Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
Aktualności

2 nowe samochody w Need for Speed Heat

Inventer89 02. marzec 2020 11 komentarze Drukuj
2 nowe samochody w Need for Speed HeatUwaga, kierowcy - w Need for Speed Heat wkrótce pojawi się dostawa z czarnego rynku! Przesyłka będzie gotowa do odbioru w Porcie Murphy 3 marca i przyniesie powiew brytyjskiego sznytu.

Aston Martin DB11 Volante (2018) to pierwszej klasy kabriolet. Wydajny, elegancki i z charakterystycznymi elementami, takimi jak klasyczna krata wlotu powietrza. Stosownie do swojej klasy jest utrzymany w oficjalnej kolorystyce Royal Indigo. Wystarczy pobrać aktualizację, a samochód będzie dostępny dla wszystkich graczy na 20. poziomie REP bez dodatkowych opłat.

NFS - Need for Speed Heat - Aston Martin DB11 Volante


Słynący z bezkompromisowej sylwetki i mocy legendarny McLaren F1 (1993) to najważniejszy supersamochód swojej epoki. Ten inspirowany wyścigami Formuły 1 cud inżynierii został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Tak powstał najbardziej fascynujący samochód na świecie. Brzmi jak odpowiednie towarzystwo do szaleństw na ulicach Palm City? No pewnie! McLaren F1 (1993) jest dostępny do odblokowania za opłatą (ok. 20 zł) na 30. poziomie REP.

NFS - Need for Speed Heat - McLaren F1


Obie fury mają swoje zestawy wyzwań, które zapewnia Raziel, charyzmatyczna postać z rozległymi kontaktami w światku ulicznych wyścigów Palm City. Zaliczaj wyzwania, aby zdobywać wyjątkowe nagrody, w tym części do modyfikacji wyglądu dla swoich nowych fur, stroje postaci oraz inne efekty dopasowane do motywów aut.

Przeczytaj także:
Need for Speed World 2020
Czy starsze części NFS doczekają się remasterów?
Nowy, lepszy Tuning Fight!

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Radzio
    Radzio
    Ładnie ta F1 wygląda Smile I to by było na tyle Grin
    - 02. marzec 2020 19:20
  • Radon
    Radon
    20 zł za jedno autko do gry, która wcześniej obeszła się bez płatnych dodatków? Nie rozumiem tej strategii i mam nadzieję, że zagłosujecie portfelami.
    - 03. marzec 2020 09:50
  • G
    gotwar
    Ta db11 meh a ten MC nawet ładny ale już widzę jak będzie miał ocenę tuningu 2 i nic nie wymienimy xD
    - 03. marzec 2020 15:09
  • G
    Gwozdek
    gotwar, F1 ma sporo części zamiennych, m.in. bodykit GTR. Ale to i tak nie wszystko. Modyfikacje całkiem fajne i pasujące.
    - 03. marzec 2020 15:35
  • G
    gotwar
    Ta db11 meh a ten MC nawet ładny ale już widzę jak będzie miał ocenę tuningu 2 i nic nie wymienimy xD
    :Edit wbilem właśnie na nfs i cofam db11 wygląda pięknie z tymi częściami szczególnie z tym neonowym zderzakiem
    - 03. marzec 2020 17:17
  • M
    MocJestZeMno
    DB11 ograne, rzeczywiście coś koło 4 godzin ta zabawa z czarnym rynkiem. Auto się ciężko prowadzi, dużo traci na zakrętach i ma przyspieszenie od 0-100 tandeta. Sprawdzone na wszystkich silnikach, ale wybór jest dość prosty. Co do samej fabuły, to powiem, że jest wymagająca, w porównaniu do innych misji pobocznych typu teren czy drift tutaj nie ma wyboru auta, więc nawet z kasą i doświadczeniem trzeba cisnąć od 0 nowym autem. A pod koniec lecą ostre misje pościgowe, takim autem to trzeba się czasem wykazać. Trochę mi szkoda miejsca na dysku, tyle się ssało, że myślałem 10 gb zajmie, a tu 3 gb, nawet ujdzie, ale trzeba by kupić tego f1, myślę że warto, ale poczekam na opinie. 11 nowych tras na DB11, ale dzienne to słabo, noc się broni, ale niektóre dzienne to kopiuj wklej Tornado. Interesująca aktualizacja, widziałem gorsze, jakby zrobili promocję kiedyś na F1 do 10-15 zł to chapnę od razu. GL&HF
    - 03. marzec 2020 18:47
    • M
      MocJestZeMno
      I dodam jeszcze, że po aktualizacji na trasie Latający Holender 2 razy mnie wywaliło (za każdym razem) na końcu tunelu (10% trasy). Po prostu jakiś błąd, jadę ze 370 km/h, nagle auto wylatuje, czarny ekran, kilka sekund i jadę 100 bez obrażeń. Nie chce mi się pisać gdzie indziej. Też tak macie?
      - 04. marzec 2020 10:45
  • Chad_MC
    Chad_MC
    Ważne, że nowe naklejki doszły w aktualizacji Grin
    - 04. marzec 2020 22:09
  • Tobiasz Malicki
    Tobiasz Malicki
    Update ogólnie spoko i auta również ale ja się zastanawiam kiedy będą auta edycji K.S które były w plikach styczniowej aktualizacji bo bardzo bym je chciał.
    - 06. marzec 2020 21:42
    • Inventer89
      Inventer89
      Też jestem zaskoczony, że nie dali, nawet zastanawiałem się czy gdzieś mi ta premiera nie umknęła, ale niestety nie.
      - 07. marzec 2020 18:13
  • G
    gotwar
    Guys potrzebuje waszej pomocnej dłoni potrzebuje ekipke z 50lvl bo mam tą startowa i szybko tam nie wbije 50 a gram prawie sam te nocki a kupił bym już sobie Ferrari evo bo brakuje mi do wzyzyskich ferrarek ktoś chętny zaprosic noulife nfs?
    - 07. marzec 2020 14:06
Ostatnio poruszane tematy