Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Tuning mechaniczny

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
Milex1977
Milex1977 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#1
Witam,
z racji tej, że wiele osób nie wie do końca jak działa tuning mechaniczny to postaram się go wam przedstawić.

1. Karty

W grze mamy 5 producentów:

-Americana
-Outlaw
-Chidori
-Nextech
-Carbon

Tymi kartami możemy ulepszać chociażby blok, ECU, skrzynię biegów etc.
Jeżeli 3 części (czyli ECU, skrzynię biegów itd.) będziemy mieli ulepszone kartami jednego producenta to dostaniemy bonusy, na przykład:
Mając karty od producenta Americana będziemy mieli lepsze nitro i lepszy skok, Outlaw (moim zdaniem najlepszy)
większa prędkość oraz lepsze nitro.
(tutaj poszczególne bonusy od każdego z producentów):

-Americana: nitro+skok
-Outlaw: prędkość+nitro
-Chidori: przyspieszenie+hamulce
-Nextech: prędkość+hamulce
-Carbon: przyspieszenie+skok

(maksymalny LVL karty to 18)

Każda karta również może posiadać 3 perki (umiejętności), na przykład karta od skrzyni biegów bedzie dawała nam lepsze nitro, lub karta od bloku silnika lepszy skok oraz prędkość maksymalną.

2. Zdobywanie kart

Jest tutaj kilka sposobów:

-Wygrywanie w zawodach
-Kupowanie w sklepie
-Losowanie za pomocą żetonów

Wygrywając zawody możemy kartę wylosować, sprzedać, wysłać do garażu (wtedy możemy daną karte włożyć do innego auta z tej samej klasy, czyli jeżeli wylosowaliśmy jakąś karte jeżdząc autem dragowym możemy tę część wstawić do innego auta dragowego), wymienić na żetony. (Jeżeli karta jest słaba polecam wymienić na żetony, mając 3 żetony możemy wylosować kartę z perkami do poszczególnych części).
Również co jakiś czas zmienia się asortyment w sklepach dlatego warto przeglądać katalog z częściami.

Jeżeli macie jakieś pytania prosze zadawać :)
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#2
Do poprawki - jeżeli posiadamy TRZY części tego samego producenta otrzymujemy jego bonusy. Nie wszystkie. Mając trzy części jednej firmy i trzy części drugiej otrzymujemy bonusy zarówno jednej, jak i drugiej firmy.
Wydaje mi się też że otrzymałem nawet trzy perki do części, ale nie jestem pewien i nie mogę sprawdzić, bo grałem w Origin Access. Inne osoby mogą potwierdzić lub zaprzeczyć
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#3
Coś ci się pomyliło, bo w Paybacku zrezygnowano właśnie z konfiguracji modelu jazdy przynajmniej u mnie i moich znajomych tego nie ma podobnie jak okrojono konfiguracje podwozia w tym rozstaw kół.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#4
Jest konfiguracja modelu jazdy - na PS4 masz to pod strzałką w dół.

Gregi - wszystko się zgadza.

Połączony z 11-11-2017 23:33:

Cytat

Wygrywając zawody możemy kartę wylosować, sprzedać, wysłać do garażu (wtedy możemy daną karte włożyć do innego auta z tej samej klasy, czyli jeżeli wylosowaliśmy jakąś karte jeżdząc autem dragowym możemy tę część wstawić do innego auta dragowego)


Gdzie jest taka opcja? Ja czegoś takiego nie widzę.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#5
Nie da się - części zdobywa się niestety dla samochodu, którym tą część się zdobyło. Próbowałem z auta tej samej klasy wbić części i potem przenieść je na słabsze auto, ale się nie da.
Milex1977
Milex1977 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#6

Cytat

Radzio napisał(a):

Jest konfiguracja modelu jazdy - na PS4 masz to pod strzałką w dół.

Gregi - wszystko się zgadza.

Połączony z 11-11-2017 23:33:

Cytat

Wygrywając zawody możemy kartę wylosować, sprzedać, wysłać do garażu (wtedy możemy daną karte włożyć do innego auta z tej samej klasy, czyli jeżeli wylosowaliśmy jakąś karte jeżdząc autem dragowym możemy tę część wstawić do innego auta dragowego)


Gdzie jest taka opcja? Ja czegoś takiego nie widzę.

Jak wygrasz wyścig to możesz część wysłać do garażu, potem możesz w sklepie do innego auta tej samej klasy zamontować tą wylosowaną kartę.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#7
Czyli według Ciebie mogę zdobyć kartę poziomu 18, wysłać ją do garażu a następnie zamontować w aucie z częściami poziomu 1? NO CHYBA NIE
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Milex1977
Milex1977 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#8

Cytat

Radzio napisał(a):

Czyli według Ciebie mogę zdobyć kartę poziomu 18, wysłać ją do garażu a następnie zamontować w aucie z częściami poziomu 1? NO CHYBA NIE

Wylosowaleś część, wysyłasz ją do garażu, zmieniasz na auto z TEJ SAMEJ klasy i jedziesz do sklepu. Druga zakładka i proszę, masz część.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#9
Specjalnie odpaliłem Paybacka. Wygrałem wyścig terenowym Subaru, kartę wysłałem do garażu. Przesiadłem się do terenowego VW Beetle, pojechałem do sklepu i karty nie ma. A dla Subaru już jest.

Następnym razem upewnij się zanim wprowadzisz w błąd innych.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Milex1977
Milex1977 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#10

Cytat

Radzio napisał(a):

Specjalnie odpaliłem Paybacka. Wygrałem wyścig terenowym Subaru, kartę wysłałem do garażu. Przesiadłem się do terenowego VW Beetle, pojechałem do sklepu i karty nie ma. A dla Subaru już jest.

Następnym razem upewnij się zanim wprowadzisz w błąd innych.

Możesz wytłumaczyć czemu niektórym i mojemu znajomemu to działa? Nie wprowadzam w błąd.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.