Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wrażenia z NFS'15

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
R
Reev 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#21
No cóż, reboot serii udał się Duchom. Szczerze mówiąc - jedynie nid for spida widziałem na YouTube, lecz opinię mam wyrobioną o grze. Ghost posłuchało się graczy - to był doskonały plan, aby legendę gier wyścigowych powrócić do żywych. Przez 10 lat serwowano nam (za przeproszeniem) chłam okraszony raz lepszą, raz gorszą grafiką. NFS 2015 godnie reprezentuje starsze pokolenie.

Nie mówię, że NFS'15 można opisać w samych superlatywach :D Oczywiście pojawiają się rzeczy, które, przynajmniej mi, otwierają nóż w kieszeni.
Mamy noc, nielegalne wyścigi. Najlepsze części tuningowe na świecie, a policji brak XD To baaardzo razi w oczy, gdy musisz naprawdę się postarać, aby zaczęła Cię ścigać, a co dopiero utrzymać pościg przez kilka minut... Kiedyś kręciło się pościgi trwające kilkadziesiąt minut, a nawet kilka godzin, a tutaj? Porażka. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.

Wspomniałem też o tuningu. Rewelacja, ale też i zawód lekki się pojawia. Naprawdę szkoda, że w sumie MEGAULTRAZAJEBISCIEKOZACKIPROUBER tuning był traktowany jako mejn ficzer tej gry, a tak w pełni potencjał tuningu możemy wykorzystać w... Hondzie Civic? Subaru BR-Z? Czasy się zmieniły, doskonale to rozumiem, ale to jest tylko gra, tu się aż prosi o przesadę, ja chcę zobaczyć Ferrari F40 w wersji wahadłowca!

Niektórzy skarżą się na fabułę. Cóż, nie była ona powalająca, jednak czuć ten klimacik, aż mam ochotę wsiąść do auta i włączyć "Get low" (TO THE WINDOOOOOW, TO THE WAAAAAALL). Najbardziej boli mnie fakt, że wczucie się w głównego bohatera jest znikome, tę sprawę rozwiązałyby dialogi głównego bohatera...

I w sumie, to tyle :) Jak pogram, dam dłuższą wypowiedź.
Peace out :P
o2
o2 
Uczeń
Dodano 8 lata temu
#22
Podoba mi się ogólnie ale ma dwa minusy :P jeden za bugi które nadal są a drugi za to że cały czas pora dnia to noc albo noc i padający deszcz depresji można dostać :P a trzeci minus to za skopane ściganie Milicji :P czekamy na NFS 2017 :P a wolnym czasem lubię wracać do The Run,Most Wanted i Rivals.
Wink
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.