Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Konkursy

Konkursy związane z naszym portalem

416 posty

Ostatnia aktywność, 26-11-2011 10:50 przez Dominik
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 26-11-2011 10:50 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
Heh z chęcią wziąłbym w tym udział lecz nie posiadam SH2 Sad
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 26-11-2011 10:20 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
W drugiego Shifta zagram po ukończeniu pierwszego, za tydzień dodam film. Nagrywać będę za pomocą Xfire.
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 26-11-2011 01:00 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
Okej Smile Czekamy.
R
Reev Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 25-11-2011 23:59 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
No to można zrobić tak:
Wykręcam czas każdym samochodem. Podsyłam wam czas, a potem jadę i nakręcam filmik z Top Lap. Właśnie odpaliłem Shifta 2, więc stay tuned Wink


Trasa: Circuit de Catalunya Club

Okej, pojechałem każdym autem 3 okrążenia testowe. To jedno sobie darowałem, bo już na tych trzech zostało wyłonione.

Auto:Renault Megane R.S
Tor:Circuit de Catalunya Club
Czas:00:59:217
Obrazek:
iv.pl/../../images/97537459251183290567_thumb.jpg


Jutro dam Top Lap, czyli filmik. Jeśli czas Top Lap będzie mniejszy niż kwalifikacyjny, zostanie umieszczony na tablicy. Jeśli nie, to czas kwalifikacyjny będzie czasem Top Lap.

//edit: Top Lap już jest. Filmik prawdopodobnie będzie jutro.
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 25-11-2011 23:18 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
To czekamy na czasy z tras i info jakim samochodem trzeba je pobić Smile
R
Reev Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 25-11-2011 22:21 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
Film można zrobić i bez oryginalnego Shifta, tylko taka nowinka. Jeśli byście robili film, to prosiłbym o parametry sprzętu, i na czym graliście. Pierwszy film będzie jak będzie głosowanie skończone. Nie wiem, czy uda mi się go w HD dać, bo mam słabego neta i długo mi to zejdzie z zapisywaniem
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 25-11-2011 21:51 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
Mógłbym nawet wziąć udział, gdyby nie to, że teraz nie chce mi się zasysać z Origin. Ale pomysł świetny.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 25-11-2011 21:34 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
Moim zdaniem super.
R
Reev Odpowiedział(a) w [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl ! 13 lata temu ( 25-11-2011 21:01 )
Re: [PROPOZYCJA]Top Lap NFSSH2U NFSZone.pl !
Jak w temacie. Może wytłumaczę o co chodzi:

Zapewne znacie Top Gear, jak Stig wykręcał najlepsze czasy na torze w najszybszych autach świata. Możemy zrobić takie coś. Co tydzień pojawia się głosowanie, tj. Jaki tor, i jakie auto. Jeśli zostanie wybrane, nasz kierowca testowy przejedzie sobie najpierw 3 pierwsze okrążenia, aby ujarzmić bestię, a potem przejedzie 1 okrążenie. Ten czas, który zostanie wykręcony będziecie mogli własnoręcznie pobić. Jak ? Tym samym autem, i na tym samym torze robicie filmik, albo wysyłacie zdjęcie z czasem. Wtedy czas pojawia się na tablicy przy czasie naszego kierowcy, oznajmiając że został pobity. Oczywiście ten filmik z okrążenia ma być nagrany wtedy, kiedy jedziemy kółko, a nie powtórka !

Teraz parę informacji dot. przejazdu:
Robimy 3 okrążenia testowe, nieobowiązkowe, ale przyda się, by zapoznać się z torem.
W samochodzie może być zmodyfikowane: zawieszenie, hamulce, opony, redukcja wagi, i dodane naklejki, oraz felgi. Inne modyfikacje zabronione.
Najlepiej, jeśli kamera będzie ustawiona Zza kasku, aby był widoczny cały kokpit. Również można włączyć własny tryb HUD (Jeśli robicie filmik z pobitym czasem)
Czas pobity będzie, jeśli będzie szybszy o co najmniej pół sekundy, wtedy czas kierowcy zostaje na tablicy.

