Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS MW CG - wrażenia z gry

Ostatnia aktualizacja 11 lata temu
mukade93
mukade93 
Uczeń
Dodano 11 lata temu
#81
Po 1 nie upieram się tylko ty się upierasz bo ci udowodniłem że można zmienić blachy w easydrive i kolega wyżej też powiedział że można zmienic w easydrive tylko ty uparty ,po 2 robisz offtopic, po 3 nawet jeśli nie masz tego to twój problem bo może masz inną wersje i tyle, a ty z tego robisz afere bo tylko online tylko online a jak ci udowodniłem to ty swoje i tak. Ja kończe na ten temat dyskusje i proponuje tobie byś też pas zrobił bo do niczego to nie dojdzie i ja wiem swoje
img.userbars.pl/50/9821.jpg

img.userbars.pl/25/4867.jpg


Legend Never Die
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#82
Jeżeli dalej chcecie polemizować nad tematem, czy rzeczywiście istnieje taka możliwość w MW, to polecam założyć oddzielny wątek, a tymczasem zakończyć ten cały offtop.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#83
Okej, powiem tylko swoje ostatnie słowo;
Nic mi nie udowodniłeś ;) I dalej zostaje przy swoim :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#84
Miałem okazję pograć w Ultimate Speed Pack. Wrażenia? Mierne. Venom GT nie jest taki szybki, 400km/h jest udręką. Vitesse jest piękne, lecz również bez polotu. Jedynym zaskoczeniem dla mnie jest Aventador J, prowadzi się identycznie jak normalna wersja. F1 LM jest słabe.

Ocena słaba, 3/5 ;c
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#85
Wiedziałem, że Venom GT nie ma najmniejszych szans z Veyronem Super Sport.
R
Reev 
Czempion
Dodano 11 lata temu
#86
Na razie Venom nie jest ozłocony, ale nie ma szans w porównaniu do Veyrona SS, albo Vitesse.
Freestyle
Freestyle 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#87
Sądziłem, że gra jest marna. Jeszcze gorsza od Undercovera. Jednak myliłem się. Jest wyśmienita. Bogactwa miasta są fantastyczne, auta perfekcyjne, model jazdy dobrze zgrany z autem, jadąc szybko, nie zauważamy zakrętu, ostro po hamulcach z pewnością, że zaje*** w ścianę a tu niespodzianka, idealnie wyrobiliśmy się w zakręt :). A do tego ta oprawa dźwiękowa <3 Kocham dubstep ;D Uwielbiam tą grę :)
obywateledecyduja.pl/wp-content/uploads/2016/07/obywateledecyduja_logo_111x59-111x59.jpg
Voxerver
Voxerver 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#88
Powiem że jestem mile zaskoczony produkcją criteriona. Gra albowiem niema fabuły, lecz pnąc się wzwyż listy most wanted możemy poczuć się jak prestiżowi kierowcy supersamochodów. Grafika wręcz zachwyca swą ''urodą'', a oprawa dźwiękowa pieści nasze uszy mocnymi dubstepowymi kawałkami. Osobiście grę w 100% polecam.
host.nfszone.pl/images/79219899900031762376.png
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#89
Mi się już ten MW znudził. A stary jeszcze nie. :P Nie dorasta mu do pięt.
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 11 lata temu
#90
Forzie Horizon też D;. Powinni dorobić kilka szczegółów, bo w grze na początku teksu kilka szczegółów dawało ten efekt ;p.
Brak fabuły to akurat atut tej gry wg. mnie.
Niejadek
Niejadek 
Obserwator
Dodano 11 lata temu
#91
Hot Pursuit był zdecydowanie lepszy od tego Most Wanted.

Prawdę mówiąc to gra wypada średnio.
Korzystaj, bo sława kiedyś minie, a na razie wszyscy wiedzą jak masz na imię...
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 11 lata temu
#92
Niestety kończę moją przygodę z MW. Skończyłem na ozłoceniu wszystkich samochodów. Zaliczenie wszystkich kamieni milowych wymaga spoooooro czasu, a tego u mnie niestety brak. Patrząc z perspektywy ukończenia HP (2010) i MW (2012) powiem tak: MW wypada trochę gorzej od HP. Na plus w MW przemawia otwartość świata, ale dużo ciekawsze były bronie w HP, które dawały większą dawkę adrenaliny - podczas pościgów działo się zdecydowanie więcej akcji. Niestety, HP po zaliczeniu na 100% długo nie poleżało na moim HDD, ze względu na brak policji w wolnej jeździe. Po dłuższym graniu, MW staje się zbyt monotonne względem HP. Brak fabuły nie przeszkadza mi tak bardzo, bo i tak było co robić, tzn dążyć do pierwszego miejsca Czarnej Listy.
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 11 lata temu
#93
Dla mnie HP i MW jest świetne i wolę ich nie porównywać, bo w sumie każda jest inna i ma inne założenia :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.