Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Problem z dubbingiem

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
P
przemytnik1905 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#1
Witam wszystkich Mam problem z polska wersja paybacka. Zamówiłem preorder na orginie ktory jest w wersji angielskiej co moge z tym zrobić czy bedzie jakis update na polski czy cos ?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#2
Każdy chyba chciałby mieć taki problem...
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#3
Dokładnie, każdy by chciał mieć taki problem :D można ci tylko pozazdrościć. Naucz się angielskiego i delektuj się oryginalnymi wypowiedziami niezniszczonymi przez bezkontekstowe tłumaczenie i nienajciekawszy dubbing.
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#4
Też mam ten problem. Nie mam języka polskiego, a zakupiłem grę na origin. Pomocy... Kupiłem specjalnie bo byk polski dubbing. Mi się podoba
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#5
Kupowaliście na polskim Origin? Cena była w złotówkach?
P
przemytnik1905 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#6
naucz sie anglieskiego ? nie wiem o czym piszesz człowieku w ogóle...
czy temat brzmi Siema nie umiem anglieskiego czy znacie jakies dobre szkoły ???
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#7

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Kupowaliście na polskim Origin? Cena była w złotówkach?


Mieszkam na terenie niemiec, nie moge zaplacic w złotówkach. Gra na polskim origin ale zaplacone w euro
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#8

Cytat

Macio1211 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Kupowaliście na polskim Origin? Cena była w złotówkach?


Mieszkam na terenie niemiec, nie moge zaplacic w złotówkach. Gra na polskim origin ale zaplacone w euro

Płaciłeś w Euro, więc zapewne dostałeś wersję przeznaczoną na rynek krajów z Euro (swoją drogą pytanie czy miałeś wybór języka podczas kupowania?), mimo że korzystałeś z polskiej wersji sklepu. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczeniem zysków firm. W ten sposób gracze z bogatych krajów nie mogą kupić gier w swojej wersji językowej w krajach, gdzie są one tańsze. To robią praktycznie wszyscy producenci gier: EA, Ubisoft, Rockstar czy CD RED. Dzięki temu kilka lat temu polskie wersje gier były zazwyczaj są tańsze od tych ze strefy Euro.
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#9

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

Macio1211 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Kupowaliście na polskim Origin? Cena była w złotówkach?


Mieszkam na terenie niemiec, nie moge zaplacic w złotówkach. Gra na polskim origin ale zaplacone w euro

Płaciłeś w Euro, więc zapewne dostałeś wersję przeznaczoną na rynek krajów z Euro (swoją drogą pytanie czy miałeś wybór języka podczas kupowania?), mimo że korzystałeś z polskiej wersji sklepu. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczeniem zysków firm. W ten sposób gracze z bogatych krajów nie mogą kupić gier w swojej wersji językowej w krajach, gdzie są one tańsze. To robią praktycznie wszyscy producenci gier: EA, Ubisoft, Rockstar czy CD RED. Dzięki temu kilka lat temu polskie wersje gier były zazwyczaj są tańsze od tych ze strefy Euro.


Podczas kupna nie miałem ale podczas instalacji tak i tam nie było polskiego do wyboru. Lecz to było już po zakupie.. Napisałem do EA, ciekawe co odpowiedzą.
P
przemytnik1905 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#10
Macio Jak coś to napisz co odpisali ja mialem do nich dzwonić bo tam jest nr telefonu.
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#11

Cytat

przemytnik1905 napisał(a):

Macio Jak coś to napisz co odpisali ja mialem do nich dzwonić bo tam jest nr telefonu.


Pewnie w poniedziałek dostanę wiadomość. Dam znać
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#12

Cytat

Macio1211 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

Macio1211 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Kupowaliście na polskim Origin? Cena była w złotówkach?


Mieszkam na terenie niemiec, nie moge zaplacic w złotówkach. Gra na polskim origin ale zaplacone w euro

Płaciłeś w Euro, więc zapewne dostałeś wersję przeznaczoną na rynek krajów z Euro (swoją drogą pytanie czy miałeś wybór języka podczas kupowania?), mimo że korzystałeś z polskiej wersji sklepu. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczeniem zysków firm. W ten sposób gracze z bogatych krajów nie mogą kupić gier w swojej wersji językowej w krajach, gdzie są one tańsze. To robią praktycznie wszyscy producenci gier: EA, Ubisoft, Rockstar czy CD RED. Dzięki temu kilka lat temu polskie wersje gier były zazwyczaj są tańsze od tych ze strefy Euro.


Podczas kupna nie miałem ale podczas instalacji tak i tam nie było polskiego do wyboru. Lecz to było już po zakupie.. Napisałem do EA, ciekawe co odpowiedzą.


A tak z ciekawości jakie miałeś języki do wyboru podczas instalacji?
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#13
Takie:
You do not have access to view attachments
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#14
Ok... czyli jeśli wejdziemy do strefy Euro, to będziemy mieli całkiem niezły wybór języków w grach EA :)
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#15
Nie polecam EA...
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#16
Może kupię jakiś europeski klucz XD choć chciałbym mieć pudełko :(
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#17
>europejska wersja
>2 możliwości języka chińskiego
Wybierz jedno.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#18

Cytat

Macio1211 napisał(a):

>europejska wersja
>2 możliwości języka chińskiego
Wybierz jedno.

Widocznie Chiny są w tym samym "koszyku cenowym" co kraje Euro. My jesteśmy cały czas w innym "koszyku" - zapewne jako kraj rozwijający się, a nie rozwinięty. No i mamy jeszcze dużą zmienność waluty, więc dla bezpieczeństwa finansów EA jesteśmy w ulokowani w innym "koszyku".
M
Macio1211 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#19
Odpisali:
Mam na imię Robert i postaram się pomóc w rozwiązaniu zgłoszonego problemu.

Poszczególne kraje posiadają dostosowane wersje produktu zgodne z wymaganiami rynkowymi. Zwykle oznacza to jedynie ograniczenie w dostępności języków (regionalizacja nie ma żadnego wpływu na dostępność danych funkcji/trybów w grach - kupuje Pan pełny produkt).Prosze Pamiętac, że mówię tutaj tylko i wyłącznie o zasadach obowiązujących na platformie EA na PC. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej na konsolach.

W przypadku zakupu gry w Polsce jedyne dostępne wersje językowe to: polski.

W przypadku zakupu gry poza granicami Polski* są to: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski.

Jeśli zdecydował się na Pan zakup gry w takiej formie poza granicami Polski, gdzie na pudełku będzie wyraźnie napisane, że obsługiwanym językiem w grze jest właśnie język niemiecki ( przypadku zakupu produktu w RFN).

Nasze centrum nie ma możliwości wymiany licencji gry i tym samym zmiany języka na dany region.

Z tego względu, iż jest to produkt zakupione przez Origin może Pan go zwrócić:

GWARANCJA ZADOWOLENIA Z GRY ORIGIN: NASZ PROGRAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA GRY.

PS.: NFS nie podlega programowi gwarancji zadowolenia z gry... Co za bezsensu firma..
L
Lemur 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#20
Zawsze była możliwość spolszczenia wersji Europejskiej gry od EA. Czy może jest już możliwość wrzucenia chociaż samych napisów do gry ? Może ktoś już się orientuje jak to zrobić ?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.