Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wyścigi

Trzy, dwa, jeden... START!

266 posty

Ostatnia aktywność, 17-05-2011 20:56 przez Siekierka
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Dirt 3 13 lata temu ( 17-05-2011 20:56 )
Re: Dirt 3
Demo dopiero po premierze, niestety...

Co do samej gry - szykuje się najlepsza gra wyścigowa tego roku. Mimo tego, że Shift 2 zebrał bardzo dobre recenzje, to Dirt 3 zdobędzie jeszcze lepsze. Grafika jest oszałamiająca. I podoba mi się to, że znowu pierwsze skrzypce będą grały rajdy. I zdaje mi się, że zajmą trochę więcej niż 60% gry, reszta na Rallycross, Pikes Peak i rajdy terenowe, Buggy to raczej taki dodatek. W aktualnej liście brakuje Citroena DS3 WRC. Mam nadzieję, że go dodadzą.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Dirt 3 13 lata temu ( 17-05-2011 20:22 )
Re: Dirt 3
Powrót do przeszłości, znowu będą stare dobre odcinki rajdowe. Z tego co wiem rajdy będą stanowić 60% gry, a pozostały 40% Rallycross i Buggy, ogółem tras ma być ponad 100. Lista aut niezbyt duża i jeszcze nie potwierdzona. Oto link:
link
Moim zdaniem warto czekać, a że premiera 24 maja to niedługo.
PS. Wiadomo coś o dacie wydania dema?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Split/Second Velocity 13 lata temu ( 14-04-2011 22:07 )
Re: Split/Second Velocity
ej jak coś odkopuje to sory...gra moim zdaniem też jest świetna...dla tych którzy nie mają pełnej wersji..zapraszam :
S-S ( mini game )
G
grzesiuu Odpowiedział(a) w Driver: San Francisco 13 lata temu ( 25-02-2011 09:52 )
Re: Driver: San Francisco
Hah, jeszcze pamiętam jak nie było PS2 anie PS3, i grało się jeszcze na PS1 Grin To grałem bardzo często w te pierwsze części Driver'a które było tylko na PS1 Pfft To był czad mieć Driver'a a ja pamiętam miałem jeszcze nowszą wersję jakąś Driver 2, no i wtedy byłem hardcorem Pfft No, ale nie o starych Driver'ach mowa lecz o najnowszym "San Francisco" powiem jedynie tyle, że po obejrzeniu tych filmików, mogę powiedzieć, że bardzo chciałbym zagrać w tą nowszą wersję Smile Bo grałem tylko w te na PS1 Sad A ta gra zapewne i tak mi nie zadziała, gdyż mam za słaby sprzęt Sad

Ps. Przed ostatni wers napisałeś 2 CZERWCU? Ale nie czepiam się Pfft
sebastianek
sebastianek Odpowiedział(a) w Driver: San Francisco 13 lata temu ( 24-02-2011 22:10 )
Re: Driver: San Francisco
Driver - gra bez której nie byłoby GTA, chodź wielu uważa, że to właśnie Driver jest klonem GTA. Niebawem premierę będzie miała kolejna część zatytułowana DRIVER: SAN FRANCISCO na którą czekam z niecierpliwością jak nobla pragnę. W zasadzie to zastanawiałem się czy powstanie kolejny Kierowca Pfft i jednak gra ujrzy światło dzienne. No ale dosyć tych bredni więc przejdźmy do meritum tego co mam tu napisać. Gra rozpoczynać się będzie kilka miesięcy po wydarzeniach z gry Driv3R (bezpośrednio rzecz jasna). John Tanner i Charles Jeriho (to oni jednak mieli imiona xD ?! ) przeżyli strzelaninę w Stambule w Turcji finale gry Driv3R. Na początku nowego Drivera dojdzie do pościgu Tannera za Jeriho, w którym ten pierwszy będzie miał wypadek i zapadnie w śpiączkę. Dalsza część gry potoczy się w umyśle Tannera, taką możliwość daje system SHIFT, który pozwala na przenoszenie się bez wysiłku w każdy dowolnie wybrany pojazd. System ten będziemy mogli też modyfikować w zależności od postępów w grze. Warto zaznaczyć, że gra wraca poniekąd do korzeni dając nam arcadeowy, wściekły i zwinny model jazdy ze sporą dozą dynamiki i filmowości a szaleć będziemy po mieście znanym z części pierwszej tejże gry, które będzie miało 320 km dróg i przechodniów na chodnikach. Popisy na szosie będziemy mieli czym odstawiać bo po raz pierwszy w historii drivera dostaniemy w nasze oślizgłe łapska ponad 100 licencjonowanych furek choćby tj. Fiat 500, RUF (tuner Porsche) czy Dodge Challenger R/T wiec każdy wynajdzie coś dla siebie. Ciekawie zapowiada się widok FPP od środka pojazdu. A teraz oblukajcie teasery i trailera z gry. Premiera już w CZERWCU Smile
P.S. Będzie też edycja kolekcjonerska z figurką żółtego Dodge'a Challengera R/T.

[movie=youtube]HxjDdXEGBdI[/movie] [movie=youtube]wPM_HOGnK0o[/movie] [movie=youtube]IEokZ-nGJAw[/movie]
[movie=youtube]KPPkoUhmZe8[/movie]
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Split/Second Velocity 13 lata temu ( 05-01-2011 00:39 )
Re: Split/Second Velocity
W grudniu dla odreagowania po NFS HP zacząłem szukać nowej ścigałki. Natknąłem się na Split/Second Velocity. Jest to typowa arcade'owa gra podzielona na 12 sezonów, w każdym po 6 wyścigów. Co odróżnia ją od innych gier wyścigowych? Otóż w każdym wyścigu możemy wysadzić w powietrze kilkanaście rzeczy (taksówki, autobusy, ciężarówki), zniszczyć kawałek ulicy czy wreszcie zmienić bieg trasy przewracając ogromną wieżę, czy zniszczyć most. Aby aktywować ładunki wybuchowe, musimy zapełniać "pasek mocy" driftując, jadąc w tunelu powietrznym rywali lub skacząc. Każdy wyścig jest dynamiczny i pełen niespodzianek, ponieważ wszyscy uczestnicy wyścigu mogą detonować ładunki. Samochodów jest kilkadziesiąt, jednak ze względu na zniszczenia jakim ulegają, nie są one autentyczne. Oprócz typowych wyścigów, w których startuje 8 kierowców, są czasówki, ostatni odpada, helikopter (wysyła w naszą stronę rakiety, a my zbieramy pasek mocy i odwazjemniamy się) i ciężarówka (zrzuca wybuchające beczki w nasza stronę).

Polecam tę grę każdemu kto grał w Burnouta, NFS HP i chciałby się rozerwać w niecodziennych wyścigach Smile

A tak prezentuje się gra:

i56.tinypic.com/w6qosj.jpg


i52.tinypic.com/2ywfoy1.jpg


i51.tinypic.com/zvu5w4.jpg


i53.tinypic.com/214jus.jpg


i56.tinypic.com/hu21qu.jpg


i54.tinypic.com/2wrddes.jpg


i51.tinypic.com/34o9509.jpg


i54.tinypic.com/214pn4x.jpg


i51.tinypic.com/28hlsnb.jpg


i55.tinypic.com/zmnj82.jpg
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.