Na czym możemy jeździć ?
To chyba proste. Każdy kontroler jest dozwolony.
A jakie ustawienia ?
Wyłączamy asystę hamowania (opcjonalnie też skręcania, lub odwrotnie, jak kto woli.)
Kontrola trakcji (Opcjonalnie, jak ktoś lubi)
Zniszczenia: Pełne

_________________________________________________________________________________________________________
Pierwszymi samochodami będą:
1.VW Scirocco
2.Scion tC
3.Nissan Silvia S15 Spec. R Aero
4.Renault Megane R.S
Trasy:
Brands Hatch Indy
Brands Hatch GP
Circuit de Catalunya Club


Możecie dawać własne propozycje.

Pozdrawiam.

Edit: Tory do głosowania będą wybierane losowo, to nie tak, że do poziomu samochodu będzie wybierana trasa.
B
benek Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 11-09-2011 12:25 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Wiadomo które auto jest Viktora . Smile
ja głosuje na auto numer 1. najbardziej przypadł mi do gustu Smile
dongU
dongU Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 09-09-2011 19:33 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Fureczka numer 1.

Sebastianek - OSZPECIŁEŚ GTO !

Chyba nie wiesz co to znaczy oszpecenie...

Edit//:Mi się nie podoba . Dla mnie go ospecił
R
Reev Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 09-09-2011 19:18 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Szczerze powiedziawszy liczyłem na coś lepszego.

Auto 1.- Samochód ładny. Lecz do takiego Audi taki styl nie pasuje. Felgi również nie pasują do RS4'ki (Nie pamiętam czy to RS4), lepiej by dać jakieś BBS.
Auto 2.- Łot de fak ? Blee. Po prostu ten samochód to tandeta. Wiem, i chyba każdy wie kogo to jest auto, ale po prostu teraz skopałeś po całej linii. To nie TWÓJ styl. Może się mylę, ale Pontiac GTO nie nadaje się na democar prezentujący NFSZone.
Auto 3.- To już jest auto zrobione na odwal. z 30 minut pracy. W ogóle mało zrobione. Chyba nie chciało ci się robić absolutnie nic. Tylko zepsułeś Civic'a. Tandeta.

Ciężko mi powiedzieć, jakie auto jest najlepsze, lecz powinno wygrać Auto 1.

Powinienem przypomnieć, że nie powinniście głosować na auta, tylko ze względu na to, że to dobry tuner, i go lubicie. Powinniście spojrzeć na to z 3 razy, i oceniać. Znam tutaj takich ludzi (nie chcę wymieniać, pozostańcie anonimowi ^^). Jeszcze raz, zastanówcie się nad swoją decyzją.
Viper
Viper Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 20:35 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Numer 1. Liczyłem na coś lepszego , chłopaki.
Se3a
Se3a Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 20:21 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Numerek Grin 1
Driver
Driver Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 20:13 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Auto nr 2 to jakaś kpina, taki tun w PS? Wtf? 3 nie jest wiele lepsza, ale lepiej wygląda. W jedynce jest ochydna kolorystyka, ale jest jeszcze najlepsza. 1
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 20:02 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
1.
Kubahn
Kubahn Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 19:03 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Mam pewne zastrzeżenia co do tych wszystkich trzech aut, ale nie będę tu teraz o tym pisał. Wybieram numer 2.
Cheater
Cheater Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 18:50 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Głosuję na auto numer 1.
Rumun
Rumun Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 18:41 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
Zdecydowanie 1. Widzę, że to auto usera, którego nazwy nie podam, a na dodatek jeden z moich ulubionych samochodów.
Skazo
Skazo Odpowiedział(a) w Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie 13 lata temu ( 08-09-2011 18:27 )
Re: Tuneking WIELKI FINAŁ! - głosowanie
2
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja,