Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Shift 2 Unleashed

Owacyjnie przyjęta gra SHIFT powraca w nowej odsłonie

196 posty

Ostatnia aktywność, 15-04-2011 18:46 przez VeQu2010
V
VeQu2010 Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 15-04-2011 18:46 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Na padzie się jeździ dużo lepiej Smile
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 15-04-2011 08:28 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Ja gram tylko na klawie. I driftuje się zarąbiście. Auto czasem samo idzie bokiem. Musisz sobie tylko wziąć coś, co nie jest aż tak narwane jak np. Mazdy. Weź sobie Nissana 370Z i nim spróbuj - zrobiłem 1157 na London Millenium. Grin Corollą tylko 1043... Też jest narwana strasznie. Ale najgorzej z Mazdą RX-8 Red Bull - tylko 913. Sad
Slight
Slight Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 14-04-2011 19:46 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
u mnie to było tak że pierwszy wyścig na klawiaturze, od następnego tylko na padzie
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 14-04-2011 17:42 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Drift jest ok, jeśli się go wyczuje i się wybierze odpowiednie dla siebie auto.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 14-04-2011 17:29 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Akurat Drift na klawiaturze jest bardzo ok.
Black Ice
Black Ice Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 14-04-2011 17:06 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Tuning samochodu.
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 14-04-2011 11:33 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Ta gra jest po prostu genialna, moim zdaniem najlepszy NFS jaki dotąd powstał, gra się świetnie, ostatnie tak dobre 2 gry wyścigowe to były Richard Burns Rally i GTR2.
M
malaczzz Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 14-04-2011 11:30 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Ustawienia samochodu
Slight
Slight Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 14-04-2011 11:26 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Człowieku, ta gra powstała pod kierownice, ewentualnie pod pad'a. Nie widzisz jaka dobra jest fizyka jazdy w tej grze, a tak o co ci chodzi z tym procentem??? Chodzi ci o czułość martwej strefy itp. czy o ustawienia samochodu?
M
malaczzz Odpowiedział(a) w SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu. 13 lata temu ( 14-04-2011 10:37 )
Re: SHIFT 2 UNLEASHED Klawiatura + ustawienia zaawansowane pojazdu.
Witam,
mam taki problem, że nigdy nie grałem na padzieSmile i tylko zostaje mi klawiaturaSmile kiedy powstanie jakiś pach Smile pozwalający lepiej prowadzić samochód i drugie moje pytanieSmile jakie macie ustawienia samochodu (te zaawansowane gdzie się wybiera procent)?
Gra super, do momentu driftowania na klawiaturze...
Sorki, że zawracam głowę głupotami, ale może ktoś mnie wspomoże.
Pozdrawiam
KiWi3288
KiWi3288 Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 13-04-2011 23:14 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Autolog działa świetnie !

Przed chwilą, nieświadomie pobiłem rekord autologa z naszego regionu - na trasie London Millenium Drift - Czas przejazdu: 1:07.66200

Screen: http://img18.imageshack.us/img18/5990...ekordb.jpg
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Problem z Tuningiem 13 lata temu ( 10-04-2011 18:40 )
Re: Problem z Tuningiem
Za niskie ustawienia tekstur, czy szczegółów samochodu? Smile W Shifcie jedynce było podobnie, tyle, że tam wyglądało to o wiele gorzej.
Skazo
Skazo Odpowiedział(a) w Problem z Tuningiem 13 lata temu ( 10-04-2011 18:36 )
Re: Problem z Tuningiem
Mam problem z shiftem 2. Jaką naklejkę nie wybiorę to jej w ogóle na aucie nie przypomina. Po prostu po wyborze naklejki mam taki jakby efekt szumu z photoshopa zamiast niej. Grafę mam 1gb
D
de_ace Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 09-04-2011 14:43 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Ja gram na padzie. Mówcie co chcecie, dla mnie model jazdy jest beznadziejny, auto w zakrętach wygląda jak pudełko zapałek.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 09-04-2011 14:29 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Na każdej kierownicy... ja gram na mancie za stówę, i super się gra.
Leeav
Leeav Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 09-04-2011 14:22 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Zalezy na jakiej kierownicy. Ciekawe czy zrobią specjalną do sh2 jak do gt5 .. Ja grałem u kolegi kiedys w gt5 na specjalnej to kozacko ..
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 09-04-2011 14:20 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Jak dla mnie, to na klawie jest 100x lepiej. W jedynce wszystko się ślizgało jak cholera, a tutaj masz poczucie masy auta i stabilności.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 09-04-2011 14:01 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Własnie w Shifcie 2 jest znacznie gorzej na klawiaturze niże w Shifcie 1. Z resztą, to nie gra na klawiaturę, w to się gra na kierownicy, ewentualnie na padzie.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 09-04-2011 13:59 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
ace - a auto w realu jest takie super poręczne twoim zdaniem? W jedynce było gorzej. Tutaj można łatwo opanować zakręty.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Pierwsze Wrażenie z shift 2 13 lata temu ( 09-04-2011 13:51 )
Re: Pierwsze Wrażenie z shift 2
Niech zgadnę, grasz na klawiaturze?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.