.th.jpg
[/img]
[img]
imageshack.us/a/img607/44/hv1u.th.jpg
[/img]

Trwają prace początkowe nad kolejnym modelem. Tym razem PzKpfw V Panther Ausf G Matchboxa w skali 1:76
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.