Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Tuning Panel
Aktualności

Czy starsze części NFS doczekają się remasterów?

Inventer89 02. listopad 2019 15 komentarze Drukuj
Czy starsze części NFS doczekają się remasterów?Podczas konferencji prasowej po publikacji wyników za II kwartał 2019 roku EA podzieliła się planami na kolejny rok fiskalny. Podkreślmy, że rok fiskalny w EA trwa od kwietnia do marca, więc pierwszych gier należy się spodziewać nie wcześniej, niż na wiosnę 2020. Jak zwykle nie zabraknie corocznych gier sportowych. Swoje dzieła pokaże także Maxis (dodatki do Sims 4, prezentacja Sims 5?), DICE, Bioware oraz... Criterion. To ostatnie studio nie pokazało w ostatnich latach nic nowego, nie licząc remastera Burnout Paradise. I tu szybko przechodzimy do tematu odświeżania starych tytułów.

Pojawiła się informacja, że EA planuje kontynuować wydawanie remasterów. Niestety nie podała ich liczby, częstotliwości, ani po którą serię sięgnie. Nie od dziś wiemy, że sporo fanów serii NFS (jak nie wszyscy) czeka na remastery Undergrounda 2 i Most Wanted z 2005 roku. Technicznie jest to jak najbardziej możliwe, gorzej ma się sprawa z licencjami. Na pewno jest problem z Toyotą Suprą. Można ją podmienić na inny model z tamtego okresu lub całkowicie usunąć. Przy czym pamiętajmy, że to nie jest zwykły model - oprócz sporego grona fanów, jest on jednym z samochodów z Czarnej Listy, co powoduje, że ta zmiana będzie dość mocno widoczna dla starych wyjadaczy serii. A to tylko jeden z producentów. Mamy jeszcze m.in. flagowe BMW. Szansa, że bawarski producent odmówi licencji M3 E46 jest raczej niewielka, choć bez pisemnej deklaracji nie można wykluczyć i takiej sytuacji (swoją drogą to ciekawy temat do dyskusji: co zrobić w przypadku odmowy BMW). Tak czy inaczej jakieś światełko w tunelu jest. Pozostaje pytanie jak bardzo EA jest zdeterminowana sięgnąć po starsze części serii, by poprawić swoje wyniki finansowe.

Need for Speed Most Wanted Remastered

Powyższa okładka jest konceptem Radzia - naszego redaktora i grafika.

