Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

"Tuneking 2011" - Przebieg konkursu

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Viper
Viper 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#41
Całkowita racja , VilD. F3 , jesteś adminem , i ty nie możesz pisać , że ci się nie chce , ty to musisz zrobić !! A co do autka Radka , fajne jest:) Nie oszpeciłeś go , to jest ważne:D
i.imgur.com/dtN53qt.png
Skazo
Skazo 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#42
Bardzo mi przykro ale Siekierka dostałeś ostrzeżenie. Nie obrażamy tu innych użytkowników, w szczególności Ty, który jesteś administratorem powinieneś o tym wiedzieć.

Co do konkursu, i jeden i drugi mógłby ustąpić, przepisanie tego to pewnie 5 min roboty, i mógł to zrobić zarówno Radek jak i F3. Radek zrezygnował, miał do tego prawo, wchodzi Sebastianek, resztę dyskusji uważam za zbędną.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#43
NFSMan - nie zrozumiałeś chyba, to Radkowi się nie chciało i zaczął się bulwersować. Poprosiłem go żeby przepisał to i wtedy zaczął gadać, że to bez sensu, powalone zasady, a potem przeklinał mi na PW. Siekierka też trochę przesadziłeś..

Vild - ja szczerze powiem, że ogromnego doświadczenia nie mam w redakcji, a z resztą młody jestem bardzo jak na admina. Jednak staram się i próbuję pomagać. Chciałem zrobić dobry konkurs z PZ'em i Radonem, a teraz zaczyna się kłótnia. Nie pisz bzdur, że przez painta otwieram, nie posiadam offic'a i wyskakiwało mi coś o licencji czy co tam. No sorry, nie będę się bulwersował i zakończmy już to. Konkurs trwa nadal i jak już pisałem został przedłużony do poniedziałku 20:00. A i sorry, ale nie zganiaj winy na mnie, ale ja tylko poprosiłem Radka, a to on zaczął przeklinać, gadać że najgorszy konkurs...
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#44
Koniec już teraz. F3 jako admin to ty byłeś na 1 miejscu, żeby to przepisać, a na zdjęciu też było by dobrze. Tak samo ciężko ci zdjęcia na hosta wrzucić? Organizatorem jesteś? Jesteś prawda? To twoja broszka. Nawet jak pocztom bym ci zdjęcia wysłał to byś musiał to zrobić. Zresztą nie pisałeś, że muszą być linki to wygodnej było zdjęcia zapakować. Koniec, kropka.
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#45
Odświeżam. Czytać posty powyżej.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#46
nie posiadam offic'a i wyskakiwało mi coś o licencji czy co tam. No sorry, nie będę się bulwersował i zakończmy już to. Konkurs trwa nadal i jak już pisałem został przedłużony do poniedziałku 20:00. A i sorry, ale nie zganiaj winy na mnie, ale ja tylko poprosiłem Radka, a to on zaczął przeklinać, gadać że najgorszy konkurs..

1. Nie musisz mieć offica, a nie wkręcisz mi, że nie masz notatnika albo WordPada, który jest razem z Systemem :D
2. Nie zganiam winy tylko stwierdzam fakty. Byś przyznał, że twoje lenistwo :) Ale jak chcesz już o tym dalej gadać to PW.

A w spawie konkursu to proponowałbym się trochę pośpieszyć. Wiecie, że zaczyna się szkoła, a np ja nie idę do gimnazjum albo gdzieś.. tak samo Moderson. :) Zacznie się szkoła i nie będzie czasu na robienie aut także.. proszę, żeby tym razem nie było żadnych problemów i żeby organizatorzy okazali więcej chęci do współpracy bo my robimy auto 3 dni, a jeszcze potrafią się nas czepiać czemu to tak, a nie tak. Albo napiszcie jak ma wyglądać dokładnie wszystko ;) Czy obrazek w JPG czy może w PNG, albo opis na zdjęciu, w linku, czy pw :) Ale ja w takim wypadku mogę tylko prosić. Amen ;)
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#47
img89.imageshack.us/img89/4480/zajebistecos.png



Etap 4: jesteście już bardzo, bardzo, bardzo blisko zwycięstwa. Nie będzie jednak łatwo. Przecież to już ostateczny finał, musicie przygotować już więc coś naprawdę mocnego. Macie stworzyć samochód, który będzie mógł pełnić rolę wizytówki NFSZone. Musicie się jednak naprawdę przyłożyć - chcemy, by promowało nas porządne auto. Po głosowaniu wyłoniony zostanie zwycięzca - pozostali jednak nie powinni się czuć przegrani. Na oddanie aut jest 5 dni (do niedzieli 18:00).
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#48
No to panowie do Roboty w takim razie i powodzenia ! :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#49
Szu Szu ;d Ale wizje mam heh :D Zdradzę tylko, że samochód europejski i pochodzenia niemieckiego bardzo znanej i szanowanej firmy :D dzisiaj będzie ;)
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#50
Yyyyyy... Niech no zgadnę Volkswagen Golf GTI lub Audi S3 ?
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#51
Pożyjemy, zobaczymy... :)
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#52
Czas oddawania prac na konkurs został przedłużony do poniedziałku, godz. 15:00
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#53
Wycofuję się niestety z konkursu. Nie dam auta zrobić. Dopiero wróciłem, jestem zmęczony a jutro o 5 trzeba wstać. Wracam do domu o 16.40 i nie dam rady skończyć auta. Skończę auto i pokażę wszystkim. Dzięki za super rywalizację, Zabawa była godna tuningowania :)
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#54
W takim razie zrobimy kolejne przedłużenie. Nie ma mowy o rezygnacji, auto musisz zrobić i pokazać. Nie będziemy zmieniać zasad specjalnie pod twoje dyktando. ;-)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#55
Dokładnie :) Czekamy na Ciebie Vild...
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Viktor
Viktor 
Amator
Dodano 13 lata temu
#56
A więc do roboty ;) Do 20 auto powinno być oddane. :)
host.nfszone.pl/images/54330933839170087539.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja,