Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wrażenia z bety NFS'15

Ostatnia aktualizacja 9 lata temu
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#81
Był w becie pakiet tuningu NISMO do GTR-a?
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#82
Niektóre pytania były głupie. Przykład: W jaki tryb najczęściej grałem (Solo lub alldrive) lub czy podoba Ci się carlista. Dałem im 8, ale czy dając 0 zmieniliby coś do premiery? Może nawet po mieście jako najsłabsze auto preferuję jakąś Carrerę? Reszta pytań była typu "Czy polecisz grę znajomym?" itd. Trochę bez sensu. Najważniejsze informacje zostawiłem w feedbacku i myślę, że zrobiło to też wiele innych użytkowników. Bzdety jednym słowem.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#83
Było o tym wcześniej - ta ankieta nic nie zmieni w nowym NFS, stanowi jedynie feedback potrzebny w tworzeniu kolejnej części.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#84
Nie no parę rzeczy zmieniła. Drobnych, ale jednak.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#85
Jakie drobne rzeczy zmieniła ta ankieta?
P
Pepciorrek 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#86
Co ty Radon gadasz ? XD wypuścili bete a pózniej ankiete żeby poprawić to w następnej części ? Się uśmiałem XD

Zmienili charakter SI , symetryczne vinyle , i jakieś duperele.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#87
Te zmiany zostały wprowadzone dzięki wsparciu udzielonemu w trakcie trwania bety a nie dzięki ankiecie przeprowadzonej długo po fakcie, w momencie kiedy gra najpewniej jest już w złocie. Pytania w ankiecie były w większości tak ogólne, że ewidentnie widać, że chodzi tylko o zbadanie tendencji. Chcą się dowiedzieć, czy kolejny NFS ma być podobny czy zupełnie inny, tyle.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#88
Charakter SI został zmieniony dopiero po ankiecie :P. Przynajmniej mi się tak wydaje. Widziałem parę tweetów z zapytaniem czy obniżą poziom SI, ale nie było jednoznacznej odpowiedzi. I tak masz rację z tym, że chcą się dowiedzieć jaka ma być kolejna część, ale lepiej, że pytają się nam niż jakimś dyrektorom kreatywnym, którzy i tak nic nie poprawią a jedynie pogorszą i rzucą coś w stylu: "Zróbmy HP 2016."
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#89
No, to przecież logiczne, że dyrektor kreatywny jako osoba wykształcona w kierunku tworzenia gier i na tym zarabiająca jest w stanie jedynie pogorszyć grę.
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#90
No ale zobacz jak to czasem jest z niektórymi częściami gier. Pierwsza część jest dobra, natomiast kolejne to po prostu syf tylko dlatego, że pewien Janusz za biurkiem stwierdził, że chce kontynuować serię w tym samym kierunku co poprzedniczki nie zważając na prośby fanów itd. Nigdy tego nie dostrzegłeś? Gry robi się dla ludzi i ludzi powinno się słuchać a nie kogoś kto był teoretycznie kształcony w kierunku tworzenia gier, a tak na prawdę g**** o tym wie. Nie mówię, że jest tak w każdym przypadku.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 9 lata temu
#91
Właśnie przez ostatnie dwa posty upierasz się, że tak jest w każdym przypadku, zdecyduj się.
Słuchanie opinii graczy to dobra rzecz, ale bez przesady. Gracze to ogromna masa ludzi, która w połowie nie ma pojęcia o grach a w drugiej połowie boi się absolutnie wszystkiego czego jeszcze nie widziała. Twórcy gier muszą mieć swoja wizję, muszą być postępowi i muszą czasem zaryzykować, bo gracze tego za nich nie zrobią, a ryzyko wiąże się z możliwością popełnienia błędu.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 9 lata temu
#92
Marcus Nillson powinien pojawić się na NFSZone i nas zapytać :D
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#93
@Kajzer - marzenia :D

Off-top
/Radzio
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.