Komentarze

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Samolocik12
    Samolocik12
    No to byłoby dobrym pomysłem zrobienie takich remasteredow, dużo osób na pewno by się na nie skusilo w tym jaWink. Szczerze mówiąc nigdy nie dokonczylem MW 05 ani nie grałem w carbona i undergroundy ale gdyby wyszły w nowej odsłonie nawet bym się nie zastanawiał Smile
    - 02. listopad 2019 18:56
  • zbiku12
    zbiku12
    Bardziej by się przydał Remake niż Remaster
    - 02. listopad 2019 19:13
  • S
    superlord97
    Need for speed Most Wanted 2005 Remastered sprzedała by się lepiej niż nowy nfs heat
    - 02. listopad 2019 19:44
  • Samolocik12
    Samolocik12
    Zbiku a czym się różni jedno od drugiego?
    - 02. listopad 2019 20:12
  • Samolocik12
    Samolocik12
    Aha dobra już wiem
    - 02. listopad 2019 20:13
  • M
    MARDUDII
    najlepiej to by było połączyć most wanted z carbonem
    - 03. listopad 2019 10:21
  • Samolocik12
    Samolocik12
    Noo np jak skończysz MW i uciekniesz to pytanko czy chcesz kontynuować i jak klikniesz tak to odpala się Carbon
    - 03. listopad 2019 11:36
  • M
    MARDUDII
    Raczej po odblokowaniu mostu uciekasz co Palmont przez kanion, po tym wypadku na początku carbona drogę powrotną blokuje ciężarówka a przejechać będzie się dało dopiero po ukończeniu gry. Swoją drogą ciekawie byłoby zobaczyć połączone mapy wszyskich części od ug2 do Heata
    - 03. listopad 2019 12:13
  • Radon
    Radon
    Nie obiecywałbym sobie wiele, na razie jedynym zapowiedzianym remasterem jest paczka command&conquer i generalnie jest o niej cicho; oststnio pokazano kilkunastosekundowy gameplay, w którym widać, że mamy do czynienia ze starą grą podciągniętą pod nowy sprzęt, narysowano jedynie na nowo modele budynków i jednostek (gra jest w 2d)
    - 03. listopad 2019 12:52
  • Samolocik12
    Samolocik12
    Mardudii- też o tym myślałem może nie wszystkie ale tak mapy z MW Carbon U2 i heat. Gdyby EA zrobiło coś takiego nawet na 30 urodziny NFS byłby to hitWink
    - 03. listopad 2019 13:04
  • Allure
    Allure
    Nie napalajcie się tak, gry mają zostać jedynie poddane zremasterowaniu, będzie to wyglądało mniej więcej podobnie jak w przypadku Burnout Paradise. Co do połączenia wszystkich miast wydaje się to raczej niemożliwe. xd
    Miasta z UG1/2 czy nawet Most Wanted odbiegają mocno stylistyką, nie jest to coś, co byśmy chcieli dziś oglądać.
    - 03. listopad 2019 14:44
    • Inventer89
      Inventer89
      To jest prawda - miasta ze starszych części mogłyby się nie sprawdzić. Wystarczy popatrzeć na wzgórza z Undergrounda 2 i NFS 2015. Mimo sentymentu do U2, to jednak są one dziś za małe.
      - 03. listopad 2019 15:53
  • Samolocik12
    Samolocik12
    Mi bardziej chodziło o to że mapa mogłaby być jedną dużą połączoną a stylistyka podciagnieta pod jedno
    - 03. listopad 2019 15:47
    • MadaFaster
      MadaFaster
      I weź chłopie zacznij robić mapy z 10 gier i łącz to w jedno na jednym silniku gry - no niemożliwe czasowo, kiedy technologia musi iść do przodu i pokazywać coś nowego :v
      - 03. listopad 2019 20:25
  • G
    Gwozdek
    Jestem przeciwny remasterom. To łatwe pieniądze - żerowanie na sympatii fanów konkretnych części. Poza tym, jestem pewien, że jak to EA, spartolą sprawę. Według mnie, taki remaster, któremu brakowałoby choćby jednego elementu z pierwowzoru, byłby nie do przyjęcia (tak, mam na myśli brakujące modele aut).
    Wgrajcie sobie mody graficzne do starszych części, nie będziecie zawiedzeni. Zaś błędy kompatybilności z nowymi systemami da się poprawić, są na to fixy tworzone przez społeczność moderów.
    - 04. listopad 2019 11:50
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
MadaFaster
MadaFaster9 godziny temu
A odpowiadam, bo mogę kręcić dalej tą karuzelą
gram_w_nfs_Carbon
gram_w_nfs_Carbon23 godziny temu
...
Radon
Radon1 dzień temu
To chlanie alko wciąż jest cool?
Siekierka
Siekierka1 dzień temu
A ten jeszcze na to odpowiada. <facepalm>
MadaFaster
MadaFaster1 dzień temu
Jaki alkoholiku? Degustator alkoholowych trunków po godzinach
Allure
Allure1 dzień temu
Ale pie*dolisz.
Siekierka
Siekierka1 dzień temu
Allur, przebiłeś mnie krindżowatością w tym momencie.
Allure
Allure1 dzień temu
Gustaw alkoholiku.
MadaFaster
MadaFaster1 dzień temu
I cyk kolejna flaszka
MadaFaster
MadaFaster1 dzień temu
shoutbox at it's finest
Siekierka
Siekierka2 dni temu
Przynajmniej świadomie, nie udaję.
Allure
Allure2 dni temu
Radzio
Radzio2 dni temu
Żałosny jesteś serio xd
Siekierka
Siekierka2 dni temu
A czego? Oświadczyn do twojej tiger lady i sygnaturki na prezent zaręczynowy?
Radzio
Radzio2 dni temu
Zazdrościsz? XD
Siekierka
Siekierka2 dni temu
A Radzio ma drzewa i efekt bokeh na buzi.
Radon
Radon2 dni temu
Morvic07
Siekierka
Siekierka2 dni temu
To Morvic ma 13. Cool
Allure
Allure2 dni temu
Już od dawien dawna mam ten świstek, wspominać nie ma czego.
Inventer89
Inventer892 dni temu
Ten album jest z 2014, nicku używam od ponad 10 lat. Allure, po prostu nie kojarzę, żebyś wspominał tutaj coś o maturze, więc sądziłem że cały czas jesteś przed.
Siekierka
Siekierka2 dni temu
A ja zawsze myślałem, że to "89" do czegoś zobowiązuje. No chyba, że to wzięte z albumu Taylor Swift "1989".
Allure
Allure2 dni temu
A 89 to iloraz inteligencji czy wiek?
Inventer89
Inventer892 dni temu
Ja zawsze myślałem, że Allure jest z rocznika U2/MW, a tu szok - Road Challenge 🤭
Inventer89
Inventer893 dni temu
Gratulacje Smile
MadaFaster
MadaFaster3 dni temu
Kondolencje stary
Ostatnio poruszane tematy